Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 11.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Благотворителностнови [re: Flight of death]  
Автор Jair (кюмюр)
Публикувано08.01.05 21:54



оу, мерси за загрижеността - нямам нужда някой да ми набива изтупани от бабините книги фрази, лишете се от усилията - предпочитам да си остана кух.




Тема Re: Благотворителностнови [re: Flight of death]  
Автор Meйджъp™ (brbljarija)
Публикувано08.01.05 21:55



започнахме да изясняваме вечния въпрос "що е това добро дело и има ли то почва у нас", което си е съвсем по тематиката на горния проточил се спор :)



Oko te vara, ali srce zna...

Тема Re: Благотворителностнови [re: Jair]  
Автор Flight of death (shadow)
Публикувано08.01.05 21:58



че кой и се опитва?
какво е бабина книга?

It's only your shadow, never yourself...


Тема Re: Благотворителностнови [re: Meйджъp™]  
Автор Flight of death (shadow)
Публикувано08.01.05 21:59



ох...

It's only your shadow, never yourself...


Тема Re: Благотворителностнови [re: Jair]  
Автор Meйджъp™ (brbljarija)
Публикувано08.01.05 22:01



Споко, с Олмашката си имаме отдвнашен философски спор спор на тема "добро и зло" и затова изкривихме малко темата, но няма страшно - все още си е в коловоза ;)



Oko te vara, ali srce zna...

Тема Re: Благотворителностнови [re: Flight of death]  
Автор Jair (кюмюр)
Публикувано08.01.05 22:05



абе нема значение




Тема Re: Благотворителностнови [re: Jair]  
Автор Flight of death (shadow)
Публикувано08.01.05 22:08



ъм...защо да няма? ако мислиш че казвам нещо с което не си съгласен, кажи- днес но и както винаги не съм в час и може и да съм казала някоя глупост без да забележа- кажи и ще я поправя.
съвсем леко да отклоня спора, но- тия дни много се ядосвам на многозначително мълчание и точно изрази като както и да е- мога да си ги интерпретирам по хиляда начина и на бас че все ще са грешни...

It's only your shadow, never yourself...


Тема Re: Благотворителностнови [re: Jair]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано08.01.05 22:16



всъщност съм те поставил по-скоро в категорията - "непризнаващ чуждото добро дело " и си оставаш в нея :) Но ето вадя те от първата категория, макар че- какво значение има за теб мнението ми след като не искаш да се хвалиш ?:)

Ами да -всъщност за мен е добро дело -защото важно е мнението на просяка, за него 20те( по-скоро 50-те) стотинки са една баничка, една закуска. И не виждам никаква подигравка, подигравка за мен е да искаш да лепи по сто долара на челото на всеки просяк по витошка. то така скоро и няма да има нищо в портфейла.
ОК, дарил е 1/1000 от личното си богатство - това за мен е достатъчно. Ти имаш ли формула която да доказва колко е достатъчно ?

когато го казах, не го бях чел, чак сега прочетох изказването на Спилбърг
а режисьорът Стивън Спилбърг - 1,5 млн., като изтъкна, че прави сумата публично достояние, за да насърчи и останалите да се включат в кампанията.

С мейджъра не навлизаме във философски спорове, с мейджъра говорим глупости , онова което ме вълнува е съвсем простичко -защо не оценявате един добър жест, направен дори и с користни подбуди, а му намирате хиляди кусури -недостатъчно били, показно било, изкупвал угризения и прочие нещица, почерпани от бабини книги :)
И тъй като ти продължаваш да си омерзен от показната благотворителност, а аз продължавам да съм разочарован от неоценяването й , we'll have to agree to disagree както викат братята англичани :)


Shell smashed
Juices flowing
Wings twitch
Legs are going...


Тема Re: Благотворителностнови [re: Jair]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано08.01.05 22:22



И като си помисли че се радваше като кибик на темата на ричи, а сега сам си направи такава :)


Shell smashed
Juices flowing
Wings twitch
Legs are going...


Тема Re: Благотворителностнови [re: Oлмaши]  
Автор Meйджъp™ (brbljarija)
Публикувано08.01.05 22:24



ние си плямпаме глупости, а по света продължават стихиите.... както каза една парапсихоложка "утре като изригне угасналия вулкан витоша, ще ви огрее и вас, софианците"...
цялата тази история с бедствията ми напомня един филм "след утрешния ден", който можеше да бъде един добър пример за това, какво ни чака с тази съвременна нагласа и какво следва да е човешкото поведение при бедствия... можеше, ако не беше толкова комерсиално-американско опропастен .... но да не излизаме отново извън темата - седим си тук, плямпаме си, докато не изригне витоша :))



Oko te vara, ali srce zna...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.