Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 02.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Каса 7up за Монтоянови  
Автор _3AM_KMET (аконкагуа)
Публикувано15.04.02 10:29



Съжалявам за всички привърженици на прехваления Монтоя, че неможаха да вземат достатъчно точки за Формула 1 екстра, но какво да се прави. Аз също не участвам въпреки че щях да съм с 27 :( както и да е. Много го хвалихме (включително и аз) Монти пък той какво направи? Едно посредствено каране. Все пак успя да финишира и да вземе точки. Смятам темата за това какво щеше да стане миналото състезание ако Монтоя не се беше ударил за приключена. Но да се върнем на Имола. Явно Монти си беше взел каса със 7up след това което ни показа. Колата ли не беше наред? Настройките ли не ги беше сметнал? Пък Шумахер така тръгна че дори и аз си помислих че ще направи един пит повече. Нищо подобно- керпенския селянин със своя нов кенеф 2002 утрепа всички аристократи качени на своите лимузини. Тъжно ли ви е другари? Тъжно ви е!!! Знам че ви е тъжно. Пък и високите скорости на BMW не участваха в тази писта. Много ми е жал за феновете на Макларън. (Знам какво им е , защото аз съм Фен на Славия:))))) Е-и-и-и тва Ферари как го изпревари тоя Макларън. Горкия Култарт.. е, нали взе една точка. Трябваше да си вземе една тубичка с гориво че да не му се налага последното влизане в бокса, но явно в тима са големи математици та му го беха сметнали правилно.
Както и да е Шумахер отново доказа че е най-добрия пилот в момента и слуховете за пенсиониране трябва да понамалеят. Пък ферари с тая двойна победа ми строши червеното на телевизора... Както и да е. Той Монтоя трябва да се доближи до Вилньов по титли пък тогава да говорим за него. Зловещо а?

Поздравявам всички фераристи с двойната победа и всички фенове на Шуми за урока по шофиране който изнесе на по-малките.

В общуването имам трудности.


Тема Re: е по добре от Лореал и Тик так, не мислиш ли ?нови [re: _3AM_KMET]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано15.04.02 10:48



Хуан не е прехвален - а сега му беше кофти момент и на кофти писта :) /ако толкоз те вълнува какъв му е бил проблема с колата ходи чети на Ф1-лайв/
а Шуми какво направи просто си караше и след като оня некадърник Рубиньо е 2-ри ...... явно е от колата а не от шофера

и чесно незнам какво толкова се кефиш на най-скучното състезание до момента ??? до преди 2-3 години имахме 2 отбора които се бореха за титлата сега имаме само един :) .... и при това само с един пилот /щот другия си е само оръженосец/ и на това ака му викаш готино състезание .............

с 2 думи неа интрига неа нищо с такива голями разлики м/у отборите въобще ....... незнам какво си мисли ФИА но направо ще закопат Формулата

Only I can make the brightness dark @-`--,--


Тема Re: Каса 7up за Монтоянови [re: _3AM_KMET]  
Автор Puppet MasterМодератор (Master №1)
Публикувано15.04.02 10:49



какъв урок по кормуване дето е изнесъл бе ?
при положение че зад него имаше още две ферарито да му пазът гъзъ
Монтоя явно не се беше дрогирал и нямаше ден
Макларъните незнаят на кой свят са а Рената се готвят за хипер скок но все още се готвят
чакай да дойде втората част на сезона пък тогава да видим дали червеното ще е все още на мода

You are the puppet, I pull your string,I'm the master, causing you to do what you do


Тема Re: Каса 7up за Монтоянови [re: _3AM_KMET]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано15.04.02 10:56



абре, ти имаш ли ацеку?:))
няма да е зле контакт-листата ми да се увеличи с един реалист повече:))))

Michael, keep cool, stay tough and don`t give an inch


Тема Re: е по добре от Лореал и Тик так, не мислиш ли ?нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор _3AM_KMET (аконкагуа)
Публикувано15.04.02 11:06



Е ако за Шумахер това е просто каране, какво ли ще е ако си даде малко зор. Относно факта че е скучно, да ако беше спечелил някой друг по този начин нямаше да е скучно. А факта че е скучно е още едно признание че в мометна Ферари и Шумахер просто нямат конкуренция. Отнозно ФИА. какво трябва да направи тя? да даде парички на БМВ или на Мерцедес... че те си нямат ли? Относно Монти хич не ми дреме и няма да чета кви проблеми имал очакваям ти да го оправдаеш.

В общуването имам трудности.


Тема Re: Каса 7up за Монтоянови [re: Puppet Master]  
Автор _3AM_KMET (аконкагуа)
Публикувано15.04.02 11:07



Абе като гледам каква е разликата в класите май целия сезон ще е червен.

В общуването имам трудности.


Тема Re: Каса 7up за Монтоянови [re: _3AM_KMET]  
Автор tyshu(tai-shu) (Даймио от класа)
Публикувано15.04.02 11:20



Браво кмете

Ако добре го насочиш
и с вик Банзай се наточиш
кръвта му ще източиш


Тема Re: е по добре от Лореал и Тик так, не мислиш ли ?нови [re: _3AM_KMET]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано15.04.02 11:23



сори но си в грешка имало е такива състезания в който само Макларън се печелиха наред с квадратния шотландец /2-ри/ и тн .... за тях също съм заявявала че са скучни /тука са ми свидетели/ :)))

Ферари няма конкуренция - Шуми има

за ФИА /въобще не схващаш за какво става дума май/ преди 7-8 години да не мислиш че всички отбори са имали еднакви бюджети ???? но разликите м/отборите и това колко отбори и пилоти се борят за титлата е показателно

Only I can make the brightness dark @-`--,--


Тема Кой ли бе брато?нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано15.04.02 11:32



Кой точно е конкуренция на Шуми, че не разбрах, влезе в разпадналия се отбор на Ферари и за 2 сезона ги направи шампиони. Останалите - Ралфовци, Монтойци, Хакиненци карага готови коли. И ги виде докъде стигнаха. И статистика и всичко го показа, Шуми е най-великия. Боли, ама е истина.

МИРНО! Мазньо приема строя.

Тема Re: е по добре от Лореал и Тик так, не мислиш ли ?нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор _3AM_KMET (аконкагуа)
Публикувано15.04.02 11:34



Dobre de FIA kakwo trqbwa da naprawi?
Kakwo da naprawi za towa che w boksa na Mclaren sa nekadurni che da karat Coultart da wliza samo za malko goriwo(twa si beshe kato nakazanie). I oshte neshto w poslednite godini wse se sluchwa taka che da ima 2 otbora, koito da se borjat za titlata. Sega ima 2 otbora i oshte 2 potencialni. Taka che nemoje da stawa duma za bezinteresno. Oshte neshto tazi pista si beshe za Ferrari. Az nqma da imam pretencii kogato BMW wsemat dwojna pobeda na Monza naprimer... e, ima oshte dosta wreme dotogawa.

В общуването имам трудности.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.