Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 09.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Най подходящите коментаторинови [re: ГA3 53A]  
Автор Anonymous (Handspring)
Публикувано16.04.02 16:48



neznam koi sa podhodiashti no segashnite komentatori po Ring+ sa UJASNI!

The power of one.


Тема Re: Най подходящите коментаторинови [re: Vladi]  
Автор Gala. (Дрънкало)
Публикувано17.04.02 00:53



Ех, Владимире, Владимире, Владимирееееееее!!!
Ти с твоята вечна песимистичност към журналистите...
Пък и въпросните хора в случката, която си описал,
не са коментирали състезанието, а са били зрители, нали?!
И аз гледам Ф1 като абсолютен запалянко (за мачовете ЦСКА-Левски да не говорим, в редакцията са вдигнали ръце от мен и крясъците ми :ор),
ама като трябва да пиша, забравям пристрастията си!!!
Спомням си състезанието в Индианаполис през 2000 г., когато "Ферари" спечели двойна победа, а двигателя на Мика изгърмя и 99% стана ясно, че той няма да е за трети път световен шампион. Тогава кръв ми капеше от сърцето, но никой не ме обвини в пристрастия към Мика и "Макларън", нито пък каза, че съм омаловажила победата на Шумахер, Баричело и "Ферари". Още повече, че ресорният ми шеф е голям Шумахерист...
Ти нещо обаче имаш непоносимост към журналистите и тази ти пристрастност ти личи :о)
Тва е!!!

When Love Comes to Town...


Тема Хаха,нови [re: Gala.]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано17.04.02 09:36



освен тва и съм тъп и на всичкото отгоре и тва ми личи...


Running over the same old ground
What have we found ?

Тема Re: Най подходящите коментаторинови [re: ГA3 53A]  
Автор Mango5 (Dr.Ivanov)
Публикувано17.04.02 10:34



Трябва да ти кажа че вече пчнаха да ми липсват лиричните отклонения на Ричи за рали Хебрус или за високопланинския ни шампионат ... с него поне беше весело , а сега се си мисля че коментарите са предварително режисирани от ферарист номер 1 Юли Москов

Moe sme bezdelnici, no ne sme bez praznici!!!


Тема Може ли едно въпросче от лаик?нови [re: Gala.]  
Автор Чapдaфoн (Балканджия)
Публикувано17.04.02 11:31



Нали коментаторите по ринг-а са в Сф, в някакво студио и най-сериозната им връзка с пистите е инцидентен телефонен разговор с някой познат, дето е имал мерак+1-2 излишни бона в зелено, та е отишъл на състезанието?
Питам се - как да стане нормален коментар, при положение, че БГ - коментаторите май са ходили по веднъж-два пъти на живо по стартове, (на частни разноски) и това се явява събитието в живота им, дето си го помнят до гроба заедно със спомена за концерта на примерно Queen в Будапеща или на Pink Floyd в Москва....
Ако сравня лаически коментарите на Ф1 и тези на Шампионската лига, веднага ми хрумва следното : футбол се играе у нас от 100 години, почти всеки българин е ритал топка, имаме някакви клубни и национални успехи, имаме звезди от световна величина и такива, които играят в шампионската лига в момента. Формула се гледа директно у нас от десетина години, нямаме състезания у нас, най близкото е на 1500 км, нито сме имали, нито се очаква да имаме състезател - българин дори в отбор като Минарди, не знам да имаме дори един технически сътрудник в нечии отбор, състезанията текат по кабелна TV, контингента запалянковци е голям, но все пак - ограничен...
Е - какво да очакваме?
Ако в студиото на шамп. лига, което също е в София има гости, които познават лично играчите по терена, ритали са по немски, испански и италиански стадиони, то в студио Ф1 на Ринг+ има ли гости като Д. Хил, Н. Лауда, Н. Пикет и т.н.? Няма и да има скоро. Има само дистанционни ентусиасти, които формират познанията си от чуждестранната преса, интернет и телевизията. Като повечето от нас. Само дето го правят в кръга на пряката си работа, а не единствено като хоби или развлечение. И получават по някой лев за това.

Светът е оцелял, защото се е смял


Тема Re: Може ли едно въпросче от лаик?нови [re: Чapдaфoн]  
Автор JairМодератор (кютук)
Публикувано17.04.02 11:40



това хич не трябва да ги оправдава
1. Постройката Стойчо пита другите отговарят може да върши много добра работа за първокласници, обаче тука дразни
2. Юли е ходил на не малко съзтезания...при него проблема е друг
3. Имат достъп до Премиере, където показват доста неща, само че бат Юли явно не разбира какво става та трябва всяка дума да му се подлага под съмнение.

Пример: На последното съзтезание Юли разправяше как Шумахер бил взел колата на Баричело от квалификацията, докато всъщност Баричело е взел за квалификацията резервната на Шумахер. Има разлика нали?



Тема Добре де, ама не схващам едно :нови [re: Jair]  
Автор Чapдaфoн (Балканджия)
Публикувано17.04.02 12:05



По-рано всички плюеха и се подиграваха на Ричи. Сега - на Юлчо-приказката...Не е ли проблемът в самите телевизии, които явно не подбират добре коментаторите си? Или пък след като ги подберат загубват обратната връзка с публиката и хич не им дреме за зрителя?
А може пък наистина у нас да липсват подходящи хора?
Знае ли човек...

Светът е оцелял, защото се е смял


Тема Тъмън да те похвалянови [re: Gala.]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано17.04.02 12:42



и изведнъж всичко си отиде по местата - Още повече, че ресорният ми шеф е голям Шумахерист...
...

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Re: Добре де, ама не схващам едно :нови [re: Чapдaфoн]  
Автор JairМодератор (кютук)
Публикувано17.04.02 12:55



Юли е платил правата на формулата
В тоя случай той сам се е избрал и само той може да си се уволни :)



Тема Re: Добре де, ама не схващам едно :нови [re: Чapдaфoн]  
Автор tyshu(tai-shu) (Даймио от класа)
Публикувано17.04.02 13:04



Ti da poznawash nqkoj kojto e glupaw i da si go znae??? Az typanari sym sreshtel bol,
no wseki ot tqh se ima za po-po-naj...

Ако добре го насочиш
и с вик Банзай се наточиш
кръвта му ще източиш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.