Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 01.07.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, “ПЪН ЮНАЙТЕД”!  
Автор hendyМодератор (jedi-master)
Публикувано23.03.04 02:01






На тази дата преди една година двама ентусиасти с псевдоними Хенди и Мейджър основаха “Пън Юнайтед”.

Още в първите 12 месеца от своето съществуване “пъновете” се затвърдиха като най-сериозния екип в Dir.bg F1 Game, спечелвайки титлата през изминалия сезон и превръщайки се в пътеводна светлина за всички останали тимове със стройната си организация и нестандартните си идеи.

Честито, пънове! :)))



Специални поздрави на организатора на Dir.bg F1 Game – Жужката, на чийто ентусиазъм покрай играта дължим много.

П#1 & П#2


Sporting Clube de Portugal

Тема Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, “ПЪН ЮНАЙТЕД”!нови [re: hendy]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано23.03.04 09:09



арееее честито, и все така да сте след нас в класирането





Тема Re: Ч Р Д, “ПЪН ЮНАЙТЕД”!нови [re: hendy]  
Автор DON_DiEGO (MP4/6-Honda V12)
Публикувано23.03.04 10:55



сайта ви е станал супер ...

жълтите страници и пикантериите около отбора ви са голем смех - ще се абонирам да ги получвам на мейл ..

Успех, пънове...



Тема Ей тва ме уби ...нови [re: hendy]  
Автор Guardian Spirit (pay tribute)
Публикувано23.03.04 11:45



Вторият пилот на “Пън Юнайтед” Мейджър изрази дълбокото си разочарование от новото точкуване на Dir.bg F1 Game в нарочна пресконференция, свикана специално по случая в дискусионен клуб “Dir.bg”.

“За пореден път се подиграха с труда на момчетата. Трима пилоти ни се разминават с по една позиция, от което взимаме всичко на всичко 0 точки. Това не е реално! Точкуването продължава да толерира случайния фактор и налучкването, макар да е доста по-добро от миналогодишното”.

Организаторът на играта в лицето на Жужи даде да се разбере, че точкуването е окончателно и не подлежи на промяна поне до края на този сезон. Според Жужката виновни за този хал били останалите участници, които не взели дейно участие в предсезонното обсъждане на правилата.

Другият “пън” в отбора Хенди отказа коментар по случая. Пилот от съперников отбор пък поиска връщане на старото точкуване, но набързо бе отрязан от организаторите.



за последния абзац наистина съм на мнение че трябва да има нова дискусия ...

ЗОНИТЕ съкс !!!!!

After Too Much Alcohol and Spirits - Kneel, Embrace The Throne And Sacrifice To The Porcelane God


Тема Re: Ей тва ме уби ...нови [re: Guardian Spirit]  
Автор Jair (кюмур)
Публикувано23.03.04 13:11



ще има дискусия някъде към септември месец за играта догодина
в края на миналата и началото на тая година пусках поне 3-4 анкетни теми да си кажат хората мнението. Без да съм конкретен в статистическата извадка общото мнение беше: "Дреме ми на фара" като не повече от 3-4ма отговаряха в темата сериозно.

може би точкуването не е в ред, но в тоя случай го приемете като новата квалификация - всички видяха, че не е атрактивно, но големи промени са невъзможни

та така....

иначе сайтчето е класика, дано продължите със същите темпове да го обновявате, ще почна да го посещавам ежедневно :)




Тема Re: Ей тва ме уби ...нови [re: Jair]  
Автор Guardian Spirit (pay tribute)
Публикувано23.03.04 14:31



добре тогава - като не може да има ГОЛЕЕЕЕЕЕМИ промени, не може ли да има маааааааалки промени :

например зоните да са 1-2, 3-5 и 6-8 място
или да се дават точки за познато място в интервала +/- 1 позиция, щото наистина има доооооста моменти които търпят критика !?

а тва, че не е имало интерес към анкетата просто времето е било такова, защото я погледни посещаемостта на клуба сега и тогава !!!
А и щом някои хора има за 5 минути повече мнения отколкото през последните 2 месеца - смятам е показателно

After Too Much Alcohol and Spirits - Kneel, Embrace The Throne And Sacrifice To The Porcelane God


Тема Re: Ей тва ме уби ...нови [re: Guardian Spirit]  
Автор Jair (кюмур)
Публикувано23.03.04 15:51



еми това с интереса няма как да му помогна, можеше да пропуснем няколко кръга в началото
първата тема беше пусната преди края на сезона, което би трябвало да е най-натоварения момент

не съм сигурен доколко няма да има недоволни и при твоя вариант, не виждам каква е ползата първата зона да е 1-2, тогава тия, които са на трето ще препищят....

ако има ПЪЛНО единодушие съсм съгласен, но при никакви други обстоятелства
ще бъде зададен въпроса заедно със следващата тема за кръга

а "ония" хора не са представителна извадка :)




Тема ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, “ПЪН ЮНАЙТЕД”!нови [re: hendy]  
Автор Meйджъp™ (пън на 1 година)
Публикувано23.03.04 18:09



Да ни е честит юбилея!

И едно специално обръщение по случай случая:
Пън#2 поздравява Пън#1 с песента "Ти си пън"





Тема Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, “ПЪН ЮНАЙТЕД”!нови [re: hendy]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано23.03.04 21:26



Честито!
И сега се доказахте, като голям отбор. Само за един кръг наваксахте сериозното изоставане след старта на този сезон. :)



Тема Re: Ей тва ме уби ...нови [re: Jair]  
Автор Guardian Spirit (pay tribute)
Публикувано24.03.04 10:57



да ама в първата тема беше доста общо написано и някои моменти бяха "отложени за по-нататъшни детайлни промени" ...
ползата от преместването на зоните с 1 място нагоре е, че примерно някой който е написал МШ на 3-то място няма да вземе точки, щото е мноооооого далече от истината ... /малко лаишки казано :Д/
и пак казвам - най-реално е ако се взимат точки за разминаване със съседни места, те да се взимат САМО тогава - т.е. бонус точки за позиция +/- 1, и само не ми казвай че е ЧАК толкова трудно да се намери начин за подобно калкулиране ....
а тва с пълното единодушие нека да го кажем 85%, а ? просто такова понятие като ПЪЛНО единодушие няма !!!

After Too Much Alcohol and Spirits - Kneel, Embrace The Throne And Sacrifice To The Porcelane God



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.