Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 18.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Снови [re: Vladi]  
АвторF1fan (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 21:34



Сега....специално Хакинен на дъжд е доста зле (не мога да разбера,страх ли го е какво).Кара доста по-предпазливо отколкото в нормална ситуация.Но приемам ,че може да си прав защото сам знаеш ,че да сравниш двама пилота по определен фактор,а не комплексно е много трудно и много често тогава се намесва чисто личното мнение.

Поздрави на всички



Тема Re: ами примернонови [re: F1fan]  
Авторvano (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 21:53



Za kakva tehnika mi govorish be?Edna pobeda ot 12 starta ug svetoven bil
schampion ami da dokage 4e e dobqr ne samo 4e ne se bori za titlata ami i za treto i 4etvqrto ne se.
I nali ti beshe sqglasen 4e Schumacher e malko po dobqr ot Hakkinen ili ve4e ne.
I 4estno kazano na kakvo si fen?



Тема Re: Снови [re: F1fan]  
Авторvano (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 21:56



Abe ti ste komentirash li nesto ili samo ste ni dokazvash do kakvo moge da doveda sporovete v tozi forum.



Тема Re: ами примернонови [re: vano]  
АвторF1fan (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 22:13



Първо нека отбележа че реално погледнати победите са две.Освен това перфектно знаеш(или миже би ще отречеш) ,че причина за това са главно проблемите с болида и изгубената увереност у Хакинен.Но разбира се ти си твърде умопомрачен ,за да се заинтересуваш за Формула 1 , а не само за своя светец - Михаел.

Поздрави на всички



Тема Re: ами примернонови [re: F1fan]  
Автор koliovite (невменяем)
Публикувано14.08.01 22:15



Победата е една както и да го сучеш и въртиш. Жалко наистина но е така

Greet the Sacred Cow


Тема Re: ами примернонови [re: koliovite]  
АвторF1fan (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 22:31



Една е ,но тъй като говорим за майсторството на двамата пилоти,считам че спокойно можем да приемем че победите са 2 (въпреки,че за мен това няма нищо общо с майсторството но...вано не мисли така) Единствено малшанс попречи на Хаки да взееме 2 победи , но с карането си напълно доказа ,че те трябваше да са две.

Поздрави на всички



Тема сори, ама не мисля точно таканови [re: F1fan]  
Автор Vladi (необразован)
Публикувано14.08.01 22:43



ако говориш за Испания (а няма за къде другаде да говориш :-), след второто влизане в бокса на Шумахер се появили проблеми (тва също го имам на видео), той не вдига повече от 16300 оборота, просто кара за да завърши, докато Хакинен преспокойно можеше да върне газта и да вземе прословутата победа...


I'm happy to be lonely
Can't you stay away
Just leave me alone with my thoughts

Тема Re: сори, ама не мисля точно таканови [re: Vladi]  
Автор F1fan (Нерегисриран)
Публикувано14.08.01 22:51



Едва ли и да го беше направил това щеше да го спаси.Той не поддържаше по-високо от нормалното бавно темпо ,просто Ферарито се движеше много бавно.Но дори и да приемем ,че той е сгрешил в този момент (в което се самнявам) това не мисля че може да бъде отнесено към ''техниката на каране'' на Мика.

Поздрави на всички



Тема е тва са синови [re: F1fan]  
Автор Vladi (необразован)
Публикувано14.08.01 23:03



някви "виртуални" спорове, шото нищо не мое да бъде доказано, тъй че повече няма да казвам нищо по тая тема

бтв. ти вече си регистриран, а? :-))))


I'm happy to be lonely
Can't you stay away
Just leave me alone with my thoughts

Тема Re: е тва са синови [re: Vladi]  
Автор F1fan (Нерегисриран)
Публикувано14.08.01 23:12



Взе правилното решение :) Тъповат и твърдоглав си падам та...

(бе то отдавна съм се регистрирал ма рекох да се пусна така,че ше вземе да ме ''изхвърлят'' и пак да трябва да се регистрирам :)) )

Поздрави на всички




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.