Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 02.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема М. Шумахер със синдрома на Хакинен?нови  
Автор Eв. (прииждаща)
Публикувано07.04.03 13:24



Рано е да се правят генерални изводи след само три (и то какви!) състезания през този сезон. Въпреки това ще споделя с вас една хипотеза, а вие можете да я отхвърлите или подкрепите, ако искате. С няколко думи предположението ми е:

Михаел Шумахер е загубил хъс за победа.

Не, че не изпитва удоволствие от състезанията, не, че работи по-малко, не, че не го е яд, когато отпада, НО сякаш му липсва онази свръхконцентрация, която го държи вече 10 години на върха на възможностите му. Не твърдя, че е станал по-бавен или че не му се кара, но имам чувството, че вече е позагубил мотивация. Не е чудно след пет титли и толкова усилия да ги спечели. Михаел Шумахер днес ми напомня на Мика Хакинен през 2001 г. Кара за победа, но трудностите не го мотивират за борба; прави бързи обиколки, бори се за позиция, но губи концентрация и греши; съобразява се с новите правила, приспособява се към тях, но те не са предизвикателство за него да се доказва за пореден път.
Не знам дали съм права. Предпочитам да не съм, но така ми изглеждат нещата сега.



Тема Re: М. Шумахер със синдрома на Хакинен?нови [re: Eв.]  
Автор Jair (кюнец)
Публикувано07.04.03 13:28



много е рано за такива изводи :)
иначе психологически причини могат да се измислят бол, за 2 години в тоя клуб го знам прекрасно :)





Тема Re: М. Шумахер със синдрома на Хакинен?нови [re: Jair]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано07.04.03 13:48



вярно че е рано, но може и да има нещо такова... но при Хакинен най-големия проблем според мен беше супер лошата кола, това го демотивира максимално (тъй мисля де), докато Михаел все още има добра кола...


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: М. Шумахер със синдрома на Хакинен?нови [re: Eв.]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано07.04.03 14:04



ай пенсияяяяяяяяяяяяя !

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: М. Шумахер със синдрома на Хакинен?нови [re: Vladi]  
Автор Jair (кюнец)
Публикувано07.04.03 14:09



евентуално апатията да го е хванала
то след миналия сезон кой няма да го хване :)





Тема Re: М. Шумахер със синдрома на Хакинен?нови [re: Eв.]  
Автор Чapдaфoн ()
Публикувано07.04.03 14:18



Странна работа....
Снощи ми мина нещо от този сорт през ума...
Но ти не се кахъри - може би грешиш Рано е да се притесняваш за мотивацията на твоя приятел!
Подхвани отново тази тема като се преполови сезона (в случай, че събитията продължат да се развиват в досегашния порядък) - вероятно тогава мнозина ще споделят с теб едно подобно виждане...
Сещам се, че през 2001 година 10 кръга пусках прогнози за Хакинен, а той все летеше от трасето, падаха му гумите, гърмеше му мотора...сега пък три пъти турям в сметките за стълбичката пилотите на Ферари и...не вървят...



Тема Re: М. Шумахер със синдрома на Хакинен?нови [re: Чapдaфoн]  
Автор Jair (кюнец)
Публикувано07.04.03 14:21



в името на общото благо продължавай да ги слагаш на стълбичката...може и някой макларън да ръчнеш да им прави компания :)





Тема Re: М. Шумахер със синдрома на Хакинен?нови [re: Jair]  
Автор hendy_gretel (jedi-master)
Публикувано07.04.03 15:06



може, ама да е един точно определен макларън :))


Sporting Clube de Portugal

Тема Re: М. Шумахер със синдрома на Хакинен?нови [re: Eв.]  
Автор Sev ()
Публикувано07.04.03 15:26



vqrno, problema mu e s koncentraciqta



Тема Re: М. Шумахер със синдрома на Хакинен?нови [re: Sev]  
Автор hendy_gretel (jedi-master)
Публикувано07.04.03 15:31



проблемът му е, че му е скучно и не може да се сдържи да се удря наляво надясно за да си повиши адреналина ;)))

сигурно има и други проблеми, които ще ни се изяснят в идущите състезания.


Sporting Clube de Portugal


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.