Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 18.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ..баси колко злоба има по тоя свят  
Автор Anfield (LFC)
Публикувано20.08.01 17:03



Не знам дали така би казал Моканина в днешно време ама като гледам какво са наизписали разните там 'капацитети' ми се додрайфа....
Не знам какво трябва да стане за да е закономерна титлата на МШ, не знам какво трябва да стане за да кажат някои че МШ си е най-добрия в днешно време колкото и да не им харесва..
На практика толкова рано скоро мисля не е ставал шампион, дори и тези които хвалите, да не говорим по какъв категоричен начин победи вчера, какво смазващо предимство има скудерията по принцип...
В спорта има случайни неща вярно е но те са по 1-2 пъти в една кариера... но 51 победи, 4 титли и т.н. едва ли са случайни...

Всеки спортист трябва да умее както да печели така и да губи.. На вски му е по-хубаво да печели рабира се, но все пак феновете на Ферари сме чакали този триумф няколко дълги години в които всеки идваше вземаше мангизите и караше за удоволствие... Колкото и преди да не харесвах Шумахер не мога да отрека че той на практика възроди Ферари.. трета поредна титла при конструктурите и втора при пилотите също е една голяма случайност...

Злобейте си и си се надявайте на следващите години.. Ще дочакате.. И ние чакахме, но Ферари тогава бяха трагични... Въпреки всичко дочакахме...

LFC forever!!!


Тема Re: ..баси колко злоба има по тоя святнови [re: Anfield]  
Автор .SENNA. (необуздан)
Публикувано20.08.01 17:07



Долу Ливърпул между другото

Всичко има край, само суджука има два.


Тема Re: ..баси колко злоба има по тоя святнови [re: .SENNA.]  
Автор Anfield (LFC)
Публикувано20.08.01 17:09



Хе хе.. това вече е друга работа.. те случайно си бият наред от известно време.. абе тази година всичко става толкова случайно.. :))

LFC forever!!!


Тема Re: ..баси колко злоба има по тоя святнови [re: Anfield]  
Автор .SENNA. (необуздан)
Публикувано20.08.01 17:12



Мишо случайно спечели, Ливърпул и те случайно, абе случайности, ама после през носа излизат :)

Всичко има край, само суджука има два.


Тема Re: ..баси колко злоба има по тоя святнови [re: Anfield]  
Автор Myнчo ((не)уравновесен)
Публикувано20.08.01 17:14



аз не разбрах какво трябва да направим да се поклоним ли що ли

Пусть всегда будет солнце
Пусть всегда будет...ПЪНК


Тема Re: ..баси колко злоба има по тоя святнови [re: .SENNA.]  
Автор Anfield (LFC)
Публикувано20.08.01 17:16



Абе не знам през чий нос.. като гледам колко се мъчите да изкарате този или онзи велик, а те едва кретат по трасето не ще да е през нашия...
А иначе случайност е да бие Оливие Панис, както бе в Монако.. това е случайна победа.. всичко друго си има някаква логика.. като например това да си сложиш по-малко гориво и да не ти стигне за 5 завоя разстояние... Искаш едно ама като не го доизмислиш наистина излиза през носа..

LFC forever!!!


Тема Re: ..баси колко злоба има по тоя святнови [re: Myнчo]  
Автор Anfield (LFC)
Публикувано20.08.01 17:22



Ами най-малкото да спрете с простотиите за купени титли и т.н. след като се вижда че просто нямаше по-категорична титла от тези на МШ досега...
Понякога да кажеш 'Мразя го ама е добър' не иска много.. особено когато го вижда целия свят...

LFC forever!!!


Тема Какво се прави в такива случаинови [re: Myнчo]  
Автор lnsight (Shurrarist)
Публикувано20.08.01 17:29



се учи първите 7 години

let's there be day
let's there be speed
let's there be FERRARI



Тема Re: Какво се прави в такива случаинови [re: lnsight]  
Автор Myнчo ((не)уравновесен)
Публикувано20.08.01 17:35



едва ли точно от мен ти трябва честитка. що трябва да си кривим душите

Пусть всегда будет солнце
Пусть всегда будет...ПЪНК


Тема Re: Какво се прави в такива случаинови [re: Myнчo]  
Автор lnsight (Shurrarist)
Публикувано20.08.01 17:53



Естествено че не ми трябва точно от тебе - на мене на практика честитки изобщо не ми трябват, което не пречи да си правя изводи за хората които пропускат да поздравят феновете на противника

let's there be day
let's there be speed
let's there be FERRARI




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.