Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано08.07.14 07:16



„първият час е защитавал дадена теза до степен всички студенти да се съгласят с нея, вторият час е защитавал противоположната теза до същата степен.“ - това е много полезно умение





Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано08.07.14 09:44



Ама тия работи, дето ги казвам аз гледах на видеота как ги приказва Чандру. Не как ги разказват, че ги бил казвал...
Но ти си им вярвай на учителите, то си е въпрос на избор. И аз съм чела творчествата им, Кайли

И новини гледам редовно, но и опитвам да подбирам. Ето сега разказват много развълнувано по Бтв как "Израелската държава" изстреляла 300 бомби и взривила 150 поселения в ивицата Газа на "екстремистката ислямистка групировка хамас". Пък познавам и историята на "Израелската държава", и на "палестинския народ"... И случката, предизвикала сегашните събития на "легитимните израелски войски" с "отвличането на 2 израелски и 1 американско невинни млади момчета" и последвалото намиране на убитите им трупове, според немалко сериозни анализатори е била инсценировка на израелските и американски тайни служби, с цел оправдаване на неистовия огън по, уж автономните палестински поселения.

Нямам още РД, АН, има още малко дни до тогава...

Но мерси за честитката

Редактирано от belika на 08.07.14 09:45.



Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.07.14 13:24



Това е най-полезното нещо на света, защото показва колко е измислено всичко, което приемаме за наша същност и защитаваме с такава ярост.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.07.14 13:29



Чандру честно казано за пръв път срещам като негово име, а се занимавам с него повече от 20 години...и нека ги казва, да вярвам на моите обширни изследвания върху Ошо или на откъси, извадени на видео, казах ти - не отричам и да е плюл по въпросните, Ошо е плюл по всички и всичко, така че просто не ме учудва нищо от него...

И новини гледам редовно, но и опитвам да подбирам. Ето сега разказват много развълнувано по Бтв как "Израелската държава" изстреляла 300 бомби и взривила 150 поселения в ивицата Газа на "екстремистката ислямистка групировка хамас". Пък познавам и историята на "Израелската държава", и на "палестинския народ"... И случката, предизвикала сегашните събития на "легитимните израелски войски" с "отвличането на 2 израелски и 1 американско невинни млади момчета" и последвалото намиране на убитите им трупове, според немалко сериозни анализатори е била инсценировка на израелските и американски тайни служби, с цел оправдаване на неистовия огън по, уж автономните палестински поселения.

Т.е не вярваш на това, което говорят по телевизията, защотопознаваш нещата из основи и по-дълбоко и датова знаеш, че от телевизията манипулират и изкривяват нещата, това ли се опитваш да ми кажеш?
А защо в такъв случай не вярваш, че с тия филмчета за Ошо теб манипулират по същия начин, по който БТВ манипулира фактите от горните сценки...

Отдели за Ошо толкова време, колкото си отделина за еврейската история, прочети различни източници и гледни точки и тогава ще говорим, сега просто повтаряш някакво видео, което си приела за извечна истина...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.07.14 13:31



Целта на личните ми промени е да вървя в 4Д света, не го ли повтарям достатъчно често.



Защо ги пропускаш покрай ушите си и продължаваш да настояваш за промени в света на гъсениците, когато аз се глася да ставам пеперуТка.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.07.14 15:48



ерата на водолея.
нали така беше.
новото време.
като гледах как " някой" разби метеора над Сибир и ми идва да кажа, че някой няма да ни позволи да се самоунищожим.

щото ние сме си тъпи по рождение.
обичаме да доминираме.
обичаме да разрушаваме нечии пясъчни дворци, щото не сме ги направили ние.

и други такива ласкави неща за нас.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Абрахам за астрологиятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.07.14 16:02



Понеже наскоро ти съобщих за друга група същества, дето една жена им е ченъл, ето днес попаднах съвсем синхронично на запис какво те мислят за астрологията.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано08.07.14 21:53



казах ти, че съм чела доста. и не съм гледала 1 видео някъде си, от което съм заключила нещо си.

ама ако на теб ти харесва повече да мислиш, че от "моя повърхностност" се дължи заклюяението ми за Чандру, когото ти си чела и видяла друго в него...

аз обичам да се съмнявам. за съжаление след по-дълбоко вглеждане повечето ми съмнения се оказват основателни. ти нямаш съмнения. може би ти е по-лесно...



Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: belika]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано09.07.14 06:51



с Марс на асцендента можеше да си готова с 2-3 дена по-рано да почнеш празника





Тема Re: За приложението на духовни практики в материалниянови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано09.07.14 06:56



всичките Д-та са тук и сега. Като с цветето - или го поглежда човек и става цвете, или не.
Чудя се дали с промени се постигат Д-тата.

Но пък хубавото на Башар е, че ти дава вяра и цел. Чудесно е да се събужда човек сутрин с очакване за нещо интересно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.