Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.09.15 09:10



На всеки 35 000 години Земята прави една пълна обиколка из нашата галактика, това ония, " примитивните" индианци от Перу са го знаели . Това, че те разказват за това със техни думи и символи, които ние не можем все още напълно да разберем, си е техен плюс и наш минус.
Оказва се, че със съвременните методи за наблюдение, компютаризирани до крайности, видяхме и научихме неща, които древните са знаели.
Голям напредък, няма що.

Та, микровълнови частици си е имало, има и ще продължава да има, независимо от нашите печки, перални и прочие уреди.
Те са си там .
Както черните дупки, антиматерията и тъ нъ.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано08.09.15 10:06



Ами уплоадвам ги после на тоз хостинг:


Понеже се оказва, че директно ако линкне човек много често картинката не се отваря от сайта на който е.

Ако човек се регистрира тук може да си прави галерии и да трие снимки после и т.н. много удобно за безплатна услуга(има платен вариант някакъв ама не знам разликата).

Та уплоадваме там, даваме copy на Direct Link връзката и после
[image][/image] и готово!

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край

Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано08.09.15 10:20



Това обаче е старо знание. Там съм много ентусиазирано настроен и напоследък тъкмо се занимавам с БаЗи, което е китайския вариант на нашата астрология, ама не се гледат планети, гледа се само елементите през времето.

От тяхна гледна точка всичко е циклично, на всеки 12 години земното Чи се връща от начало, на всеки 10 небесното на всеки век и нещо се нулират двете заедно и т.н.

И е изумително точно, моткам се из международните форуми за 5-те изкуства(БаЗи е едно от тях, И Дзин спада също при друго) и на дадени постове народа изкарва 100% точност на нещата които дават само от часа на раждане. Обаче там е доста комерсиално, гранд мастърите из азия взимат по 10,000$ на въпрос. Дълга история всъщност.

Ама затова и китайци предсказващи големи промени се срещат рядко, а ако се срещат са повлияни от европейски течения, за толкова хиляди години са минали през различни големи промени и за последно се сещам там някой да ми е попадало да очаква голяма промяна е било жълтите тюрбани, преди 2 хиляди години(и за тогава се е появил първият император, било е голяма промяна, но дори преди Мао Дзъдун не знам да е имало много предсказващи нещо голямо).

Първото изречение от една от най-основните им исторически книги е "за достатъчно време всички пръснати малки царства ще се обединят и за достатъчно време всички обединени империи ще се разпръснат на малки царства"

Нататък историята си върви, промени стават, но нищо не е с толкова голямо значение, че да мине отвъд редуването на Чи което е циклично и го е имало за наблюдаване преди повече от две хиляди години.

Иначе маите очакват големи промени, ама това е след доста време, има други неща да стават до тогава(червена звезда, след това синя звездя и т.н.)

Та идеята ми е, че има разлика между старото знание и съвременните неща предимно от запада(към които спадат повечето ченълинги). Към някои съм много положително настроен, но това че старите неща са точни хич не значи че съвременните ченълинги са изцяло точни, просто защото двете нямат нищо общо.

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.09.15 15:57



Башар казва
Believing is seeing

Не обратното. Щом вярваш, че вселената е хищна, тя е хищна. Щом ти харесва да си вярваш, че си богоизбран и затова можеш да чопнеш от вселената неща, които другите не могат, вселената ти предлага това изживяване...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.09.15 15:58




Bashar Archives :: What are Permission Slips?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано08.09.15 18:43



Мда с това съм си напълно съгласен. Пак както стана въпрос всеки канализира себе се. А това се нарича Огледален процес из школите, всичко отразява нас всяка стъпка от пътя ни отразява какво сме.

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.09.15 20:23



Той Башар непрекъснато обяснява, че всъщност ние не разговаряме с него, той само служи като пермишън слип, за да говорим с висшия си аз. Да, казва, аз съм реално същество, обаче сега вие не говорите с мен, вие ме използвате като извинение, за да говорите с висшия си аз, та, всичко, което казвам, всъщност го казва вашия висш аз, а аз само служа като канал.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.09.15 04:51



мерси за линка.
не съм чувал нищо за БаЗи, струва ми се интересно, ще го прочета .

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.09.15 04:56





кой ще каже коя година е ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано10.09.15 09:45



Хихи това е весело

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.