Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Къденови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.12.13 19:44



интересна работа, при мен никакъв сектант не се е мяркал от години

А за наслаждението - първо дойдох до тоя извод, преди да навърша 15, тогава бях голям философ и аз, в един момент разбрах, че сексуалният манияк и партизанинът в гората и двамата гонят само своето собствено наслаждение, само че обществото приема едното и порицава другото, затова те се явяват положителен и отрицателен герой.
Но в дълбочина, под повърхността двамата и всички останали правят само едно нещо - онова, което наистина им е кеф да правят.
Десетилетия живот го потвърдиха, а освен това словесно го потвърдиха и Ошо, кабала, че и Башар, за останалите не помня.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Къденови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано23.12.13 20:18



понеже остават само 8 часа до рождения ти ден, ще пропусна да влизам в схватки. но последния ти пост ми идва с непреодолими противоречия. в един пост казваш - никакъв сектант не ти се мярка, и вкарваш Ошо, кабала и Башар... ех...



погледни това, ако ти се чете - историята е съвсем истинска.
за съжаление, не познавам - освен филми като блестящ ум - на яве в продължителност истории със замесена шизофрения да се задържат трайно положителни...





Тема Re: Къденови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.12.13 20:41



Ама влизай в схватки бе, точно така ми правиш подарък за рождения ден.


В един пост вкарвам всичко, което ми се струва подходящо за вкрване в един пост и свързано.
А че при теб същите тия неща изглеждат по съвсем различен начин - нали затова сме различни.

Никой не ми е звънял на вратата, никой не ми се е навирал в ръцете, никой не ми е предлагал да стана член на ....

това много дълго бе, къде ще го чета, като има толкова филми с дядо коледи и ангели в момента, а аз ги обожавам

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Къденови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.12.13 21:03



Мали, гледам си солара, Сатурн на ИЦ, Юпитер на МС и акцентиран трети дом. На какво е това?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Къденови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано23.12.13 21:50



не знам, аз на солари не вярвам никак. но като ще гледаш - гледай юпитер в рак на сол мц.

сол венера ти е на натален к3 - чужбинка, или по интернет либоф, там ти е и сол фортуна, сол к5 ти е близо до натална венера, а сол дц ти е в нат 5ти дом. сол к2 съвпад с натален нептун в 12 натален - ще пропечелиш пари от езотерики.

дай сега 2 лева, да не умре циганката





Тема Re: Къденови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.12.13 11:10



Ооо, на всяка цена трябва да се видим да те черпя нещо



Да почна да си печеля от процесинг, любов и чужбина, това си е за черпене, златни ти уста!
Няма сърчица в тия иконки, за жалост.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Къденови [re: Kaily]  
Автор abroad. (-)
Публикувано25.12.13 14:51





Бьдете здрави и щастливи:)



Тема Re: Къденови [re: abroad.]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.12.13 10:49



Да бъдем здрави щастливи и благословени всички!
Амин!



Весела Коледа девойки и младежи!



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Къденови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.01.14 21:42



Девойко, ти като всичко знаеш, имам питане за корени на зъби, направих си снимка и всичките ми зъби са с недокрай запълнени корени, тия новите пищят и вдигат врява, че това са недолекувани зъби и трябва на всяка цена да дам 4-5 бона, за да ми свалят всички коронки, да ми почистят корените и да ги запълнят наново докрай.
Ма аз ако имам толкова пари, ще се оженя, а и зъбите не ми създават проблеми на тоя етап пу пу пу, някои са мъртви от десетилетия.
Трябва ли да се бута и разбутва всичко, само за да печелят зъболекарите?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Къденови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано03.01.14 11:07



Кайли, решението си е твое, но умъртвени зъби с недобре запълнени корени могат да донесат пародонтоза - възпаление на зъбите, отиващо към челюстта, може дори челюстната кост да стигне до необратимо гниене. Може да доведе и до абцес и гангрена. Което си е доста сериозно.

Аз имам един умъртвен зъб, при чистенето и пълненето на корените му зъболекарката е счупила едно щифтче-изгличка и то си е останало вътре

Корените обаче, уж поне - изглеждали добре запълнени. Наблюдавам го внимателно, но с него нищо не може да се направи, няма начин да се извади тази игличка, решението е да се извади зъба. Всяка година го снимам и засега не е гангренясал




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.