Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 20.09.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Тема are da ebeme organizaciata nai-nakraiaнови  
Автор Rumencho (Fen na McLaren)
Публикувано03.02.03 15:06



kakto se e vidialo mai niama da se organizirame.... sa she vi kaja neshto , ama da ne kajete 4e si praia reklama.... niama takova neshto...
zna4i - jivot i zdrave na 1-vi mart sha otvariame edno zavedenie i mislia da prasna nekvi televizori za da moje da se gleda F1 ideiata mi e i premiere da sloja ama za na4aloto na sezona mai niama da go bude.... ta ako iskate i ako ne sam vi mnogo antipati4en.... sha dam info za podrobnostite drugata sedmica....
sa se pazarim za naema
p.s. ZAvedenieto si go biva.... e, ne e centar ama....
TOVA NE E REKLAMA

Неустойката, която се удържа от пълната сума при отказ от страна на клиента е следната:


Тема Re: are da ebeme organizaciata nai-nakraiaнови [re: Rumencho]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано03.02.03 16:37



сичко мноо хубуу, ама тва с премиерето не виждам смисъл - вече тъй и тъй нема дигитална телевизия, Бърни ги изпоуволни сичките 300 души :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: are da ebeme organizaciata nai-nakraiaнови [re: Vladi]  
Автор Rumencho (Fen na McLaren)
Публикувано04.02.03 17:42



e da ama moje da si spestime "neveroiatnia" komentar po ring.....

Неустойката, която се удържа от пълната сума при отказ от страна на клиента е следната:


Тема Re: are da ebeme organizaciata nai-nakraia [re: Rumencho]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано06.02.03 21:51



поне беше смешно... особено Хипопотама Юлий .

Луд съм , мамо ! Ям паркет !



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.