Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 15.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема "Великият",нови  
Автор Andy. (същият)
Публикувано15.04.01 12:57



постигна срахотен успех на квалификациите,като Изпревари Монтоя и се нареди на четвърто място на стартовата решетка. На последната тренировка тази сутрин мина с две места назад и се класира шести.Ако следваме логическата линия,на състезанието би трябвало да се класира на пето място,където и си му е мястото!:-)
Като изхождам от практическият опит в миналото,в случаите когато Шумахер не стартира от първа редица и не сече пътя на тези след него,обикновенно завършва в чакъла на първият завой.В желанието си да навакса това,дето го е пропуснал на квалификацията и с убеждението,че ще му правят път като на Бърнипомазан,какво говоря? Исках да кажа Богопомазан:) ,той започва да шари по цялата писта и не оставя никаква друга възможност на някой от другите пилоти,освен да го цунка по дупето/той много обича да му целуват задника/. В случая кандидати са Трули и братлето Ралф. Ако това се случи с Ралф, отново ще станем свидетели на нов рекорд във Ф1: За първи път в историята двама братя се торпилират на старта!!! Тогава на тия от Уилямс ,освен надпис " Спазвай дистанция" на колата на Монтоя,ще трябва да напишат: " Забранено за Михаел" на колата на Ралф!:-)
Всичко това,което се случва вчера и днес е като мешлем за душата на Антишумахерист като мен! Надявам се това да продължи и днес следобед и да се сбъднат думите на пророка свети Член Първи : " Макларън воскресе", а ние дружно да си кажем към пет часа: "Воистина воскресе: :)))))))))))))))
Приятно гледане

п.п. Фераро-Шумахеристи,не ми се сърдете бре,изразявам си радостта!!! Кво толкова???:-)



Тема Re: "Великият",нови [re: Andy.]  
Автор Ивo (пристрастен)
Публикувано15.04.01 14:43



Анди,

Що натрупа толко ненавист към нашто Шумахерско врабченце бе, човек? Много важно, че щял да стартира четвърти, нали помниш, че е стартирал и 16-ти, не това му определя величието.

Я се обади като идваш към София, да пиеме по едно в клуба.

Beware! Big Browser is watching you!


Тема Re: "Великият",нови [re: Ивo]  
Автор National Security Agency (Агенция №1)
Публикувано15.04.01 14:50



охо Бат Иво къде се губиш бе ?:)

One Team, One Mission


Тема Re: "Великият",нови [re: Andy.]  
Автор Chronus (меломан)
Публикувано15.04.01 17:34



Andy shto samo se zaiajdash bre chovek?



Music is The Key!

Тема Иво,нови [re: Ивo]  
Автор Andy. (същият)
Публикувано15.04.01 18:26



абе аз ще се обадя в най-скоро време,ама да не ме биете там фераристите:(



Тема Re: "Великият",нови [re: Andy.]  
Автор Drummer ()
Публикувано15.04.01 18:29



На последната тренировка му преебаха обиколка която беше страшно бърза, стига си ври главата в пясъка.

Necromancer is the best bulgarian undorground band


Тема Re: "Великият",нови [re: Chronus]  
Автор Andy. (същият)
Публикувано15.04.01 18:32



Що да се заяждам??? Просто направих коментар на това дето стана сутринта и вчера. Вие сте се заели да доказвате,че бил велик,аз пък съм се захванал да ви разобличавам. Кажете - не е велик а само един от многото добри пилоти и спирам въобще да говоря за него.То и без това напоследък вече не е модерно!!!
Поздрави



Тема Re: "Великият",нови [re: Drummer]  
Автор Andy. (същият)
Публикувано15.04.01 18:38



На последната обиколка не видях да имаше някой около него когато мина през чакълеца,че да му я е преибал. Не се научи кога да спира вликия пилот!
Май си мисля че още не се е оправил от шока в Бразил,дето го преживя.Къде ли е тръгнал с тая лабилна психика???



Тема Re: "Великият",нови [re: Andy.]  
Автор Drummer ()
Публикувано15.04.01 18:42



Tи говориш за квалификацията, аз имах пред вид последните тренировки.
Що се отнася за квалификациите сбъркаха в тактиката.

Necromancer is the best bulgarian undorground band


Тема ХАХАХАААААААА,нови [re: Andy.]  
Автор Aurora (клявка)
Публикувано15.04.01 18:49



първо:
на тренировките никой не газеше тревата повече от Култард:) (че и шаси разби, та горките механици не са спинкали цяла нощ, за да му го сглобят за квалификацията)
второ:
Шумахер беше перфектен на всички тренировки, абсолютно недоразумение е какво се случи днес с Ферарито му, но е повод да се усмихнеш, както виждам.
трето:
след като любимия ти Хакинен днес все пак успя да се справи със съединителя и потегли, като имаше ВИДИМО такава добра кола, какво става с него? замисли се малко и върху това, а?
четвърто:
Ралф Шумахер им разгони фамилията и на двете момченца на Рон Денис, което намирам за чиста наследствена дарба от по-големия му брат, хихихихихих

за какво всъщност се радваш, Анди?
аз не виждам причини, щото...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.