Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 01.07.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: айдеееенови [re: Jair]  
Автор Andy. (Кръстник)
Публикувано11.05.05 17:28



Какви ги дрънка тоя Мазньо?Аз нямам нужда от защита!!!
Но определено ме радва мисълта че тук влиза и чат-пат някой трезвомислещ.Зщото това да си изключиш телевизора и да не те интересува как ще завърши стартът щом капута е отпаднал и да се кефиш на някакви си фалшиви СЕДЕМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!титли си е просто чекия на душата.



Тема Re: Я го па тоя!нови [re: Jair]  
Автор Andy. (Кръстник)
Публикувано11.05.05 17:32



Но това не го прави най-добрият ,камо и пък велик.Така са се стекли нещата.Ако имаш късмета да получиш най-добрата кола - трупаш статистика.



Тема Re: Я го па тоя!нови [re: Andy.]  
Автор El Capitan (формулатор)
Публикувано11.05.05 17:42



Анди,копеле,АДСКИ ДРАЗНИШ пич!

Да оставим настрана смешните опити да нападаш най-великия пилот,който формулата е познавала,я да те питам аз след като титлата от 94 е излмислена поради катастрофата с Хил,как бихме могли да определим некои от титлите на Сена или Прост да речем (глеам че си си ги пляснал и двамата на сигнатурата),макар че ме съмнява да знаеш за кво говоря?
Прочее объркал си първата и втората титла на Шумахер,ама кат ти чета другите глупости и некси не се изненадвам.

Баричело подарявал победи на Шумахер?Хах,тъпак,аре да не напомняме Хакинен как си взе първата титла.

Редактирано от El Capitan на 11.05.05 17:44.



Тема А-а-а недей!нови [re: Jair]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано11.05.05 17:45



понеже се чудеше що ти отговарям и аз затова...


Иначе тоя ред дето си ми го пуснал, много ме учуди. И то приятно.
След 7 титли и нам си колко състезания, разбра, че и шуми може да кара.
Осирането ми с темата не може да се приеме за константно състояние. за кога питаш? Така зададен въпроса, тогава не бях осран.
Преместена 2 седмици напред във времето може би съм се окъкал.

Ама някои хора така серат вече 5 години... те трябва да са в лайна до шия.

пс. след още две седмици пак ще ти кажа дали съм се осрал. А най-важното е да ми я припомниш в края на сезона.

Свободно! Поправи се!


Тема Re: Я го па тоя!нови [re: Jair]  
Автор El Capitan (формулатор)
Публикувано11.05.05 17:48



Жужи,да те поправя бате-Мазньо е написал "СЛЕД едно-две състезание" а не "в следващите едно две състезания".Има разлика некси.



Тема Това е несериознонови [re: Andy.]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано11.05.05 17:49



дето си го написал.

Кой гледа така формула? Ти трябва 5 сезона да си пропуснал поредни!
Така ли?

Свободно! Поправи се!


Тема Re: Я го па тоя!нови [re: Aurora]  
Автор V-Shokou io kurayami (НейноВисочество)
Публикувано11.05.05 17:50



чеки аз се топля и на хора без титли .... защото съм студенокръвно
The ice woman съм аз а пък и днес си купих и една жестока шапка с едни пера за конните надбягвания .... толкова е жестока, че ще ми топли 2 сезона даже а пък за "Сдморката на Блейк" и "Великолепната седморка" вас щом ви влече да се обяснявате .... ако на някой му дреме да слуша

Let’s play master and servant …


Тема Re: Това е несериознонови [re: MA3HbO]  
Автор V-Shokou io kurayami (НейноВисочество)
Публикувано11.05.05 17:52



да те черпя едно валерянче, чай от маточина и тн. по списък

Let’s play master and servant …


Тема Re: Това е несериознонови [re: MA3HbO]  
Автор Andy. (Кръстник)
Публикувано11.05.05 18:04



Ами тука около мене всички фераристи дето ги питам нещо все не знаели защото си изключили телевизора .
Не ,аз си ги гледах всичките пет сезона ,само награждаванията не съм гледал,за разлика от сега:)



Тема Re: А-а-а недей!нови [re: MA3HbO]  
Автор Jair (кюмюр)
Публикувано11.05.05 18:04



не ми е за първи път да те учудвам така приятно, просто четеш избирателно...иначе продължавай с иронийката, едва ли има друг начин да се измъкнеш след като се изказа неподготвен

а така, добре ще е да не цитираш имена на тия хора, щото може да се наложи да ровим доста надълбоко в архива и да се "учудваме приятно"

иначе на темата ще и правим един преглед всеки две седмици, немаш ядове





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.