Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 12.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:Za kusmeta....нови [re: Vladi]  
Автор Roger Sanchez (електронен бог)
Публикувано01.09.02 01:12



с тва твоето лично мнение ... такова ... нали се сещаш

You can't change me.


Тема Re:нови [re: Rumencho]  
Автор _GECATA_ (se moi)
Публикувано02.09.02 13:26



Никак не го мразя ,само се питам защо така бързичко избяга от Ф1,а?
А по въпроса за късмета ..тва не знам как да го коментирам

BeQuickOrBeDead


Тема Re:нови [re: _GECATA_]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано02.09.02 14:08



Нали знаеш - като ти дават вземай, като те гонят - бягай.
Мика всячески му показаха, че не го желаят в Макларън след всички тия години работа за тях и помощ по развитието на болида (щото лично според мен не може и дума да става, че по развитието 'пилоти' като Брандъл и Култард са имали дейно участие по тоя параграф).
Та Мика видя, че не е желан и си тръгна. Би трябвало дори повече да го уважаваме заради това, защото очевидно човека си знае цената. За разлика от някои други квадратни и подобни...

Един спорт, и красив да е, става бизнес някой ден.


Тема Re:нови [re: Bobby]  
Автор _GECATA_ (se moi)
Публикувано02.09.02 14:32




Достоен отговор

BeQuickOrBeDead


Тема Re: Е чак сега виждам отговора ти, ето броевете:нови [re: Vladi]  
Автор Andy. (Кръстник)
Публикувано09.09.02 11:33



:)))))))))))))))))))Имам всички броеве, как можа да се усъмниш в мен?:)
И все пак разбрах нещо от този ни разговор. Щом си готов да си направиш труда да ги сканираш и да ми ги пуснеш тук , значи си ми приятел , а не ме мразиш както ми подсказаха някой хора и каквото чувство имах и аз в началото:))))))))))))))))))))))

п.п. Верно, никакво значение няма дали са педали или не. И за Фреди Меркюри си прав. Ама като го нарека "педал" знаеш ли как ми олеква:))))
Психотерапийка бе брат:)



Тема Re: Е чак сега виждам отговора ти, ето броевете:нови [re: Andy.]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано09.09.02 11:40



не мразя никого, но и не съм ти приятел... а след като ти харесва, наричай го педал, но не очаквай да ми е приятна комуникацията с хора, които обиждат любимият ми пилот (колкото и малко реално значение да има това нещо "любим пилот")


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Е чак сега виждам отговора ти, ето броевете:нови [re: Vladi]  
Автор Andy. (Кръстник)
Публикувано09.09.02 13:47



Кзваш, не ти е приятна комуникацията с хора,които обиждат любимият ти пилот.Но като гледам винаги ми отговаряш на темите.Та си мисля :
1. Или обичаш да правиш неприятни за теб работи ,нещо което ми напомня за мазохизъм?
2. Или се надяваш да промениш нещо в мен , което пък означава че си ми приятел , па макар и подсъзнателно :)))))))))))
3. Или е нещо за което не се сещам?
4. Или си нямаш друга работа !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.