Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 23.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ървайн поиска титлата в следващите 3-4 годининови  
Автор Mpaчния Oблak (Indians Rullz)
Публикувано06.08.01 22:16



Пилотът на “Ягуар” Еди Ървайн ще се бори за световната титла при пилотите, призна самият ирландец в интервю за списанието “Hello”.

“Знам, че в момента съм в правилната кола, в точното време. Отдавна знам, че за да бия Михаел Шумахер трябва да имамкола, по-бърза от негова. Именно поради тази причина ще остана още 3-4 години в “Ягуар”. Убеден съм, че за този период от време болидът ни ще се превърне в истинско страшилище във Формула 1”, заяви Ървайн.

Познатият с прозвището “Голямата уста” уточни, че изобщо не мисли за отказване, въпреки че на 10 ноември ще навърши 36 години.

“Карам с невероятно удоволствие във всяко състезание - обясни той. - Все едно е първата ми година във Формула 1. Тайната на това е, че умея да живея и извън този спорт, позволявайки да се забавлявам. В интерес на истината в досегашната си кариера постигнах всичко, с изключение на титлата при пилотите. Затова желанието ми е да спечеля титлата с “Ягуар”, където възнамерявам да прекратя кариерата си. Направо се ядосвам, когато виждам как спечелят състезания пилоти, които са много по-слаби от мен. Лично аз признавам, че има само един по-добър - Михаел Шумахер.”

Ървайн в момента е 13-и в класирането при пилотите с 4 точки, който спечели за третото си място в Гран при на Монако.

В същото време шотландският пилот на тима “КООЛ” в КАРТ-сериите Дарио Франкити, чийто име бе спрягано за отбора от Формула 1 “Ягуар”, заяви пред “Таймс”,че все още не се чувства готов за участва в този спорт. Както е известно миналата година Франкити направи тестове с болида R1 на “Котките”, но остана разочарован поради слабите показатели на колата.

“Ако ще дойда някой ден във Формула 1 ще го направя, но при условие, че разполагам с конкурентноспособна кола - обясни шотландецът. - Аз няма да съм способен да покажа това, което съм способен, а впоследствие никои няма да бъде доволен от изпитанията.”

Франкити уточни, че за разлика от него, Хуан-Пабло Монотя, който преди това също е участвал в КАРТ-сериите, е могъл да покаже качествата си, защото кара за “Уилямс-БМВ”. “Не виждам какво би сторил Монтоя, ако щеше да кара в по-слаб отбор, примерно в “Прост”. Без болида на “Уилямс”обаче едва ли Хуан-Пабло можеше да вземе полпозишън на “Хокенхайм”.”

Better black&yellow than blue and red pigs!


Тема Ей,къде сте всички????????? [re: Mpaчния Oблak]  
Автор Mpaчния Oблak (Indians Rullz)
Публикувано06.08.01 22:42



тц как ще ме оставите сам бе!!!!!!!!!!!!!!!


Better black&yellow than blue and red pigs!


Тема Re: Ей,къде сте всички?????????нови [re: Mpaчния Oблak]  
Автор koliovite (невменяем)
Публикувано06.08.01 23:05



Улаби малко не се сдухвай

Greet the Sacred Cow


Тема Re: Ървайн поиска титлата в следващите 3-4 годининови [re: Mpaчния Oблak]  
Автор SHERKHAN™ (master_kn)
Публикувано06.08.01 23:19



Ih toia Irrvi nema spirka zaebi!!!!!!!

Lami takav e jivota edin se nadiga drug ti go nabiva:)))))))))))))

Life can be awesome,
come and JOINT it!!!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.