Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 20.09.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Тема Малоумниците на Юли Москов- част I- ванови  
Автор Philip Marlowe (детектив)
Публикувано10.03.03 23:24



в."7 дни спорт"

Ако ФИА иска да превърне световния шампионат в цирк - това е пътят

Дейвид Култард с Макларън-Мерцедес спечели Гран при на Австралия, първия старт от световния шампионат във Формула 1. Втори е Хуан Пабло Монтоя с БМВ-Уилямс, трети - Кими Райконен с Макларън-Мерцедес.
Петкратният световен шампион Михаел Шумахер с Ферари остана четвърти. 15 обиколки преди края неговата кола започна да се разпада на пистата, след като един висок бордюр повреди дефлекторите му. Рубенс Баричело с Ферари и Ралф Фърман с Джордан се разбиха на едно и също място - на права отсечка. Причината е в измененията на правилата, които ги принудиха да стартират на сух асфалт с мокри гуми.
В Австралия Формула 1 приличаше на руска рулетка. Чудовищен хаос на пистата, в боксовете, сред публиката. Никой не знае какво става, защо става и как ще завърши тази бъркотия.
Старт всъщност нямаше, защото още в първата обиколка Михаел Шумахер направи 7 секунди преднина. Това е комично. Дейвид Култард влезе в бокса във втората обиколка. Без да има повреда, просто да смени тъпите мокри гуми и да оцелее. В първите 15 обиколки водачите се смениха 4 пъти. Ако ФИА иска да превърне Формула 1 в цирк или в лунапарк - това е пътят.
Малко преди края М. Шумахер реши да изпревари Кими Райконен. Кими остана от вътрешната страна на десния завой, колата му се поднесе навън и изхвърли Михаел от пистата. Точно там бордюрът повреди аеродинамичните елементи. Кими получи наказание, а Михаел отиде в бокса. Това изведе напред Монтоя и Култард. Въпреки че се върна на пистата, ферарито на Шумахер бе почти неуправляемо, но той бе толкова бърз, колкото и Култард.
Победата на Монтоя изглеждаше като написана на бял лист, но той сгреши, завъртя се на един завой и Култард го изпревари. Дейвид получи 12 сек преднина, зад него Монтоя, Кими и Михаел финишираха кротко, без опити да се изпреварват в тази безумна ситуация.
ИСКРЕН ПЛАМЕНОВ


Заглавие: "Михаел 4- ти, но терой!"

Заглавие: "Победих шампиона- Радва се Раконен".

а бе, като ги чета тия простотии и се чудя, гледах ли аз Формула от Австралия тая неделя или не?

ТЪМНА НОЩ, ДУХА ВЯТЪР
ЦИГАНИН ОТИВА НА ТЕАТЪР


Тема Re: Малоумниците на Юли Москов- част I- ванови [re: Philip Marlowe]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано10.03.03 23:34



Абе, тоя Юлий да не е гледал някой лош филм, вместо старта от Ф1?
Такива чудеса... тоя човек полудява, като Шуми бива победен.
Трябва да му дават хапчета на тоя човек - от най-силните.



Тема Re: Малоумниците на Юли Москов- част I- ва [re: Philip Marlowe]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано10.03.03 23:50



Михаел 4- ти, но терой!"


Бари4ело катастрофира , но как само се заби в гумите !!!!!!!!

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Юли Москов енови [re: Philip Marlowe]  
Автор kenny mccormick (Fu-Schnicken)
Публикувано10.03.03 23:52



Песен на Крейг Дейвид.
нещо средно между Rеndevouz и Walking Away (tazi e osobeno protiwna).

RESPECT MY AUTHORITAH!


Тема Поправете ме, ако греша, но ...нови [re: Philip Marlowe]  
Автор Destroyer (нервен)
Публикувано11.03.03 08:12



новите правила на FIA разрешаваха след квалификациите да се сменят мокри със сухи гуми при промяна във времето. Просто тези пилоти искаха да поемат някакъв риск с мокрите гуми за няколко обиколки, пък знаеш ли, можеше и да завали. Друг въпрос: защо само трима-четирима стартираха с мокри гуми, другите със сухи ли караха в квалификацията?
А Шуми няма да има шеста титла и той много добре го знае. Просто много станаха пилотите, които не го пускат само като го видят в огледалата. Това дразни нарцисизма му.
А Кими наистина е прекрасен пилот, достоен заместник на Хакинен. Не знам за 2003 г., но за 2004 г. той е шампиона.

Keep from the ...


Тема Re: Поправете ме, ако греша, но ...нови [re: Destroyer]  
Автор Jair (кюнец)
Публикувано11.03.03 16:01



на приказките на Москов не трябва да търсиш логични аргументи да ги оборваш
просто чети и се смей :))



Тема Re: Малоумниците на Юли Москов- част I- ванови [re: Philip Marlowe]  
Автор Andy. (Кръстник)
Публикувано11.03.03 16:58



Tozi Iskren Plamenow e sywyr[enno lud!



Тема Re: Поправете ме, ако греша, но ...нови [re: Destroyer]  
Автор Andy. (Кръстник)
Публикувано11.03.03 17:00



syglasen sum s teb



Тема Re: Поправете ме, ако греша, но ...нови [re: Jair]  
Автор Destroyer (нервен)
Публикувано11.03.03 17:01



Абе чета, ама не мога да се смея. Тоя пич е толкова тъп, че направо ме вбесява. Абсолютна демагогия ...

Keep from the ...


Тема Re: Малоумниците на Юли Москов- част I- ванови [re: Philip Marlowe]  
Автор Faust!!! (iskam da letja)
Публикувано11.03.03 17:06



Tija da ne drusat predi suztezanie za da im e po interesno.Moze da sa prekalili s kodeina!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.