Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 18.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Най подходящите коментаторинови  
АвторГA3 53A (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 12:32



Кой според вас най - добре би коментирал Ф1 от българските журналисти и компетентни хора от бранша?



Тема Re: Най подходящите коментаторинови [re: ГA3 53A]  
Автор kenny mccormick (rough rydah)
Публикувано16.04.02 12:39



има само един човек.
инженер Тенчев.

OMG! They killed Kenny. You bastard!

Тема Re: Най подходящите коментаторинови [re: kenny mccormick]  
АвторГA3 53 A (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 12:50



Е това е безспорен факт. За съжаление просто друг не мога да се сетя. Имам наблюдения върху много от журналистите които се занимават с автомобилизъм. Ами просто са класи под Тенчев



Тема Re: Най подходящите коментаторинови [re: ГA3 53 A]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано16.04.02 13:00



Може и да не са класи под Тенчев... друг е проблемът на българските "журналисти" - не могат да крият пристрастията си. Ше ви разкажа една случка, която не е съвсем показателна, но все пак може да служи като пример. Става дума за Германия'2000 - старта, когато Фисикела се натресе в Шумахер. Същият уикенд беше Рали Сосер-Сливен и по тоя повод повечето от "автомобилните" журналисти бяха в Сливен. Аз също бях там (а пък една част от форума се беше събрала при Гривестия, ама тва е друга тема :-))))). Та понеже в тоя момент (около 3 часа в неделя) беше финала на последния етап от ралито, всички журналисти вече се бяха събрали в пресцентъра за финала, а и за да гледат формулата. Та след злополучния старт за Шумахер, в пресцентъра се заформи такава зверска караница, че за малко бой да стане. Летяха пцувни, обиди и определения на поразия, и то както можете да се сетите от хора, които активно се занимават с писане по вестници, коментари по радио и телевизия...


Running over the same old ground
What have we found ?

Тема Re: Най подходящите коментаторинови [re: Vladi]  
Автор Лeo Kиpx (Фалирал)
Публикувано16.04.02 13:02



Така е Влади
Още един пример в полза на Иван Тенчев

www.premiere.de

Тема Сещам се за...нови [re: Vladi]  
Автор Eвreниc (приходяща)
Публикувано16.04.02 13:12



едно момче, което миналата или по-миналата година коментираше в Ринг+. Доколкото си спомням, се казваше Александър Малинов. Той също коментираше доста компетентно.
Аз си мисля, че проблемът на нашите коментатори не е в това, че са пристрастни, а че не умеят да балансират между пристрастия и трезва професионална оценка на състезанието. Предпочитам още в началото всеки да обяви на кого е фен (по възможност да има фенове на различни отбори), но това да не му пречи да приема и признава грешките на своя любимец, както и да уважава успехите на другите отбори.
Друго, което ме дразни при нашите коментатори, е, че в стремежа си да изглеждат неутрални, са безкрайно скучни. Пропускат важни моменти от състезанието, докато клюкарстват или оригиналничат.



Тема Много е тъпо..нови [re: Eвreниc]  
Автор kenny mccormick (rough rydah)
Публикувано16.04.02 13:19



това че те си мислят, че са оригинални а всъщност са супер малоумни. С лафове как Пеле е зомбиран и как баба ми пие бензин, може само първия път да ме разсмее.., а той го повтаря по 40 пъти. Москов още не се е научил да разпознава болидите.. като види Тойота си мисли, че е ферари..

OMG! They killed Kenny. You bastard!

Тема Re: Сещам се за...нови [re: Eвreниc]  
АвторГA3 53 A (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 13:21



Да Сашо Миланов е добро предложение, въпреки че работи за "Балкан Стар" и това може да го направи до направи до голяма степен пристрастен.
Като цяло обаче е доста добър в познанията си за Ф1, а и всеки си има пристрастия



Тема Не ги издържам и 2 секунди!нови [re: kenny mccormick]  
Автор Eвreниc (приходяща)
Публикувано16.04.02 13:25



Добре, че рекламите по RAI и RTL рядко съвпадат и са кратки .



Тема Re: Сещам се за...нови [re: ГA3 53 A]  
Автор Лeo Kиpx (Фалирал)
Публикувано16.04.02 16:37



Точно там работи
И шеф мениджър продажби
Той не е журналист,но се справя 100 пъти по-добре от москоф
Иначе е пристрастен и затова навремето помолил Иван да го кани само в краен случай,щото не се сдържал в приказките

www.premiere.de


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.