Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 03.07.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано24.01.03 17:06



Когато любимите ти Валкирии една по една дойдат при тебе да се оплачат, че са изнасилени по 10-15 пъти от верните ни и неуморни щурмоваци, тогава ще разбереш как върви обсадата.

Сега като се замисля, трябва да намерим някакво решение с Императора - освен да ги стерилизираме наште момчета - че ще вземете да станете прекалено много във Валхала - нещо като Косово.

Или да стимулираме нашия демографски прираст. Както се казва:
Make war by making love. Outbreed the enemy.

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано24.01.03 17:13



Милейди, преводаческите Ви умения не остават незабелязани. Смятаме, когато веднъж завинаги покорим Вашите земи, да бракуваме всички протоколни дроиди и да Ви вземем на вярна служба при нас в канцеларията на Императора.

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови [re: Lord Vader]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано25.01.03 22:26



My dear Lord of the Sith,

some time before /as you may remember/ I was so eager to explain you why you can't keep me as your servant /IF that time ever comes of course :)/
I am immortal and dangerous enough even with a pencil

Only I can make the brightnes dark @--`--,--


Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано26.01.03 00:01



Aber ein Blaustift wirst du nicht brauchen. Du wirst ein Computer haben. Wir haben uns gut versichert.

The Emperor is not as forgiving as I am.

Редактирано от Lord Vader на 26.01.03 00:06.



Тема Превод на чуждата преса.нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
АвторЧEPBEHO KOHЧE (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 15:56



А защо ли нямат другите пилоти тайни дневници.
Принцесо - една лична молба . Когато пишеш нещо което би ме трогнало пиши на български. Писна ми да давам на сина ми по 2 лева да те превежда. Аре със здраве.



Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор eViL (Drivers wanted)
Публикувано31.01.03 09:32



Принцесата да питам :)) (много смешно ми звучи) откъде ги намира тия дневници ? някой УРЛ насам да прати..:)

Редактирано от eViL на 31.01.03 09:33.



Тема Re: Превод на чуждата преса.нови [re: ЧEPBEHO KOHЧE]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано31.01.03 12:26



Дневниците са 2 - на Ейдриян Нюи и Михаел Шумахер
от къде да знам защо другите нямат ??? почни да им ги пишеш ти

това което съм писала е било да трогна Лорд Вейдър над мнението пише в тъмносиньо [re: Lord Vader]

тъй като ти му плащаш уроците на синчето - можеш да договориш някаква отстъпка

Only I can make the brightnes dark @--`--,--


Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 16нови [re: eViL]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано31.01.03 12:27



Принцесата отговаря



там се намират и останалите

Only I can make the brightnes dark @--`--,--

Тема Re: Тайният дневник на Михаел Шумахер – част 17нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано31.01.03 12:30



Здравей дневниче. Ние тестваме отново и както можеш да предположиш аз съм щастлив като дете което обича учеилището и отива на училище за първият си и любим урок в седмицата.

Въпреки че моята първо излизане от боксовете завърши на обратно и в огръжденията, беше весело. Да повярвайте ми така беше.
Хората казват че нямам чувство за хумор но докато бях с каска аз се смеех на тази глупава грешка /ако Рос ме беше чул по радиото това нямаше да е добре но за щастие бях се изключил и излязох от колата/

Обичам да тествам защато мога да променям някои неща и да нагласявам други. Това толкова ми напомня за детството на картинг пистата в Крепен, където прекарвах толкова щастливи часове сам и работещ с Карта.

Някои хора с психиатрично съчувствие казват, че има нещо твърде странно в това можеби твърде многото прекарано време сам и само с машинарии за приятели било спряло моето развитие. Но нали на тях им се плаща да кажат нещо а това е най-интересното което могат да измислят.

Този Карт сега е в музея Шумахер, и това че я лъскам всеки ден просто не е вярно. Идеята да и изпратя картичка за рожденият ден беше просто шега и нищо не значи.

Много хора ме питат в момента за моята реакция относно промените направени от Макс Мозли. Аз мисля че той прави наистина добри неща за бъдещето на спорта.

Една нощ докато гледах WWF Celebrity Smackdown и Mensch Und Motors аз обърнах случайно на една историческа програма. И там показаха баща му, Сър Осуалд Мозли, който искал да стане Фашистки диктатор.

За наше щастие в Ф1, Макс е толкова различен от баща си.

Много съм тъжен за нашите електронни инженери които толково много се трудиха над Тракшън контрола в Маранело. Но май всички се чувстват така. Много му е тежко на Петер Заубер който похарчи само 2 милиона за проект за двустранна телеметрия, а сега трябва да го прати в кошчето за отпъдъци. Нишо чудно, че пуши толкова.

През зимните празници за да си прочестя мислите не съм чел толкова много Авто-мото списания. Също така и Сабин /бел.прев. - това е неговата секретарка/ внимава какво ми дава да чета и ме предпазва от глупави неща които беха ме разстроили. Но веднъж по средата на една сесия за даване на автографи във фабриката когато и двете ми химикалки свършеха.

Изведнъж получих откровение – може и да съм 5-кратен световен шампион но все още завиждам на хора като Сато, Маса и Паниз. Защо ли? Защото те имат толкова кратки имена Because they have such short names. Нека се опитат да го напишат сбито това ‘Schumacher’!

Влязох в офиса и да потърся нови химикалки и в единият край забелязох купчина от списания. На всяко отгоре беше написано на ръка но Италиански ‘Вилньов – не го показваи на Михаел’.

Както и предполагате аз седнах и и ги прочетох всичките /е освен онези на Френски и Испански/. Но във всички имаше интервю с Вилньов който изкарва миналото - случката на Херес, критикувайки мен,Ферари и Системата HANS която много добре знае че аз съм одобрил. /бел.прев. Системата HANS – е за зашита на шията на пилота, говореше се да бъде въведена в Ф1. Жак Вилньов изнесе основната офанзива против тази система доказвайки, че в 90% от катастрофите системата не предпазва от нищо а в случаи, от типа на катастрофата на Педро Делароса тази година системата ще го убие./

Това ме кара да изпадам в тиха ярост. Той също се опитва да започне война със новият си съотборник Дженсън Бътън но аз знам причината.

Дженсън е страхотен, когато дойде в Формула1 той каза, че имал мой плакат в стаята си. И не е имал плакат на Жак нали. Освен ако не броим плаката на Снежанка и седемте джуджета, където Жак е едно от джуджетата.

Толкова ме писна от това анти-Шумахерско отношение. Със всички други пилоти с изключение на Хил се разбирам, даже и с Хуан си разменяхме реплики но накрая се изяснихме. Нека не бъда нескромен но мисля че съм добър в оправяне на отношения. Но с Вилньов не може да се говори, аз съм дявола в неговите очи и не мога да го променя.

Бях много натъжен когато разбрах че Еди няма да се състезава повече. Със с него много се забавлявах през годините. Най-хубавото време беше когато бяхме заедно във Ферари. Когато си спомна колко път ме е карал да се търкалям по пода от смях и да ми текът сълзи от очите. Имах няколко забележителни №2 съотборници- с Рубенс се разбираме, Йос беше добър и Мартин Брандъл също, но Еди беше най-добрия №2 който можеш да си пожелаеш да e в другата кола.

И накрая малко Германски хумор /част от проекта ми за 2003/
- Защо Мексиканец ще бутне жена си от скалите?
- Текила
Така им казвам аз.

Only I can make the brightnes dark @--`--,--


Тема Re: Превод на чуждата преса.нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
АвторЧEPBEHO KOHЧE (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 17:11



Здравей Принцесо! Не съм искал да те обидя като се намесих . М.Шумахер си пише дневник защото няма какво да прави /СКУЧНО МУ Е / , а другите ги скъсват от тестове и бачкане /разни там силови подготовки и др./ Та според мен затова не пишат хората. Бай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.