Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:18 19.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема И Хил започна...нови  
Автор Beнaбили (на ръба...)
Публикувано15.10.02 10:30



да мърмори по адрес на Ферари и нагласените победи. Точното определние на екс-шампиона е: "public relations disaster". Сега до началото на новия сезон май можем да започнем да броим колко хора ще се изкажат против порочната практика на Ферари...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: И Хил започна...нови [re: Beнaбили]  
Автор UNDEAD (General)
Публикувано15.10.02 12:33



Хил , педераст але але але!

"Our army has broken their primary lines of defense!"


Тема Re: И Хил започна...нови [re: Beнaбили]  
Автор Anfield (Y.N.W.A.)
Публикувано16.10.02 09:12



Порочна практика????
Ако е такава, то тя не е патент на Ферари, а това че Ферари са класа над другите е нормално да дразни, но нека те си гледат техните отбори и се мъчат да стават по-добри, а не да гледат само какво прави Ферари.



Тема да, порочна практика!нови [re: Anfield]  
Автор Beнaбили (на ръба...)
Публикувано16.10.02 10:59



А ти как наричаш това единия пилот да пусне другия пред себе си точно преди старт финала? Отборна игра? Може- ама не ми харесва. Преди доста години пак имаше един отбор пред всички във ввсяко отношение - с пилоти Сена(бог да го прости) и Прост. Но защо ли не помня подобни циркове?!?!

pS: Далеч съм от мисълта да отричам факта, че Ферари са на светлинни години пред другите. Но това дава ли им право да правят такива изпълнения?

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Мдам...нови [re: Beнaбили]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано16.10.02 11:31



А две години по-късно Сена пускаше Бергер преди финала... мдам...


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Мдам... [re: Vladi]  
Автор Beнaбили (на ръба...)
Публикувано16.10.02 11:34



И това оправдание ли е за Ферари тази година? Щом някой го е правил, дайте пак...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Мдам...нови [re: Beнaбили]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано16.10.02 11:53



не, ама нали имаше нещо по отношение на "патента на Ферари"?


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема бтв.нови [re: Beнaбили]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано16.10.02 12:03



Моето лично мнение е, че Формула 1 е прекалено различна от оная Ф1 преди 15 години и отбори, които предоставят възможност за борба вътре в отбора просто нямат място на първите две места на подиума :-)
Просто прегледай развитието на шампионатите от 93/94 година насам - просто няма шанс подобна практика. Прегледай и шампионатите в които има подобна практика за борба в отборите - визирам специално CART и още по-специално KOOL Green. Само дето ситуацията е пределно различна - няма отборен шампионат. Колкото до такива действия като финала на Австрийското ГП - вече съм казвал - не ми харесват, но вече почнах да гледам по малко по-различен начин на тях - те просто нямат значение за каквото и да е (изключвам реакциите по техен повод), това е моментното състояние. А ако ситуацията беше друга (примерно завързан шампионат), то тогава вече наистина щяха да са вредни... Обаче докато Формула 1 е "Ферари и останалите", аз просто няма да им обръщам никво внимание...


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Хубавото е,нови [re: Vladi]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано16.10.02 12:21



че и другите отбори започнаха да подкрепят Ферари срещу идиотиите във Ф1.

Значи - не всичко е "Ферари и останалите".



Hannibal ad portas!


Тема Re: Хубавото е,нови [re: RG®]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано16.10.02 12:27



Е в тоя случай не е точно така - Уилямс и Макларън не подкрепят Ферари, а просто са на същата позиция... все пак догодина те могат да се окажат в положението на Ферари (хипотетично де :-) и те да бъдат наказвани за това, че са най-добри.


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.