Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 02.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Благотворителностнови [re: Flight of death]  
Автор Jair (кюмюр)
Публикувано08.01.05 22:24



ми мисля, че в случая както и да ги интерпретираш все са верни

а иначе аз се дразня, когато ми говорят в трето лице в стил: "остави го тоя, не виждаш ли че не мое схване, и да тъпчеш в главите им нищо няма да влезе"...та в повечето случаи, бих теглил една дълга и сочна ама наши хора сме, затова се сдържам




Тема Re: Благотворителностнови [re: Jair]  
Автор Flight of death (shadow)
Публикувано08.01.05 22:33



ами, както виждаш, въпреки че се налага вече да се повтарям, не съм се отказала, и то не защото го правя с цел да набивам на някой нещо в главата или да му казвам че не е прав, а защото си мисля че колкото и да сме с различния мнения, то в такива ситуации поне би трябвало да намерим общ език...да не говорим че точно с това което ти каза съм съгласна и не съм спорила дори- не знам защо се засягаш :о

It's only your shadow, never yourself...


Тема Re: Благотворителностнови [re: Oлмaши]  
Автор Jair (кюмюр)
Публикувано08.01.05 22:39



ами ти се чудеше как спилбърг получава повече хули от това, че е дал ето ти обратния пример как аз получих повече хули без никой да знае дал ли съм не съм ли и явно единствения начин да си ги спеста хулите е да се хваля :)

еми да, те ти разлика в гледните точки, не съм съгласен с твоята, но я разбирам...точна формула няма, явно за ината е номера да се заяждаме, както мейджъра искаше преди две седмици точна формулировка какво мнение е флууд и какво не :)...знам само, че 1/1000 за мен са малко, а ако не ти се дават повече поне не се хвали публично.

ОК, почти стигнахме до финала където всеки си поема в неговата гледна точка и няма да ти казвам че това на Спилбърг ми звучи: "аз ако не ви подканя сами няма да се сетите" :), ама това не съм го казал, да знаеш!




Тема Re: Благотворителностнови [re: Oлмaши]  
Автор Jair (кюмюр)
Публикувано08.01.05 22:40



ми да бе, трябва да внимавам друг път :)




Тема Re: Благотворителностнови [re: Flight of death]  
Автор Jair (кюмюр)
Публикувано08.01.05 22:42



да речем, че обръщения в трето лице поначало не ме кефят...ако се опитват пък да ме поучават три пъти повече

ако не е било за мен пак съм прекалил, тя и темата стана ебати червото и не може да се проследи :)




Тема Re: Благотворителностнови [re: Jair]  
Автор Flight of death (shadow)
Публикувано08.01.05 22:44



прав си, ок- еми не може- аз за какво казвам че много се оплеснахме, ама карай ;)

It's only your shadow, never yourself...


Тема Re: Благотворителностнови [re: Jair]  
Автор Meйджъp™ (brbljarija)
Публикувано08.01.05 22:45



така и не получих формулировката на флууд между другото , но не им се сърдя - толкова си могат децата...



Oko te vara, ali srce zna...

Тема Re: Благотворителностнови [re: Jair]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано08.01.05 23:40



lafa za Dimo Padalski e kultov

1 milion e prili4na cifra :)) ne moje da kaje 20 miliona i da go pognat danu4nite...



"Повечето хора минават през живота с дружелюбна несигурност..."

Редактирано от sarafova на 08.01.05 23:41.



Тема Re: Благотворителностнови [re: Jair]  
Автор hendyМодератор (jedi-master)
Публикувано09.01.05 01:59



абе аз лично не мисля, че 1.5 млн са малко.. а и не знаеш с какво друго се занимава - може би точно седмица преди трагедията е пратил 2 милиона за децата в суматра примерно, но е забравил да се похвали...

а темата се превърна в едно голямо чесане на езици :)
след тази във футбол и тази в кино ((забележителна е, ако сте я пропуснали бягайте да я видите, докато не са я затрили на някъде)) взеха да ми идват много фундаменталните разсъждения.

аз няма да се хваля - много ми се иска да отида на малдивите и да се включа в спасителните операции, но за съжаление съм малко настинала и няма да имам тази възможност.



kill'em all! :P

Тема Re: Благотворителностнови [re: Flight of death]  
АвторV-Пpинцeca нa мpaka (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 16:02



1 oбаждаш се по телефона на която благотворителна организация ти се ще - казвш каква сума искаш да дариш и си диктуваш номера на кредитната карта

2 минавайки покрай който и да е магазин на Оксфан - има си специална каса, пускаш колкото пари в брой ти се ще

има още хиляда различни опций само да искаш да даряваш каквото и да е продукти дрехи пари и тн.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.