Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 15.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Играта в дир.бг 3-ти кръг - прогнози и въпросинови  
Автор Jair (кюнец)
Публикувано01.04.03 19:01



давайте си тук прогнозите за бразислкото ГП
първите 8, полпозишъна и първият отпаднал
точкуването е следното:
познат пилот от 1-во до 3-то място включително - 5 точки
познат пилот от 4-то до 6-то място включително - 3 точки
познат пилот от 7-мо до 8-мо място включително - 1 точка

познати ПП, НБО и Първи отпаднал - 3 точки

прогнозите се изписват както ви е кеф, само че да е разбираемо
като напишеш керпенската ливада може и да не се зачете, защото всеки знае, че има 2 керпенски ливади...

можете да давате някакви предложения към точкуването и други каквито ви е кеф. например сега се сещам, че може да се прогнозира и брой отпаднали коли...

за отборното класиране май има записани 3 отбора, записването продължава
ако има развитие може да си направим емблеми и т.н. хитринки
ае





Тема Re: Играта в дир.бг 3-ти кръг - прогнози и въпросинови [re: Jair]  
Автор The_Guardian (редактор)
Публикувано02.04.03 00:47



Дай да си тествам ясновидските способности :) Бегай че иде първата ми евър прогноза..... може късмета на начинаещия да е нещо реално :)

ПП Алонсо
НДО МШ

1. МШ
2. Алонсо
3. Баричело
4. Монтоя
5. Райконен
6. Трули
7. РШ
8. Култард

Брой отпаднали - 8 (само не разбрах какво ще е точкуването на позналия точен брой такива)

чЕкой че забра'их първи отпаднал - ЖВ естествено :))
грешката е вярна...

Редактирано от The_Guardian на 02.04.03 00:49.



Тема Re: Играта в дир.бг 3-ти кръг - прогнози и въпросинови [re: The_Guardian]  
Автор Jair (кюнец)
Публикувано02.04.03 08:37



това за отпадналите е предложение, не участва официално
бах Алонсо къде си го тупнал :)





Тема Re: Играта в дир.бг 3-ти кръг - прогнози и въпросинови [re: Jair]  
Автор DON_DlEGO (GOD HAND)
Публикувано02.04.03 13:52



ПП Михаел Шумахер
НБО Михаел Шумахер
ПО Фернандо Алонсо

1 Михаел Шумахер
2 Рубенс Барикело
3 Кими Райконен
4 Дейвид Култард
5 Хуан Пабло Монтоя
6 Ярно Трули
7 Ник Хайдфелд
8 Фернандо Алонсо



Тема Хитронови [re: DON_DlEGO]  
Автор Eв. (прииждаща)
Публикувано02.04.03 14:08



Алонсо хем първи отпаднал, хем в точките.



Тема Въпросинови [re: Jair]  
Автор Eв. (прииждаща)
Публикувано02.04.03 14:13



Защо решихте 4-6 и 7-8 място да се точкуват различно? Обяснимо ми е защо им се дават по-малко точки от подиума, но дали си познал петия или седмия, каква е разликата?
И защо първият отпаднал да носи еднакъв брой точки с първия на старта? Отпадането често няма никаква връзка с карането на пилота.

Дайте малко пояснения за отборната игра. Какво точно й е отборното? Как се събират точките за отбора?...



Тема Re: Въпросинови [re: Eв.]  
Автор Jair (кюнец)
Публикувано02.04.03 14:48



ами незнам
според мен е логично колкото по-задна позиция се прогнозира, толкова по-малко точки да се дават.

иначе с новата система на квалификации първия отпаднал е почти същото тото като първия на старта. Ако можеш да предложиш по-сполучливо точкуване действай, колкото повече хора обсъждат, толкова по-лесно ще се изяснят дупките в правилата и точкуването

за отборната игра точкуването е в зависимост от ф1 или от карта(ако има повече отбори, засега са малко така че ф1), т.е. ако аз и члена сме в отбор и от кръга аз имам 10точки, а той 8, което значи, че двамата имаме 18 точки
ако ти и дон диего сте в отбор и ти имаш 15, а той 5, общо имате 20 точки, следователно получавате първо място в отборната игра и печелите 10 точки за отбора,а ние 8.
хахаха, така го обясних, че нищо не стана ясно :)





Тема Ама това може и да станенови [re: Eв.]  
Автор DON_DlEGO (GOD HAND)
Публикувано02.04.03 15:27



Ако Алонсо отпадне първи, а пък след седмия ги дисквалифицират за нередности - така Алонсо хем ше е отпаднал пръв хем ше се класира 8ми ... много придвидливо нали . ... хахаааа ... Да се надяваме че и двата Уилямса ше ги дискфалифицират ...



Тема Не бе сега ми стана ясно , аманови [re: Jair]  
Автор DON_DlEGO (GOD HAND)
Публикувано02.04.03 15:34



няма начин аз да имам по-малко точки от нея !

То междудругото само 2 отбора има досега, май.... Другия ми съотборник се оказа много несериозен и зачезна на Бахамите (където скоро ще отидат и МкЛите - като се помислят за новите богове) .... иначе щеше да стане още един тим .... даже си бях намерил и хостеска (gridgirl) - в лицето на Валкирията, представяш ли си .... щяхме да ви оберем точките от всякъде ....



Тема Re: Ама това може и да станенови [re: DON_DlEGO]  
Автор Eв. (прииждаща)
Публикувано02.04.03 17:10



Аз пък си представих как Алонсо аха-аха да стигне финала и Реното изпушва. Той геройски го добутва след карирания флаг и печели 1 точка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.