Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 19.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Земиии си, Монтииии. Зе ли си? Зе си!нови  
Автор _3AM_KMET (непознат )
Публикувано05.04.02 13:22



Крайно време беше това да се случи!!! Малко да се съпре Монти. Зе ли си? Зе си! Неможе да искаш да си най-добър когато на пистата е Шуми. Иначе шансове има. След време Когато Шуми се пенсионира, може и Монти да стане най- добър. Но в това състезание какво стана? Зе ли си? Зе си! Монти е добър ама не е за пред хора. Иначе в къщи пред компютъра да си се блъска колкото си иска... Зе ли си? Зе си! Вълна от адреналин премина през цялото ми тяло когато Монти си зе. Зе ли си?... Зе си! Щото съм фен. Върл фен на Шумахер. И не само това. Шуми е нещо повече от пилот. Шуми е епоха!!! Той ще се запише в историята с брилянтните си стартове изпреварвания и състезания за разлика от други незнайни пилоти като Мика който ще премине през историята като експрес малка гара. а Монтоя... Зе ли си? Зе си! Сега пред монтоя има 2 пътя. Или да си седне малко на Д-то, да се стегне и да започне да играе по правилата, или да напуска като Мика, щото Шуми ще го отнесе и него като таралеж круша в ниски храсти. Като тутраканска лисица пилешко чаталче. Талант има в Монтоя. Но трябва опит и равновесие. Зе ли си? Зе си разбира се. и Още дълго ще си взима ако продължава да е толкова самоуверен. 2 сезона може... Да си сяда вече на задника и да не мисли за Шумахер а да си играе играта. Има талант, но в момента е един палячо на пистата и докато е такъф все ще си взима... Зе ли си?



Тема Кво ти стана бре човекнови [re: _3AM_KMET]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано05.04.02 13:25



до преди малко нищо ти нямаше

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Re: Кво ти стана бре човекнови [re: lnsight®]  
Автор _3AM_KMET (непознат )
Публикувано05.04.02 13:29



Ми ко да се прави, в един момент ми причерня куту идин Монтоя ми причерня и пръстите сами започнаха да го пишат това!!! куту един крак на педала на газта на Монтоя започнаха да го пишат!!! Иначе преди малко си бех напълно в час :)



Тема Re: Земиии си, Монтииии. Зе ли си? Зе си!нови [re: _3AM_KMET]  
Автор edin ()
Публикувано05.04.02 13:39




започвам да се притеснявам за психическото ти здраве.

вместо да се завреш някъде натъмно и да поревеш малко ти гледай кви ги пишеш.

та след последното състезание на всички стана ясно, че мишо ше има доста да си зима тоя сезон.

даже и на тебе ти стана ясно.



Тема НАРКОМАНИТЕ ВЪНКА!нови [re: _3AM_KMET]  
Автор kenny mccormick (н'грамот'н)
Публикувано05.04.02 13:40



Пак си в абстиненция момче, не знаеш на кой свят се намираш.

OMG they killed Kenny.You bastards!

Тема И как стана ясно ?нови [re: edin]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано05.04.02 13:42



някакви факти по въпроса??

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Зе си! Зе си!нови [re: edin]  
Автор _3AM_KMET (непознат )
Публикувано05.04.02 13:49



е ако и Монтоя разсъждава като тебе да ходите да се гърмите и двамата. Той трябва да се замисли малко какво всъщност е формула 1 и да направи разлика със автомобилните симулатори дето като си го пуснеш на най-лесното ниво и със блъскане най-далеч се стига!!! Иначе БМВ са яки коли, ама не са дракстери!!! трябва малко по-внимателно да се отнася към тях това да не му е бащинията?... Жал ми стана за БМВ-то... като знам че и на моето спойлера е почнал да ръждясва ме обхвана една носталгия... направо е време да си взимам дозата вече!!!



Тема Re: НАРКОМАНИТЕ ВЪНКА!нови [re: kenny mccormick]  
Автор _3AM_KMET (непознат )
Публикувано05.04.02 14:01



И аз това казвам. Монтоя да ходи да си се друса извън пистата.



Тема Re: И как стана ясно ?нови [re: lnsight®]  
Автор edin ()
Публикувано05.04.02 15:27



1. австралия
монтоя изпревари мишо с кола, която както се видя бе поне със секунда по - бавна от ферарито.
2. малайзия
мишо опита от неговите номерца (типични между другото за неуравновесен човечец, попаднал в неговата неприятна ситуация) но вместо да постигне търсения резултат, взе че счупи предното спойлерче. това показва, че даже и в мръсотиите не го бива толкова, колкото говорят легендите. последва смеховито наказание и отнемане на стопроцентовата победа на колумбиеца.
3. бразилия
монтоя тръгна зле. в първия завой се наложи да спира късно и допусна грешка. нормално след това бе изпреварен от мишо. това обаче не бе от голямо значение защото колумбиеца бе видимо по - бърз и няй - вероятно щеше много бързо да си върне позицията. какво стана обаче. мишо пак показа мръсното си личице и още една сигурна победа за монтоя бе загубена.

това както и да е. такива неща се случват. естествено никога толкова често, че да успеят да засенчат очевидната истина.
това, което е ненормалното в случая е отношението на всички (шумахеристи, нетолковазомбирани и най - вече антишумахеристи) към случилото се.
то показва, че превъзнасянето на едно посредствено пилотче в неземен бог на спорта е успяло. и то не в малка степен.
всички говорят за това какъв безумник бил монтоя, при положение, че той кара, съобразявайки се с всички правила и търси победата по абсолютно честен начин. което разбира се е най - нормалното нещо. никой, който има ясното съзнание, че превъзхожда поротивниците си толкова категорично не би тръгнал да търси победата по заобиколни начини.
последното е характерно за малките надценени човечета на които им се налага ежедневно да доказват това, което не са и никога не ще бъдат. в тоя смисъл искрено съжалявам михаел. може и да му се е понравило необмисленото обожествяване, но болката при падането е правопропорционална на височината на изкуственото издигане.

и последно. спрете със смешните сравнения между монтоя и мишо през ранните му години. мисля, че контраста е очевиден.



Тема Re: И как стана ясно ?нови [re: edin]  
Автор _3AM_KMET (непознат )
Публикувано05.04.02 15:53



Зе ли си? Зе си!!!
Австралия. Изпревари го? или го издебна? След Safety Car? големо геройство направи. Е и? кво стана после?
малайзия
Шуми си зе, и Монтоя си зе... Шуми доказа че е велик!!! 3-то място. Откъде започна?
бразилия
Монтоя тръгна зле?, не просто Шумахер тръгна перфектно. Защо се наложи да спира по-късно? Отговори си сам. защото ако беше спрял навреме щеше още след 1-ви завой да е след Шуми. Та нали трябваше да влезе пред Шуми. Е, лакомо дупе кръв сере... Поне си признаваш че допусна грешка, а не че е пуснал Шумахер...на 2-ри завой както говорят повечето непросветени. И като беше толкова сигурно че Монтоя ще бие защо не изчака по-удобен момент да го изпревари ами се натресе отзад като палячо? Цяло състезание предстоеше. И още веднъж. Злобата не е помагала никому.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.