Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:18 01.07.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано23.01.03 14:08



/е Жайр оказа се, че освен дневника на Ейдриан Нюи имало и на Шуми и това е вече 16 брой ;))) ама на Ейдриан не е интересен вече/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Прекарвам си страхотно Новата година с Йос Верстапен и неговото семейство в Норвегия. Чувствам се отпуснат в присъстието на Йос още откакто бяхме заедно в Бенетон през 1994г. Аз влязох в историята като станах Световен шампион, а той влезе в историята с това че се запали на Хокенхайм. Аз разбирасе не му го споменавам това, но забелязвам че като си правим партита през лятото той винаги стои далеч от барбекюто.

Като се замисля как нашите кариери поеха в различни посоки от онова време насам. В момента аз съм най-успешният пилот във Фолмула 1 за всички времена, а той тъкмо започва в Минарди. И това, че бях облагодетелстван от бог ме кара да се чувствам много щастлив. Въпреки че аз никога не наричам така Жан пред хора. /това беше чувството ми за хумор – в случай че се чудите/

Да си призная почвам да се дразня от това как всички казват че съм спечелил титлата за 2003 вече, и че Фарари са победители при конструкторите. Наистина не желая да мисля така докато всичко не е напълно уредено и подсигурено. Много неща могат да се случат, Уилямс да имат по здрави шасита, Макларън по здрави двигатели, Кими ще има повече опит /или поне ще го програмират по-добре/.

Тези неща са сигурни и нe се броят за малко вероятни. Мога да имам проблем с надеждността, Рено и Хонда може и да са придобили повече сила, дори Рубенс може да спечели състезание!!! Така отговарям аз на тези, които вече ми връчват титлата.

Бях награден с много хубави награди от спортата общественост. Френският вестник L’Equipe вече втора година ми връчва наградата Шампион на шампионите. Германското общество за запазване на много дългите изречения ме направиха техен Почетен шампион за работата ми по пресконференциите на ФИА през 2002, и особенно им е харесало това мое изказване:

“Бях наистина заинтересован в миналото да карам рали кола, но трябва да кажа сега, че не го желая вече толкова много, така някой ден когато разполагам с достатъчно време можеби ще пожелая да опитам да го направя на безопасно място защото не съм заинтересован да карам през гората и да рискувам живота си.”

Понякога дори и аз не мога да повярвам на тези хора.

Сега с нетърпение очаквам новият сезон и съм си поставил наколко задачи които трябва да изпълня през новата година.

Моите задачи.
1. Никакви опити повече за “dead heat” финиш – по основателни причини както се досещате
2. Да не скачам върху Рос Браун дори и когато го очаква – защото ми се оплака че гърбът го боли и не може да понесе повече от моята радост
3. Да не си загащвам повече тениската в панталоните. Защото моят нов приятел Хуан-Пабло каза, че въобще не е гъзарско “Човече, изглеждаш като ебати смотаняка” това му беше първата реакция.
4. Да не пия много бира когато ще произнасям важни речи /виж част 15/
5. Никакви тимови заповеди /ха ха ха/
6. Да не наричам с лоши имена жената на Ралф когато говорим помежду си /за Коледа тя ми подари Тиролска шапка и колан “За да можеш да се слееш с тълпата при следващото Гранд при в Австрия” каза тя усмихвайки се ... сврака/
7. Да стана 50% по забавен /по очевидни причини/

Редактирано от V-Пpинцeca нa мpaka на 23.01.03 14:13.



Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Faust!!! (iskam da letja)
Публикувано23.01.03 17:35



Lele maiko ti nali ima6e rabota mnogo,otkude tolkova vreme za prevoda?



Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Mиko (ЪНбициран)
Публикувано23.01.03 19:47



е не...отдавна не се бях хилил така обаче...
я дайте и другите части моля:))



Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови [re: Mиko]  
Автор Faust!!! (iskam da letja)
Публикувано23.01.03 20:14



www.planetf1.com



Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано23.01.03 21:28



Ще те научим тебе, вещице!
Коя си ти че да се ебаваш с моя колега-бог?
А?

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16 [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор ФEPAPИCT™ (НЕХРАНИМАЙКО)
Публикувано24.01.03 03:48



Потрудила си се.....мислих и аз да ги захвана но ме домързя.........



Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови [re: Faust!!!]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано24.01.03 10:37



тя мойта работа беше по празниците

тия преводи не ми отнемат повече от 30 мин който винаги мога да намеря даже и да имам работа

Only I can make the brightnes dark @--`--,--


Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови [re: Lord Vader]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано24.01.03 10:39



и аз се радвам да ви видя ваше благородие Бранд
и как е обсадата /тук небрежно си пиля ноктите/ нещо не върви а???

Only I can make the brightnes dark @--`--,--


Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови [re: ФEPAPИCT™]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано24.01.03 10:41



чак пък да се трудя ..... е не е много лесно да го преведеш и да му запазиш смисъла, особенно когато използват идиоми но си заслужава

Only I can make the brightnes dark @--`--,--


Тема Тайният дневник на Eйдриън Молнови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор kenny mccormick (листче моля)
Публикувано24.01.03 14:53



нали така се казваше оная книга деба;)


Защо ме триете?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.