Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 09.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема За Ричинови [re: ГA3 53A]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано18.04.02 13:25



гледам че тук беше обсъждан Ричи в сравнение със сегашните убавци... Начи в момента гледам едни стари състезания, където коментират Иван и Ричи. Та бегло сравнявам тогавашното и сегашното състояние... ми Ричи си приказва съвсем нормално бих казал, просто на фона на тези простотии, които биват изливани от Стойчо и компания, Ричи дори сам изглежда като Хайко Васер примерно... да не говорим, че иконата на коментаторите Мъри Уокър приказва дваж по-големи идиотщини от Ричи и бърка състезателите по същия начин. Тъй че според мен Груйчо си е много добър, освен това съм си говорил лично с него, и то неведнъж и съвсем не е толкоз идиот, колкото го изкарвате тука...


Running over the same old ground
What have we found ?

Тема Изказването му за Монцанови [re: J.J.Lehto]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано18.04.02 13:31



според мен е напълно вярно... и примерите за това са доста...


Running over the same old ground
What have we found ?

Тема това са глупостинови [re: J.J.Lehto]  
Автор kenny mccormick (rough rydah)
Публикувано18.04.02 13:36



Тенчев може да приема съзтезанието единствено като технически фактор, но на мен ми е супер интересно и често пъти оставям телевизора да се чува само звука и се разхождам из стаята. Какво ще коментира спортен коментатор последната формула? Без изпреварвания, без интрига, без нищо. Тук Тенчев би се намесил и би обяснил, защо интригата се е изгубила, как някоя кола е по-добра от другата, кои са основните предимства на колите спрямо другите. Би обяснил държането на някой болит в дадена част от пистата.

kenny style

Тема Re: За Ричинови [re: Vladi]  
Автор J.J.Lehto (винаги виновен)
Публикувано18.04.02 13:41



Ама все пак Ричи е бивш състезател. Дори само това го прави по-добър. А Иван Тенчев никога няма да рабере какво е състезание. И аз оценявам технологичния връх F1, но за мен пилотите са много повече от колите. Да не кажеш, че предпочиташ да гледаш болиди с роботи? Защото Тенчев вероятно бленува за такъв монент.

Почивката ражда шампиона


Тема Re: това са глупостинови [re: kenny mccormick]  
Автор J.J.Lehto (винаги виновен)
Публикувано18.04.02 13:46



Браво бе South Park,
Ми не си губи времето да гледаш цяло състезание. На теб ще ти стигнат и репортажите. Пък коментатор, който няма какво да каже по действащо състезание (каквото и да е било), за мен си е некъдърен.

Почивката ражда шампиона


Тема Re: това са глупостинови [re: J.J.Lehto]  
Автор kenny mccormick (rough rydah)
Публикувано18.04.02 13:57



репортажите нема да могат да ми стигнат щото после нема как да се подигравам на нещастните фераристи за нещастния им отбор
Според мен не е важно какво блещи коментатора важното е на аудиторията да и е интересно

kenny style

Тема Re: Най подходящите коментаторинови [re: ГA3 53A]  
Авторkinda (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 14:36



nikoga niama da zabravia onzi ceren velikden prez 1994 i ISKRENNO SE NADIAVAM DNES E VELIKDEN dano sas SENNA NE SE E SLUCILO NESTO..............................................,,,,,,,VARNI se IVANE,VARNI se TENCEV



Тема Re: За Ричинови [re: Vladi]  
Автор koliovite (невменяем)
Публикувано18.04.02 14:36



Ричи и Иван си бяха екстра двойка в сравнение със сегашната "велика тройца". Единствения им недостатък беше, че от време на време проспиваха, какво става на пистата. Хумора на Ричи беше на светлинни години пред глупостите на Москов.
Иначе от всички предавания които съм гледал по различни телевизии най ме впечатлиха руснаците. Коментатора им успяваше да направи интересен почти всеки кадър, който показват.

Too many puppies.
Too many puppies with guns in their hands.
Too many puppies in foreign lands.


Тема Re: Не и Тенчев!нови [re: J.J.Lehto]  
Автор Лeo Kиpx (Фалирал)
Публикувано18.04.02 14:44



Абе Лехто ти да не си се дрогирал
Ако Иван не става за нищо, кой ли става тогава

www.premiere.de

Тема Re: За Ричинови [re: Vladi]  
Автор Лeo Kиpx (Фалирал)
Публикувано18.04.02 14:46



И аз това казвам
Ричи и Иван са най-железните
Жалко че и двамата ги няма на екран
мамка му на москоф

www.premiere.de


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.