Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 21.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 11М *тема с Членски контрол*нови  
Авторoфф-poaд (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 15:22



Ебаха му мамата на Мадрид.173 загинали и над 600 ранени...20 от тях в много тешко състояние.То че гармят всеки месец бимби в Испания,гърмят,но до сега все опазваха мадрид,до днес.само от нова година до сега полицията хвана поне 3-4 пратки със зрив който са отивали в Мадрид...ама тоя път не.13 бомби са гръмнали...
Вече обявига днешният ден,11 Март,за ДЕН СРЕЩУ ТЕРОРИЗМА в Европейският съюз.
Добре че не съм в Мадрид,защото преди точно по тая линия ходех(връщах се) на работа.



Тема Re: 11М *тема с Членски контрол*нови [re: oфф-poaд]  
Автор Meлoдия чpeз CMCМодератор (Все още в играт)
Публикувано11.03.04 17:35



мама им дееба!
а много ме издразниха СНН
Много добре им го е казала Испанската министърка

ock 08/03/2004 17:38 u have been hit very hard.
ock 08/03/2004 17:40 be mentally prepared.


Тема Re: 11М *тема с Членски контрол*нови [re: Meлoдия чpeз CMC]  
Автор off-road (всетеренник)
Публикувано11.03.04 21:10



я раздуй какво са казали по СНН и какво е казала испанката,щото нещо не съм гледал днес телевизия

Чем круче джип, тем дальше бежать в деревню за трактором Руска поговорка


Тема Re: 11М *тема с Членски контрол*нови [re: oфф-poaд]  
Автор Eжko (таралеж в гащи)
Публикувано12.03.04 07:39



Тоя свят не отива на добре! Взе да се изражда!!!! Взеха всякакви ненормалници да се надпреварват кой по-голям "золум" да направи...
Много разплакани хора има сега в Испания....

... и той се върна ... още по-зъл ...


Тема Re: 11М *тема с Членски контрол*нови [re: off-road]  
Автор Члeн AU 18:15Модератор (чл1)
Публикувано12.03.04 07:51



ами от СНН първо звъннали на ЕТА да ги питат що така се отнасят към мадридчани и какви са им политическите позиции, после звъннали и на испанската министърка . тя пък ги питала що на 11 септември първо не са звъннали на ал кайда

po princip ne udrqm balgari , no v tozi slu4ai napravih izkliu4enie.ni6to li4no. Mino of Varna18:44


Тема Re: 11М *тема с Членски контрол*нови [re: off-road]  
Автор Члeн AU 18:15Модератор (чл1)
Публикувано12.03.04 08:36



абе офроуде я са раздуй ти
Ал кайда или ЕТА ? тук се говори че всичко е обърнато на политическа игра между сегашните управляващи и социалистите.

po princip ne udrqm balgari , no v tozi slu4ai napravih izkliu4enie.ni6to li4no. Mino of Varna18:44


Тема Re: 11М *тема с Членски контрол*нови [re: Члeн AU 18:15]  
Автор off-road (всетеренник)
Публикувано12.03.04 09:23



da,това за СНН го прочетох снощо в някой български сайт...
оффффффффффф,кой е терориста ли?ми и тук не знаят.най-вероятно мислят че е ЕТА,но не е сигурно.
първо,още вчера на обяд по новините(то тук вчера цял ден друго не дават освем това) казаха че това е нещо ново за ЕТА.не действала така.защото след като гръмнали бомбите имало и бомби капани.имало доста бомби в раници,във влаковете,които гръмнали след като дошли стасителите(лекари,пожарникари,полицай).Плюс това,ЕТА винаги казва когато постави КОЛА БОМБА(по принцип така действа)а сега отрича да има нещо общо с атентата.жертвите вече казаха че са 192(аз мисля че са повече,а и доста от ранените май няма да ги бъде),а ранените са вече над 1500.първиат влак,тоя който е влизал а АТОЧА(централната им гара,от където минава всичко,без самолети)е гръмнал малко преди самата гара.значи ако е гръмнал 20-30 секунди по-късно жертвоте сега щяха да колкото ранените...в 07;39 часа там е фрашкано с народ.но да продължа с атентаторите.после,ннякъде около 3 часа слетобяд,преди та изляза на работа,казаха че а някакъв арабски весник(най весника на Ал Каияд) били казали че атентата е тяхно дело.а пък вечерта казаха че май атентата е дело и на двете арганизаций.
защо мислят че е ЕТА.ми защото както казах вече само от началото на годината са хванати 3-4 буса със зривове в покраинините на мадрид,или в самият Мадрид,плюс няколко активисти на ЕТА.Плюс това те са знаели че се подготвя някакъв голям удар на ЕТА.Още на нова година хванаха2-3 коли които са били предназначени за Мадрид,да гръмнат някъде в центъра,а тогава там има хиляди хора...абе лудница е тук.като на война
още не могат да установят самоличноста на доста от загиналите,днес до обяд се надяват да го направят.Смята се че повечето от неидетифичираните са нелегални емигранти,и за това са били без документи.
и едно лично мнение.според мен просто ми е чудно как броят жертвите.като гледам влака,бонбата е била до вратата.и точно преди спирката всички хора на вратата.покрива се е огънал като чели е от хартив(казват че е илало по 15-тина кила взрив във сяка раница).значи на вратата един до друг е имало най-малко 30-40 човека.от тия хора не е останало нищооооооооооо...само парчета които сигурно са стигнали и до луната...
току що казаха че е АЛ Каияд...някакво писмо показаха,нещо за кръстоносните походи говориха,за отмъщение???И за потръжниците на американците...и нещо кото не разбрах много добре,казаха че ще има още такива атентати,срещу техните съюзници,и че за сега са изпълнили 20 прочента от плана???ние не бяхм,е ли съюници на америнанците скапани???значи да се очаква и в Англия,Франция...дано няма и в България
вчера имаше протести срещу ЕТА в цяла испания,кината са били затворени.днес пак ще има,и май нищо няма да работи.изборите който бяха за неделя,май се отлагат...
демба и арабите му демба и американци и...
оффффффффффффффффффффффффффффффффффффффф

Чем круче джип, тем дальше бежать в деревню за трактором Руска поговорка


Тема Re: 11М *тема с Членски контрол*нови [re: off-road]  
Автор off-road (всетеренник)
Публикувано12.03.04 09:33



забравих...
вчера ,за първи път от 1981(както е станал КРАЛ на испания,поне такла мисля),Хуан Карлос говори по телевизията.иначе само произнася приветствено слово за коледа и това е.А Путин бил бесен като научил за новината,така пишеше в един БГ сайт.
а вчера нета ми беше ужасен...сдна страница се отваряше по 10 мин.смятайте какво претоварване на линийте е имало?
току що пак дадоха...труповете,и останките от трупове ги складирват(в буквалният смисъл) в един от павилионите на един изложбен комплекс...толкова катафалки на куп не съм виждал никога.все още много испанци не могат да намерят близките си.има 44 ранени в критично състояние,и над 1400 ранени които са още в болниците...дава се кръв,и се праща от цяла Испания в Мадрид.
сега пак казаха за писмото от арабите.май те са били.

Чем круче джип, тем дальше бежать в деревню за трактором Руска поговорка


Тема Re: 11М *тема с Членски контрол*нови [re: off-road]  
Автор off-road (всетеренник)
Публикувано12.03.04 10:20



значи прав се оказах.на 192 трупа са направили аутопсий,за това казват че толкова са жертвите.а има парчета на поне още 40 ...
и пак за писмото...показваха го няколко пъти,на арабски е,а и след като споменаха кръстоносните походи...има едни чифри,11 сигурно март 1492 година...какво е станало тогава,някой знае ли???

Чем круче джип, тем дальше бежать в деревню за трактором Руска поговорка


Тема Re: 11Мнови [re: off-road]  
Автор DON_DiEGO (MP4/6-Honda V12)
Публикувано12.03.04 10:46



абе Март 1492 - Колумб е кръстосвал Бахамите, Куба ...

ама май по-скоро е свързано с падането на Гранада 1492 ...

А 11-ти по-скоро е използвано от терористите символично заради американския 11-ти септ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.