Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 12.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: _GECATA_]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано16.07.02 15:54



бе Мерцедес се върна във Ф1 още през 93, и то съвсем не с Макларън...


Somewhere in your eyes I'll find the answer...

Тема Re:нови [re: _GECATA_]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано16.07.02 16:07



?????????????????????????????????????????????????????????????????

Я ми покажи къде пише, че "Сребърни стрели" значи точно Ауди. Защото това, което знам е, че започват да наричат така Мерцедес през 1934 година, след като колата им е с 1 кг по-тежка решават да остържат бялата боя и остават на алуминий. Откъдето тръгва "Сребърни стрели". На мен може би не ми е ясно. Би ли ме просветил????





Тема Re:нови [re: _GECATA_]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано16.07.02 16:12



А това, че Мерцедес са питали VAG за сивия цвят е тъпа клюка и едва ли е вярно.





Тема Re: Анди, андиииинови [re: Vladi]  
Автор CyberGene (suspended)
Публикувано16.07.02 17:15



Обаче вероятно остава въпросът защо забраняват точно берилиевите сплави, а не керамичните материали и масла... На всичкото отгоре ми се струва, че последните бяха разработени от Ферари доста преди да излезе забраната за берилий, така че дори ми се вижда още по-абсурдно твоето твърдение. И дори - с риск да излезе, че се опитвам да надничам в несъществуващи конспирации - мисля, че за Ферари идва много удобно една внезапна забрана за берилий, при положение, че те вече разполагат с добре разработен заместител.

Само няколко мисли...



Тема Re: Анди, андиииинови [re: CyberGene]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано16.07.02 17:30



Сега ме мързи да търся документа на ФИА, но по мои спомени берилиевите сплави бяха забранени тъй като бяха канцерогенни и прекалено скъпи, с което се ощетяваха по-слабите отбори. За забраната се говореше прекалено дълго време (съвсем не беше внезапна) за да може всеки производител използващ берилий да се подготви за промяната. БМВ например изобщо не го използваха в своя двигател и по тоя начин те всъщност бяха най-облагодетелствани, може ли да се говори тогава за заговор в полза на БМВ примерно? Минарди също не ползваха изобщо берилий, щото във Форда от '98 година можем да се сетим, че такова нещо няма :-)
Изобщо берилий използваха Ферари, Макларън, Хонда и Пежо (т.е. Азиатех), ако не се лъжа, желаещите да проверят и да съобщят всъщност кои двигатели са съдържали берилиеви сплави... Изобщо изключително несериозно е да се говори за какъвто и да е заговор в полза на Ферари, ама някои хора просто не искат да приемат... кво да се прави...


Somewhere in your eyes I'll find the answer...

Тема Re: Макларън гони царя на моторитенови [re: _GECATA_]  
Автор Toмac Kиpx (Магнат)
Публикувано16.07.02 19:15



Най-добре да се разделят с Пенис!!!!!!!!!!!!!

www.premiere.de

Тема Re: тцнови [re: Vladi]  
Автор Zeus (империалист)
Публикувано16.07.02 23:58



Може да е бил прототип бе ... в смисъл че Флавио Бриаторе още през 1994 година да е схванал, че Форд няма да го бъде и да са направили специално изпълнение. :-)))))))))))) Ей ама глупости дрънкам и аз. Абе старая се ама някои хора не мога да ги стигна даже в тази област.

Звездите са звезди, защото са високо.


Тема Re:нови [re: Vladi]  
Автор _GECATA_ (se moi)
Публикувано17.07.02 12:17



Много вярно .
Разликата е ,че когато преминаха в McLaren станаха собственици на 40% от акциите на тима .На практика тоява е Ф1 тим на Мерцедес ,които използва натрупания технически и практически опит.Далаверата е че не изглеждат като Jaguar или Bar и дори взеха две титли .

BeQuickOrBeDead


Тема Re: Макларън гони царя на моторитенови [re: _GECATA_]  
Автор tyshu(tai-shu) (Даймио)
Публикувано17.07.02 13:51



Все си мисля:
- Абе как се доказват недоказуеми работи?

С дай-катаната дерзай Банзай!
Направи го!
Самурай бъди до край...


Тема e tova kvo e?нови [re: _GECATA_]  
АвторGlupak (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 14:01



Nisto ne pishe za sreburni streli!!! ti suvsem si izperkal stom si reshil che s tova ste mojesh da dokajesh prinadlejnostta na opredlenieto "sreburnio streli" kum Audi.....totalno si se obarkal...... i pi4a s osturgvaneto na boiata e absoliutno prav...tochno ot tam idva poniatieto "sreburni streli" i edinstveno Mercedes moje da go nosi poradi tazi prichina......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.