Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 25.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Abe vie sofianzi..............нови  
Автор Roadstar (непознат )
Публикувано17.05.01 03:43



sto si mislite che kato imate edin klub F1 i vsi4ko se varti okolo vas.takava grandomania nikade ne sam vijdal.ot 2 sedmizi cheta tuka i vse mnenieto na sofianeza bilo mai merodavno.da ama ne.ne che zastitavam mnenieto na provinzialista no pokrai rabotata si obikaljam iz zjala Bulgaria i moga da vi kaja che fenovete tam sa mnogo po zapaleni.v Varna moje bi sa nai mnogo,v Dobrich si imat redovno sbirka,mnogo skoro ste se otvarja klub i v St.Zagora,v Jambol ima nad 10 choveka koito sa chlenove na svetovnite klubove na Mclaren i Ferrari,i sa oblecheni ot glava do peti v firmeni drexi,v Sliven ima 2-ma koito moje bi samo I.Tenchev gi bie po posestenija na GP.Cheta i3 vesnizite pokrai otkrivaneto na sezona na njakoi si mu dokarali championskata shapka na Schumacher,che chak vesnika go pisa. iz stranata sam gi vijdal mnogo pove4e.
i tuka vseki pliue protivnika.ami ja si predstavete che vsichko beshe za Ferrari ili za Mclaren-togava???????????????



Тема Re: Abe vie sofianzi ??? честно ама съвсем честнонови [re: Roadstar]  
Автор V-Пpинцeca нa Mpaka (НейноВисочество)
Публикувано17.05.01 10:07



не те разбрах тука половината посетители са все от провинцията - изявлението ти е меко казано гадно ......... някакъв конфликт ли желаеш да породиш ......... незнам

"sto si mislite che kato imate edin klub F1 i vsi4ko se varti okolo vas" - ами в този клуб си се събираме и до колкото знам всички са поканени а и не виждам нещо да се върти около нас ?

Ти някъкъв комплекс ли избиваш що ли ??? какво общо иматука София в цялата работа бре ние ще се избием заради отборите ти за градове ми говориш ?????????????????????

"mnenieto na sofianeza bilo mai merodavno" - е пък тая щуротия от къде ти дойде даже на ум ????

"oblecheni ot glava do peti v firmeni drexi" - това че си облечен в дрехи със знаците наотборите правили те истинси фен на Ф1 ???
по тази логика аз не съм защото имам само една шапка на БАР подарък от POWER :)

"obikaljam iz zjala Bulgaria i moga da vi kaja che fenovete tam sa mnogo po zapaleni. - явно София не влиза в обобщението "цяла България"
,а и не си спомням накой от нас да претендирл за титлата "Най-запален по Ф1" но щом казваш ........... :)

v Varna moje bi sa nai mnogo,v Dobrich si imat redovno sbirka,mnogo skoro ste se otvarja klub i v St.Zagora,v Jambol ima nad 10 choveka koito sa chlenove na svetovnite klubove na Mclaren i Ferrari"

много хубаво, че си организирате клубове и се събирате /където и да е това/ но пак питам това какво общо има това с нас ???? ние сме си се организирали и си се събираме тук - не може ли ?

"i tuka vseki pliue protivnika" - ами тука сме точно за това
не се притеснявай на яве сме бая по кротки

с две думи : НЕ СХВАНАХ КАКЪВ ТИ Е ПРОБЛЕМА

Only you will make the brightness dark
@--`--,----

Редактирано от V-Пpинцeca нa Mpaka на 17.05.01 10:28.



Тема Re: Abe vie sofianzi..............нови [re: Roadstar]  
АвторThe One (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 10:46



Завиждаш ли ? Какво ?

Това, че не съм бил в "Клуб Ф1" не ми пречи да се интересувам от Ф1 и да следя състезанието. Не съм пожелал - не съм си извадил карта за там.

А това, че някъде в даден град, имало определено количество фенове и били 2 пъти по запалени от мен, поражда вълнение от 10 бала в мен и ме кара да се чувствам много неловко.

Нали ти е ясно, че членството в даден клуб не те прави по-запален и по-знаещ от друг. Или може би за теб е така ?

Като гледам и събджекта дето си го сложил, ще ти кажа едно нещо:
София не е България!

Айде... със здраве!



Тема Re: Abe vie sofianzi..............нови [re: Roadstar]  
Автор Boдoнaливниk Чyчyp ДoлeнМодератор (Стражник №1)
Публикувано17.05.01 11:03



ХАХАХА
Големи големи комплекси избиваш гледам.
аз не съм от софия а от най-близкия концлагер ама чак пък такива компкеси немам бе . пък и във формулата невиждам защо мненията трябва да се делят на столични и провинциални - да е футбол или басктебол разбирам ама във ф1 такова нещо? ти сигурен ли си че не си объркал клуба ?

___________________________
Аз само си водоналивам!


Тема Re: Abe vie sofianzi..............нови [re: Roadstar]  
Авторtyshu (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 12:04



Dobre ti go kaza princesata - neshto na kompleksar mqzash..............



Тема ииииииииха батка,нови [re: Roadstar]  
Автор Aurora (клявка)
Публикувано17.05.01 12:07



ти ми махна главата до коленете с тая тема



Тема Re: ииииииииха батка,нови [re: Aurora]  
Автор formel1 (син активист)
Публикувано17.05.01 12:19



Е явно човека се объркал нещо
Все пак всеки греши
Нека да не бъдем крайни с него,но ако иска да бъде в този форум нека да не прави подобни заключения
Тук сме фенове на Ф1, а не на градове и села.......

FIA-MAFIA


Тема Re: ииииииииха батка,нови [re: formel1]  
Автор Aurora (клявка)
Публикувано17.05.01 12:25



че кой е краен?:)

нека дойде в София...с бъклица и дрян ше го посрещнеме:)



Тема Re: ииииииииха батка,нови [re: Aurora]  
Автор formel1 (син активист)
Публикувано17.05.01 12:29



че аз не казвам на теб просто човека се е объркал сигурно ще си корегира позициата

FIA-MAFIA


Тема Re: Abe vie sofianzi..............нови [re: Roadstar]  
Автор hendy_gretel (jedi-master)
Публикувано17.05.01 15:44



брей,я виж ти.
сега се успокой и по-бавно обясни какъв по-точно ти е проблемът,с какво софианци са виновни за това и има ли бъдеще в поземлената реформа?

MAY THE FORCE BE WITH YOU

RIP Douglas.you'll stay forever in our hearts.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.