Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 27.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Я да питамнови  
Автор Eв. (прииждаща)
Публикувано21.05.04 11:39



Абе няма ли кой да го посрещне това момче колумбийче, бе? Гледам траете си, назлъндисвате се една тема да пуснете по въпроса, камо ли делегация по посрещането да спретнете. Бива ли такива работи!? А казват, че в този клуб имало фенове на Уилямс и на Монтоя, в частност.

Не е ли симпатично, че Монтоя ще сподели личен опит за безопасното движение по пътищата. И ще раздава автографи върху копие от квитанцията за глоба.

Без майтап, рядко ни идват на крака пилоти от Формула 1, събитие си е.



Тема Re: Я да питамнови [re: Eв.]  
Автор Jair (кюмюр)
Публикувано21.05.04 11:47



ами аз доколкото имам инфо ще бъде предимно закрита среща в стил: шефчето на Алианц, сина му, дъщерята, на вуйчо му тъщата и една камара журналисти, на които им се хилим на простотиите непрестанно.
А феновете ще го гледаме по телевизията да отговаря на умните въпроси на Слави. Т.е. дали е тук или не е почти все едно за нас: в единия случай е на хиляди километри, в другия на 5 километра ама резултата е същия.

Ако имаш някакво допълнително инфо(не излязло по вестниците) свиркай, че тука съм впрегнал всички възможни връзки белким поне до автограф се докопам :)))


Редактирано от Jair на 21.05.04 11:48.



Тема Re: Я да питамнови [re: Eв.]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано21.05.04 11:58



е няма да как да го посрещнем някой хора като не сме на територията на страната ......... мамчето работи за Алянц, та съм и казала да го посреща как си треби и от мен

Only I can make the brightness dark @--`--,--


Тема Ахаха...нови [re: Jair]  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 13:23



Текае бате,апа ние с Мартинели праихме здрасти наскоро да ти кая.

Е сега че си сложим червената шапка с нумеро уно и отивам на летището да го стрескам,НЕМА МЪРДАНЕ ОТ КОШМАРИТЕ МАЙНААА,хем че си помисли че таа стока къде са му е дали в самоледа не е качествена.

А иначе кфи въпроси бе брат?Слави че разправя цело предаване как като бил малък карал картинК,как мама Здравка му е дърпала ушите щото се правил на състезателче,апа после като пораснАл зел да разбира от Ф1 и даже гледал чат-пат и ше изкоментира пет шес сустезания.
После че му изпеят две-три цигански чалгии че да се почувства като у дома си и то ако накрая разбереме как се казва госта,то шоуто че е свръшило.

Айде се обзаложиме че Монти нема да каже повече от десет думи.



Тема Re: Ахаха... [re: El Capitan]  
Автор Jair (кюмюр)
Публикувано21.05.04 13:54



то и аз исках да ида при Мартинели, ама пуста работа
поне вчера се снимах с Ферарито

а другото си е верно, ама просто се чудя за какво е целия шум, че Монтоя ще идва при положение, че за 99% от населението все едно не е дошъл




Тема Така си е.нови [re: Jair]  
Автор Eв. (прииждаща)
Публикувано21.05.04 13:58



Срещи с редови фенове едва ли ще бъдат допуснати. Може би има минимален шанс да се докопаш до "Шоуто на Слави", ама и там вероятно ще ти трябват връзки.

Аз се надявам въпросите на Слави да не бъдат тъпи, все пак в екипа му има фенове на Ф1. И ако Слави не се олее, все ще чуем нещичко от устата на Монти. Ама ти не се надявай на някакви философски прозрения на ХПМ, все пак момчето си е шофьорче, макар и скъпо платено.

Нямам допълнително инфо по повода, но ще ти стискам палци да се добереш до подписа. После ще дадеш едно кръгче с него, нали?



Тема Ааа, ето хора с връзки!нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Eв. (прииждаща)
Публикувано21.05.04 14:00



Ще чакаме клюки.



Тема ...нови [re: Jair]  
Автор Eв. (прииждаща)
Публикувано21.05.04 14:04



Дай доказателства!

То това ни остава от цялото фенство - снимки за спомен.

Не си съвсем прав, че все едно не е дошъл. Поне 20 минути по БГ телевизия ще го видим. Той може и да не разбере, че е бил в България, но пък ние нали си знаем.



Тема Re: Така си е.нови [re: Eв.]  
Автор Jair (кюмюр)
Публикувано21.05.04 14:05



то и аз не съм съвсем без връзки, ама в тоя случай положението си е екстремно, та ще видим. то е ясно, че с редене на билетния център няма да стане :)

оня ден като ходих да оправям компютъра на един от баш шефовете(него го нямаше) и гледам на бюрото му едно такова сребристо картонче сгънато на две, отгоре с надпис: "Официална покана" и логата на Allianz и BMW. Приска ми се да го гепя все едно е май прешъс от властелина :)))




Тема Re: Ахаха...нови [re: El Capitan]  
Автор Eв. (прииждаща)
Публикувано21.05.04 14:06



Айде се обзаложиме че Монти нема да каже повече от десет думи.

Причината може да не е само у Слави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.