Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор Firi (непознат)
Публикувано19.02.16 15:37



Толко букви за тъпизми как го правиш?



Тема Re: Кайлинови [re: Owlbear]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано21.02.16 12:54



тия дни опитвам да наредя пасианса на Медичите.
Докарах го до някъде.


Източните науки са разбираеми май само за хора, които са учили това от най ранна възраст.
Като си голям, вече имаш някакъв натресен от други хора светоглед ( абсолютно погрешен ) и докато се изчистиш и започнеш отново , се иска голяма воля и постоянство.
браво на теб !

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано21.02.16 13:16



Източните науки са леко остарели, защото са мислени, правени, практикувани, когато енергиите са били други.
Сега енергиите са други и има доста по-различни, по-напреднали и по ефикасни методи за постигане на просветление.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано21.02.16 13:59



като ти казвах, че сега нещата се случват със страшна скорост


за нула време стана :
откриха Нирибу.
Откриха гравитационните вълни.
Откриха ,че генома не е това, за което сме си мислели, че е.
все повече хора говорят открито за енергиите - дори някои работят с тях.
все повече хората, останали на 3 ниво заприличват на идиоти

и т.н.

според един ченълинг, на който вярвам почти, март и април ще са много хммм интересни и разтърсващи.

нали знаеш, че няма значение по какъв път ще постигнеш просветление ?
Не е важен пътя, а края му.


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано21.02.16 14:04



упс, забравих най новото !
има голяма вероятност Вселената да има огледален образ, и най интересното е, че в тази огледална Вселена времето да върви на обратно


и материята е антиматерия и т.н.


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано21.02.16 16:26



От 2001-ва знам, че нещата ще се забързват и след 2012 все повече, та няма нужда да ми го казваш ти.


Просто отговарях по повод източните учения.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано22.02.16 10:39



Иска само човек да нареди елементите. Звучат като нашите, уж има огън вода и т.н. ама всъщност е друго. Веднъж като това си дойде на място всичко останало е ясно от само себе си. : )

Във всякакъв случай на тях им е по-лесно, това го дишат в общи линий, ама и от нас се получава, вече започва да става доста точно, поне на няколко пъти за физически неща успявам да оцеля само по дати на раждане(кога в живота ще се явят и кои органи ще са засегнати). Ама е само в редки случаи когато принципите пасват точно на това което знам хехе...

Готино си е... Ама на мене ми е сложно, иначе по-бързо в западните системи обикновенно, ама ще стане надявам се...

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор Firi (непознат)
Публикувано22.02.16 10:48



Кво се е забързало ма освен това, че устремно вървиш към гробищата друго кво?



Тема Re: Кайлинови [re: silver.moon]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано22.02.16 10:56



откриха Нирибу.

Те това ме шашка много... Защо никой не пише за това, "планета 9" та "планета 9", пък никой не обръща внимание, че се описва точно като Нибиру... А ако това е вярно е логично да се допусне всичко друго да е вярно... пък ако е, става егати кашата...

Наса не са я потвърдили още, обаче, ще видим... предполагам сега зяпат кой колко шум ще вдигне за Нефилим, ако не се вдигне достатъчно ще потвърдят, ако се вдигне ще отложат, както става от известно време май.


Странна история... Ще видим.

Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Тема Re: Кайлинови [re: Kaily]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано22.02.16 10:58



То кой е говорил за просветление?
За тях CM(което е Chinese Metaphycics, хубаво да споменем, че Чи Гун е доста странично направление там, въпреки че влиза в петте изкуства), това е толкова практично колкото за нас е готвенето, или ремонт на автомобил. Повечето хора от които зяпаме нещата там, са абсолютно практично и до голяма степен материално настроени, горе-долу никой не го интересуват концепции като просветление и други подобно, по мое впечетление.

Основно се интересуват кой колко богат може да стане, колко пъти ще се ожени, колко деца ще има и т.н. без да вкарват някаква духовност в това, всичкото е материално.

Просто изчисления, базирани на природни явления, които дават как ще се развият случки, като в Ба Дзъ часта си, дават целият живот напред на някой и доколкото съм виждал е абсолютно точно.

Което те го ползват практически, сравнително рядко съм виждал някой да го свързва с духовно израстване, ползва се само за себе си, най-често за определяне на посока.
(например не знам дали стана въпрос, но горе-долу всички големи компании в Япония доколкото знам, назначават работниците си, на базата на циклите им за късмет... Работа се търси на базата на това какви са елементите ни и т.н.

Което е просто малка част, преплетено е във всичко там, е нещо съвсем обикновенно, няма мистична/духовна част, само взаимоотношения на елементите.


Както и да е... Ето линкче което дава нюанс от това и може би човек може леко да прихване колко различно го мислят те... Това е издание за "пазарите на съдбата":



Вечен е само мигът. – Месечка, Приказка без Край


Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.