Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 28.09.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ф1 Екстра - след 1 кръгнови  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано10.03.03 23:30



Класирането е

.

Искам да отбележа нещо важно - най-вероятно от следващия кръг играта ще премине изцяло на посочения адрес - форума на Клуб Ф1. Там, чрез далеч по-нови, бързи и ефективни методи ще се организира и събирането на прогнозите, и изчисляването на точките за тях. Очакват се още нови и интересни награди, така че не губете интерес към играта! Допълнително, скоро ще бъде уточнено всичко.

Много моля, всички включили се, а и желаещите да се включат (които не успяха да дадат прогнози за 1 кръг или които сега научават за играта), да се регистрират във въпросния форум - ще им е нужно за участие в играта.
Искам да предупредя всички стари и по-нови 'дир-аджии' - регистрацията там е само една - както се регистрирате, под същото име ще пишете и из форума. Имайте го предвид!
Най-добре се регистрирайте под същия НИК (не регистрация), с който драскате тук из дир-а. Така ще ви позная най-лесно там. Можете и на кирилица да си го регистрирате, проблем няма.
Ако се окаже, че на някой му е зает ника, при това умишлено с цел неуместна шега или нещо от рода, да ми се обади на бележка тук, ще оправим проблема много бързо.
Това е засега!
Скоро още инфо - най-вероятно вече на местна почва - във форум Клуб Ф1.



Тема Молба...нови [re: Bobby]  
Автор Sikamikaniko (Мърсисаидче)
Публикувано11.03.03 03:02



Най-искрено се надявам че играта ще си остане тук...просто е най-малкото досадно да влизаш в някой сайт само и само да пуснеш прогнозата(а това ще стане с поне 75 процента от участниците)...освен това ако се правят две отделни прогнози може в последните 4-ри кръга(наприер)да се направи една игра м/д-у двата клуба(сайта)да видим кой е по голям дзвер...все пак е леко безинтересно да бъдеш шампион и после...нищо...
нещото което(може би персонализирам)е основен недостатък на ПМЛ(по голяма част от хората знаят за какво говоря)...
И така наистина вярвам че поради тези горе и безброй други играта ще си остане тук...наистина не виждам реална причина...което разбира се не значи че я няма...
П.П.Къде може да се види системата на точкуване на участниците?

"Никога,никога,никога не се предавай"


Тема Re: Молба...нови [re: Sikamikaniko]  
Автор DON_DlEGO (GOD HAND)
Публикувано11.03.03 10:24



Човече, ко говориш , то тука правила за играта няма, та точкуването е на последно място. Добре че някои беше пуснал преди мене , та се ориентирах по неговите работи какво се иска в цялата работа. А за точките - сега ше гадая - и ше правя системи с 8 неизвестни за да разбера кое как се точкува - ама аз обичам такива работи , не да ми ги сервират на готово ... но все пак ако стигнеш преди мене до краиния отговор - свиркай да не се мъча излишно .



Тема Re: Молба и от меннови [re: DON_DlEGO]  
Автор SPARCO_fena (kartingist)
Публикувано11.03.03 11:31



регистриран съм от 2-3 дена и просто не сам савсем на ясно за тая игра.
аре някои да ми обясни всичо- кога,за какво(е за класирането на gp de no...),za kakvo se igrae(nagradi?,kakvi?) и мога ли да се включа???
плс обяснете малко и на един нов 4лен на тоя клубец:)

znam edno,4e sam nai barzia v evropa.


Тема Re: Молба и от мен [re: SPARCO_fena]  
Автор Sev ()
Публикувано11.03.03 13:06



zalaga6 za parvite 8. nay-barza obikolka i pol.
v kraq na sezona pe4eli6 karta za clubf1 i drugi ne6ta.

Forza Ferrari


Тема Re: Молба и от меннови [re: Sev]  
Автор SPARCO_fena (kartingist)
Публикувано11.03.03 13:51



ЗНАЧИ ЗА НАЙ-БЪРЗА ОБИКОЛКА И ЗА СЪСТЕЗАНИЕТО.
НО КОГА СТАВА ТОВА И КЪДЕ МОГА ДА ГЛАСУВАМ(МОГА ЛИ?)
НАЙ-БЪРЗА ОБ. И СЪМОТО Г.П. ДВЕ ОТДЕЛНИ ГЛАСУВАНИА ЛИ СА(ИСКАМ ДА КАЙА ДАЛИ СА СВЪРЗАНИ ИЛИ СА ПО ЖЕЛАНИЕ

znam edno,4e sam nai barzia v evropa.


Тема Защо този форум има толкова ужасяващ дизайн?нови [re: Bobby]  
Автор Meйджъp™ (дреме ми на ...)
Публикувано11.03.03 14:43



Боби да те еба у тъпия форум!

Гласовете би трябвало да се прeтеглят, а не да се преброяват /Шилер/


Тема Re: Молба и от меннови [re: SPARCO_fena]  
Автор SPARCO_fena (kartingist)
Публикувано11.03.03 15:33



ЗНАЧИ ЗА НАЙ-БЪРЗА ОБИКОЛКА И ЗА СЪСТЕЗАНИЕТО(ДО 8 МЯСТО)
НО КОГА СТАВА ТОВА И КЪДЕ МОГА ДА ГЛАСУВАМ(МОГА ЛИ?)
НАЙ-БЪРЗА ОБ. И СЪМОТО Г.П. ДВЕ ОТДЕЛНИ ГЛАСУВАНИА ЛИ СА(ИСКАМ ДА КАЖА ДАЛИ СА СВЪРЗАНИ ИЛИ СА ПО ЖЕЛАНИЕ.
А И КАК СТАВА?

znam edno,4e sam nai barzia v evropa.


Тема Re: Ф1 Екстра - след 1 кръгнови [re: Bobby]  
Автор Jair (кюнец)
Публикувано11.03.03 16:23



то се очакваше, че като има награди няма да остане така положението

аз лично ще играя игра само, ако е в дир-а
ако има достатъчно навитаци може да си организираме



Тема Re: Ф1 Екстра - след 1 кръгнови [re: Bobby]  
Автор McLaren (будала)
Публикувано11.03.03 16:30



Ами в този форум на bar.clubf1.net гледам, че вече има регистриран потребител с моя ник - McLaren. И освен това, като гледам единствения му постинг там за сега - по-скоро заядлив.
Искам да информирам хората тук, които симпатизират на Ферари и аз уважавам, че онзи дето пише там НЕ СЪМ АЗ
Ако в този там форум ще се занимаваме с глупости и ще започваме с провокации, по-добре да не му обръщам внимание, мисля!

don't trouble the trouble until the trouble troubles you!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.