Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано06.07.14 06:04



Е, растителният, животинският и човешкият ни свят сме съвсем мимолетни на тая планета.
Големите промени са в резултат на тектонска, сеизмична, вулканска дейност на планетата ни или в резултат на космични взаимодействия.


Пък промените в човешкия ни свят – и без това последната седмица говорим все за Сатурн- в края на месеца тръгва директно, така че наистина сега си е подходящото време за промени в синхрон с външните влияния.



Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано06.07.14 10:33



Големите промени са ги правили надземните, извънземните или както искаш ги наречи.
Щото човекът е преработен снежен човек.
И сега отвсякъде казват, че е време за големи промени в тоя човек, все едно са ни посадили в разсад преди хиляди години, а сега е дошло времето да ни извадят оттам и да ни преместят на голямата нива.

Интересно ми е, че Башар тук там слага различни дати, веднъж каже 2016, друг път 2025, трети път ат 2015 нататък, четвърти път - лятото на тая година, т.е. сега.
Предполагам за всеки има по някоя дата, когато той си прецени, пче е готов да каже ХОП!

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано07.07.14 06:23



планетите символизират промени, за които ние независими дали сме готови, се случват. И могат да се отнасят както за отделен човек, така за общество или за земята. Понеже зависят и от външни фактори.

„за всеки има по някоя дата, когато той си прецени, пче е готов да каже ХОП!“
А Башар говори за осъзнати промени на конкретен човек, които той сам да провокира? Каква е целта?



Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.07.14 13:43



Бас държа, че планетите не могат да ти подскажат кога са идвали извънземни и са правили генетични манипулации над прачовека, за да го превърнат в човек.



А Башар говори за осъзнати промени на конкретен човек, които той сам да провокира? Каква е целта?

Промените са провокирани от това, че идва краят на времената, даже вече е дошъл, промените в човешкия род се очаква да са огромни, откъде накъде Башар ще ги провокира, наказали са над земята хиляди и милиони извънземни, същества от по-високи планове и всевъзможни такива водачи, гурута и просто зяпачи, защото на земята се извършват важни за цялата вселена промени, които хем са интересни, хем са поучителни, хем влияят на цялата вселена...та така, не е само Башар, пълно е из нета с ченъли на какви ли не, най-известният е Абрахам, който е май набор от безплътни същества с много високо съзнание, говорят през една жена и все едно тя си говори, Естер и беше името.

На всяка крачка се спъваш в някой говорител, гъмжи интернетът от тях...

Целта е да направим следващата огромна крачка в развитието си и да преминем успешно от 3Д в 4Д

Разбира се, който не ще, като теб, той ще си продължи мирно и кротко да се забавлява в 3Д...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано07.07.14 18:26



много канали, много нещо.
досега успявах да отсея по нещо, сега е мъка.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.07.14 19:19



Сега всички говорят едно и също - че сега е времето. Сега.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано07.07.14 20:48



Ку-ку! Привет!

Мен ме гони сатурновата дупка, както може да се предположи.

Тези дни чета биографии и истории на разни ню ейдж общества и водачи. Кайли - ти гледа ли филма за Рон Хъбард от тази година? На мен ми хареса.

Та значи, понеже Хъбард е по-специална тема, предвид Кайли и тукашния клуб, пък Кастанеда сме го нищили вече, да ви споделя за друг, на който посветих доста време. Чандра/Раджнеш/Ошо или каквито там имена си е слагал сам човекът. Не знам до колко сте влизали в творчеството му или в историята как се е развивал и налагал като такъв. Но аз съм впечатлена. Противоречията са много, някои от тях озадачаващи, особено от делата им в Орегон. Човекът се въздига с материалната и лична подкрепа на няколко жени - богати жени. После, когато става ясно, че една от тях е творила мазало в името на неговата комуна в Орегон - той мигом се обръща и заявява, че няма грам общо, че ни лук ял, ни лук мирисал и тя е виновна за всичко. Анатемосва я и опитва да си продължи без нея. Не се получава и след като е изгонен от редица страни, в които искал убежище, се връща в Индия.

Гуру та дрънка :)

Имал е колекция от 97 бутикови ролс ройса, подарявал е на жените си диаманти, по-големи от тези на Елизабет Тейлър, и е бил откровен фашист и настървен антисемит, и анти хомосексуалността.

И това - индиец - гуру-възвисен. Цитирам: "Хитлер е свършил отлична работа. Жалко само, че не я е довършил. Но следващият ще. Всичкото зло на земята идва от евреи и хомосексуалисти. Всички болести и зарази идват от хомосексуалистите.".

След изгонването му от САЩ, анатемосва цялата им страна, и казва, че ако не се намери кой да я затрие цялата, тя щяла да затрие света, защото е гнездо на злото.

Ц Ц Ц.

Редактирано от belika на 07.07.14 20:51.



Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.07.14 23:16



Изчела съм половината от огромното му творчество, ма никъде не съм чела срещу хомосексуализма.
Аз, по правило, обичам да пия вода от извора, да чета какво казва човекът, не какво казват за човека...
Ошо ми е учител, отделила съм години от живота си да го чета и да го пия. Преобърнал ме е в много отношения.
А да е бил антисемит, също немам спомени...Ошо определено е срещу свещениците и политиците и това са двете съсловия, които мрази и с които винаги се е разправял.
А виж, ако някъде е напсувал евреин или хомосексуалист, бъди сигурна, че след 10 страници ги е облажил, Ошо е известен с това, още като е бил преподавател в университет, първият час е защитавал дадена теза до степен всички студенти да се съгласят с нея, вторият час е защитавал противоположната теза до същата степен.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано08.07.14 07:12



Познатият ни свят с хора, животни и растения е от преди милиони години, пък планетата ни е на милиарди години. Смята се, че е имало 5 големи „измирания“, като е унищожавано всичко живо на планетата.
Така че по принцип са съвсем възможни природни или космични катаклизми.
И да сме готови и да не сме готови, те се случват.
Но по хороскопи няма как да сме сигурни сега ли е момента да се случат отново


Помислих, че говориш за някакви лични промени да правим. За тяхната цел питах.



Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано08.07.14 07:15



Честит Рожден Ден, тогава




а духовните учения и учители май все успяват да ни ограничат свободата по някакъв начин




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.