Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 30.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Защо Боби лъже?нови [re: MA3HbO]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано01.07.03 22:40



Мазна, точката е 150.
И не си написал нищо по-различно на английски от това, което аз преведох от френската версия.



Тема Абе ей!нови [re: Bobby]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано02.07.03 09:32



Я стига си заблуждавал хората ма!

Члевнът е 151!
Френската версия е сдухана, мани ги тия франсета сега.

И верно.... едно и също сме написали ама ти го тълкуваш по-иначе!

МИРНО! Мазньо приема строя.


Тема Re: Еми..нови [re: Seemore Glass]  
Автор Andy. (Кръстник)
Публикувано02.07.03 10:30



Бе аз като ви разправях за еврейският заговор вие разправяхте че съм параноик. Ама сега се сетихте че бил толериран! Никой друг в историята не е бил петкратен св.шампион/да ,не съм забравил Фанджо но така мислят фераристите/ никой не е финиширал на мисленната линия , никога не е излизал на пистата да протестира някой тип когато даден пилот е отпаднал/как изобщо се ислиза на пистата??? ходих на Хунгароринг и видях че пистите са каято конц лагери с тройни заграждения. Никой не е печелил ГП с тикане . Абе това край няма , я да спирам че пак ще ме пратят на четвърти километър:(



Тема Re: Прав си...нови [re: MA3HbO]  
Автор Andy. (Кръстник)
Публикувано02.07.03 10:34



Не на ФИА бре , на Бърни Екълстоун/Екльестън - да и го .........в устата на оная от ринга/. Не си ли виждал онази снимка дето Бърнито е хванал МШ за пишката? Ебати педалската мафия???



Тема Забравяшнови [re: Andy.]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано02.07.03 10:44



Заради НИКОЙ пилот и отбор не са променяли толкова основно правилата!
Защо след като Менсъл 1992 година имаше 14 пола и 9 победи от 16 старта и мачкаше наред на никой не му дойде на акъла да промени нещо, а след като Шумата уби всичко живо през 2002 решиха, че нещата трябва да се променят.
Малко преигравате ми се струва.

МИРНО! Мазньо приема строя.


Тема Re: Забравяшнови [re: MA3HbO]  
Автор Andy. (Кръстник)
Публикувано02.07.03 10:51



Да да,така е! Напълно си прав! И започнаха тези промени в правилата със забраната на берилий в двигателя,пак заради него. Какво ако щяхме да гледаме сега Мика в ролята на петкратен св.шампион? А да, сетих се! Той не е еврейн! Много гаден косур!



Тема Стига с тоя Миканови [re: Andy.]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано02.07.03 11:13



Той нямаше хъс да бъде петкратен световен. След втората титла загуби интерес да кара... мислиш ли че щеше да кара за трета, а четвърта?
Той просто попадна в отбор с добра кола, тогава, когато конкуренцията беше по-назад и спечели две титли.
Кой му беше конкурен тогава?
Упреквате Ферари заради отборната им стратегия, че в Макларън не е ли същото? Култард им трябва за да не конкурира нито Мика преди, нито Кими сега.
Макларън едва ли ще намерят сили да вземат втори добър пилот в тима си.

МИРНО! Мазньо приема строя.


Тема Re: Стига с тоя Миканови [re: MA3HbO]  
Автор Andy. (Кръстник)
Публикувано02.07.03 11:23



Мика нямал хъс??? Все едни и същи шаблони си говорите. 2000-та година Мика се бори до последно за третата си титла и имаше реален шанс да я вземе ако не беше му ГРЪМНАЛ ДВИГАТЕЛЯТ в Индианополис ! Така загуби шанс за титлата! А през 2001 колко пъти не завърши,ако въобще стартираше? Просто със забраната на берилия им забраниха успешният двигател и просто ги кастрираха.Чак тази година се съвзеха от това. На Мика му беше напълно ясно това което го очаква и затова сложи край на кариерата си преждавременно.Намал бил хъс??? Мика напртави най-красивото и щуро изпреварване в историята на Ф1 и това еко не е хъс?



Тема Защо все виновни търсите.нови [re: Andy.]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано02.07.03 11:44



Берилият... двигателят... айде стига... все му виновни на Мика.
А последният му сезон беше мъка и трагедия.
Мисълта ми е, че вски пилот си губи хъса - едни по-рано, други по-късно.
Шуми вече не е това, което е. С него става това което стана с Мика - вероятно ще измъчи титлата и тоя сезон и след това ще е в златната среда... Само че при Шумата това стана след 5 титли при Мика по рано.

МИРНО! Мазньо приема строя.


Тема Re: Защо все виновни търсите.нови [re: MA3HbO]  
Автор Andy. (Кръстник)
Публикувано02.07.03 12:00



Така е ,Шумахер правила не го ловят. Как му спечелиха стюардите 4 точки само а? Класика!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.