Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Къденови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.12.13 11:34



Ми аз не съм имала болежки и затова и най-дребната болежка ме хвърля в ужас.
И се съмнявам, че е пародонтоза, възпалява ми се само едно определено място, става като розичка там, или не, но това е от година и нещо и е само на едно място.
Склонна съм да мисля, че точно там има нещо друго.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Къденови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.12.13 11:36



Като всичко знаеш, кажи кое да избера - гранофурин или индекстол? Щото за индекстола четох, че не се прилага при гъбички и нам си какво, а то аз вече откъде да знам от какво ми е така.

Ето

Не прилагайте Индекстол:
• ако имате гъбична, вирусна или друга инфекция на устната кухина;


Откъде да съм сигурна, че не са гъбички или вируси?...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Къденови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано10.12.13 06:34



Не разбрах точно какъв е проблема, / нямаш доверие на зъболекаря или те мързи да го посетиш, но не е важно/ - защо не пробваш с какъв да е наличен широкоспектърен антибиотик еднократно налагане на проблемната зона?

Иначе, от астрологична гледна точка, точно тия дни виждаме съвсем точна опозиция на тр. Юпитер към натален Сатурн, който се грижи за зъбите. Запаси се с търпение и подходи сериозно за да не се превърне в хроничен проблемът. И вкарай в дневните грижи превенция за постоянно – това пак заради звездите.



Тема Re: Къденови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.12.13 09:57



Посетила съм зъболекаря си има няма 1000 пъти от лятото насам. Не дава да се мажа с нищо, зъболекарката ми е такава от 30 години и само при нея си ходя, ама сега не знам. Защо не дава да го мацам с антибиотик, ум не ми го побира.
Мисля, че едновременно имам възпаление на венеца точно там, което прогресира с времето, и си стискам зъбите нощно време точно там и те болят + възпалението.
Затова нощно време започвам да опитвам да спя в състояние нащрек, т.е. хем спя, хем съм нащрек и ако усетя, че си притискам зъбите, да се будя.
А за венеца с какво да го мажа според теб - гранофурин, индекстол или йодасепт?...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Къденови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано11.12.13 06:24



е, зъболекарката сигурно знае защо не ти дава и би трябвало да ти каже.

Споменатите от теб лекарства не са ми познати.
Ако е инцидентно възпаление, си представях, че може да ти помогне неколкократно третиране с някакъв изостанал в къщи антибиотик- напр. ампула гентамицин. Смрадликата също дава в някои случаи почти магическо облекчаване дори при еднократна употреба.

да не са ти свръхчувствителни венците на нервна почва? - ако вземеш нещо успокоително или обезболяващо не помага ли?



Тема Re: Къденови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.12.13 11:38



Ами най-вероятно е на нервна почва, обаче съм пробвала почти всичко и не помага, лазерът помага, но за кратко, зъболекарката твърди, че е пародонтит, той не се лекува и да си кретам така, ма аз нещо не съм навита.
Ще си действам чрез самовнушение пък да видим.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Къденови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано12.12.13 06:37



ще е лесно да сложиш чашка със сол до четката за зъби - направи нещо като знак за Вселената.



Тема Re: Къденови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.12.13 13:26



Ама солта нали е за кървене, моите не кървят изобщо, то това ми е подозрителното...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Къденови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано13.12.13 06:31



Е, какво ти пречи да пробваш- солта е и фин пилинг като содата – та ако от месеци човек има някакъв проблем е добре да пробва всичко лесно и подръчно с надеждата, че нещо ще свърши работа поне като „спусък“, т.е. да мобилизира тялото да се справи.



Тема Re: Къденови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.12.13 09:21



Е аз пробвам де, правя жабурене със сода и сол във вода. Питах зъболекарката и тя каза да не жуля венците със сол или сода.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.