Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 19.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор Firi (непознат)
Публикувано23.02.16 15:39



Аз отдавна се придвижвам по-бързо от звука





Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор Firi (непознат)
Публикувано23.02.16 15:40



Ебаси, който го прочете целото го черпа по бира





Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор onmyown-189576 (:-)
Публикувано23.02.16 20:06



Правихме ПМ преди няколко години и съм доста добре запозната с това нещо. Благодаря, че каза, което си е супер готино!!



и аз чета руски сайтове - тия са богове
обаче, както знаеш, никой не споделя на 100 % ,заради пълзящите из сайтовете разни огньове и прочие хейтъри


Тия момчета са направили някаква си програмка, която са "ползвали" не във форум, доколкото разбрах. Жените, нали там бяха вИждащи, и по техни указания са я карали. Обаче са стигнали до един момент, когато всичко се случва, като едно и също. Как да го кажа - и без ПМ, следва събитието, т.е. някак знаеш за него.

Миналото лято ми беше интересно, какво чак толкова пък?!
Тогава разбрах, че хексаграмите са от супер- голямо значение... Падне ли се хексаграма, която да казва кофти нещо - няма спасение. Сума време не можех да се оттърва от една определена (забравих дали не е БИ) и това е... Като зацикляне. Като се измъкнах от кашата - зарязах ПМ. Сякаш хексаграмите са ми виновни.



Накрая разбрах, че не виждат...





Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор onmyown-189576 (:-)
Публикувано23.02.16 20:21



това, което аз четох и гледах като видео, представляваше една тръба.

Е, аз си го представях, като усукан пясъчен часовник (началото - черна дупка, в усукването - безразмерно пространство, изхода - бяла дупка, но с подробностите там..). А отвън - обърнато от опъковата страна... За тези вън - сякаш нищо не се е променило. Сякаш наистина се случваше да преминаваме през него. Тук някъде andite (благодарности!!

) беше сложил един материал, който по-късно открих на руския сайт на Дейвид Улкок. Някои места в материала така силно ми напомняха на мои преживявания, че направо бях изумена.

Да знам за Козирев. Чела съм и неща на Минковски, и т.н.. Много ми е интересна темата.



Накрая разбрах, че не виждат...





Тема Re: Кайлинови [re: Firi]  
Автор onmyown-189576 (:-)
Публикувано23.02.16 20:24



Цикълът ми е наред. Радвам се, че се вълнуваш за масивните обекти от Космоса и Вселената. Темата си е яка.





Накрая разбрах, че не виждат...





Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор onmyown-189576 (:-)
Публикувано23.02.16 20:37



Благодаря, че интересно го разказа.


Да и аз гледах за разликите. Сещам се за дошите. Навремето, кагото не им обърнах внимание, въпреки че направо ми се изпречиха на пътя, доста оплесках работите откъм физическата им страна.

Тия, индийците нямат и метал. Имат етер, което ми е някак си чуждо, или странно по-скоро. На китайците от металите пък - имах такъв метал в устата, че няколко месеца се питах - огън ли да внеса в кухнята, или дърво. И нали ми е интересно за интуицията на хората - наблюдавах, как ще постъпят. Внесох цвете, веднага го изнесоха вън. С огъня не беше така. Само дето е леееко губене на време да изчакваш нещата. На теб ти е по-леко с цифричките - пресмяташ - хоп и готово!!



Накрая разбрах, че не виждат...





Тема Re: Кайлинови [re: Firi]  
Автор onmyown-189576 (:-)
Публикувано23.02.16 20:38



Не пия, но си я спечелих - така че, търся си го обещаното!!





Накрая разбрах, че не виждат...





Тема Re: Кайлинови [re: onmyown-189576]  
Автор onmyown-189576 (:-)
Публикувано23.02.16 20:41



на тъпия дир съм му любимата списваща тук...



не можах да се въздържа да не го напиша.



Накрая разбрах, че не виждат...





Тема Re: Кайлинови [re: onmyown-189576]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано23.02.16 21:50



Между другото за И Дзин... Из Азия го гледат различно...
Опитвам да разбера напоследък ама е бавно и полека, че е ужасно сложно. 6 животни, клонки и стволове на всяка линия, тихи линии активни линий, приятели врагове, сблъсъци на линий, комбинации от линий, всяка черта е с един тон контекст който все още ми е малко трудно да прихвана хихи... Ама е интересно и така като гледам доста подробно инфо може да се извади...

Това е за подробно, иначе за бързо гледане ползват това което имахме тук от темата за ябълката от дървото и И Дзин...

И двете ползват И Дзин, ама по много различни начини, това с ябълката(изваждане на хексаграми от събития) , се оказва, че се казва Mei Hua Yi Shu.
Как е възникнало е много готина история... Там на практика имат правила за изваждане от каквото и да било, например едно от нещата които ползват е да изваждат от часа в момента на питане. Имаме въпрос, поглеждаме часовника и вадим хексаграма(винаги с 1 променливо яо, Mei Hua Yi Shu така си работи).

Ама така де, накратко там всичкото това(хексаграми и т.н.) е огромно и с много инфо по него, преди си мислех че Вилхелм и останалите са стигнали дъното на нещата, оказва се че е малка част от огромна система.

Както и да е, ако ти е интересно за Фенг Шуй, мога да пусна линкче с калкулатор, който смята по оригиналната система на Дахонг, и можеш да видиш кои триграми къде в къщата играят. С интуиция и това, би трябвало да няма проблем да действа човек, стига да познава триграмите разбира се. : )

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край

Редактирано от Owlbear на 23.02.16 22:03.



Тема Re: Кайлинови [re: onmyown-189576]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано23.02.16 22:39



имам програмата за ПМ, ако ти представлява интерес, ще ти я пратя на лични или имейл.
да, някъде по средата редицата сама се нарежда/ развива, но трябва да си следвала стъпките неотклонно и последователно.

На новото ниво разбрах, и то от Кайли, че има и друг начин за стартиране на поредица от събития.

Кайли, да знаеш, че се получава.


Каквото запратиш към Вселената, се връща .
Разбрах и че ако стоиш намусен пред огледалото, то никога няма да ти се усмихне първо.
Значи, ти стартирай , Вселената ще те последва.


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.