Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Светлинното тялонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.09.13 10:13



Теорията на желанията според Подводни, съгласна съм с него



Ползата и нуждата от желанията

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Светлинното тялонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано23.09.13 06:33



Все трябва да си имаме теория за устройството на живота и вселената.
А по отношение на желанията, като ги свързваме със съзнание и Слънце, се подреждат нещата. Слънцата си имат управители. Един управител бърза, друг се бави; един затъва в детайли, друг се рее в облаци и т.н.

Друго си е да си имаме обяснение за случващото или неслучващото се





Тема Re: Светлинното тялонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.09.13 10:22



А защо аз се рея в облаци, при управител Сатурн?

Вселената, това съм аз, това ми е теорията. Вселената е холографска и частта е част от Цялото, но и Цялото е част от частта.
Всеки има своя собствена вселена, в която е абсолютен господар, ти си Богът в своята вселена, в своя свят, в своята реалност, каквото кажеш, това се случва, защото това е твоята вселена и няма кой да ти се противопостави - всеки си има своя собствена вселена, в която е Бог-вседържец.
Всичко в твоята вселена, която ти наричаш вселена и не осъзнаваш, че е само твоя, се ръководи от твоите съзнателни или несъзнателни импулси, дори гравитацията и скоростта на светлината.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Светлинното тялонови [re: AH_]  
Автор abroad. (-)
Публикувано23.09.13 21:30



Все трябва да си имаме теория за устройството на живота и вселената.
А по отношение на желанията, като ги свързваме със съзнание и Слънце, се подреждат нещата. Слънцата си имат управители. Един управител бърза, друг се бави; един затъва в детайли, друг се рее в облаци и т.н.

Друго си е да си имаме обяснение за случващото или неслучващото се


ами - нямам
не е задължително да имам работеща теория, за да допускам, че друга не работи, не че е много умно, но за сметка на това съм честна поне пред себе си - последното носи някакъв вид свобода



Тема Re: Светлинното тялонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано24.09.13 08:03



защото Сатурн управлява и Водолей





Тема Re: Светлинното тялонови [re: abroad.]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано24.09.13 08:10



„последното носи някакъв вид свобода“

Свобода и обвързване – по Водолей и Козирог.


Не може да си нямаш теория – сигурно не щеш да си я кажеш



Тема Re: Светлинното тялонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.09.13 11:14



брех, за всичко имаш отговор



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Светлинното тялонови [re: AH_]  
Автор abroad. (-)
Публикувано24.09.13 22:01



не казах, че нямам теория, а че нямам работеща такава, което е различно



не познавам подчертано земни индивиди (астрологично), които да не са насочени към целта, не пътя, а целта им е важна, ако нямат такава - отпиши ги
аз, например не мога да измина пътя от точка А до точка В без да имам цел, тоест няма изобщо да се напъна, ако само следва да си се рея ей така без цел и посока, докато, виж, въздушните си падат по пътя и насладата от него
за фиксираните подчертано водни важи първото, особено при твърд аспект от Сатурн

та, в този ред на мисъл - няма цел без посока тогава и само тогава, когато няма посока без цел - и да, при някои целта оправдава средствата, при други дето се реят сред Нептун - гоненето на целта е до дупка, но без крайности в плащането, което я прави трудно достижима и болезнена като изживяване, понеже целта не се достига, за да си създадеш нова и пак да я следваш до върха, и после наново...

мисля, че природата определя съдбата, както и съдбата - природата на човек, тоест може да си се родил търпеливо и спокойно дете, но обстоятелствата ведно с инстикта за самосъхранение да са те превърнали в друго - изнервено същество и обратно...



Тема Re: Светлинното тялонови [re: abroad.]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано25.09.13 08:01



А, няма да съм аз, ако не спомена за баланса


Ако не сме се отнесли към друга реалност като Кайли, теорията ни трябва да стъпи на всички светила, вкл.асцендент – т.е. Луна, Слънце, Изгряващо Слънце.
Пък ти тотално изпусна огъня, т.е. асцендент и неглижира Луната, пък тя в каквото и космично състояние да е, е най-важна за всеки.
Не че в случая Луната и асцендента не се връзват- напротив, връзват се със Слънцето.

Но после, колкото и фаталистично да е ориентирана собствената ни теория, изобщо не можем да пренебрегнем личните избори и кармата /без тях ще оставим неработеща цялата астрология/

и тогава, ако не се случват желанията, или енергията по светилата е прекалено голяма, или проблемът идва от избори и карма.

и ако така поставим нещата, кое да е слабото и неработещо звено?



Тема Re: Интересен текст на рускинови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.02.14 17:16





ДНК 2013 год – двигаясь к 2014

Мы говорили, что период с конца 2012 года и до начала 2014 года будет временем перестройки и перебалансировки. Мы давали ченнелинг за ченнелингом, рассказывая вам о перебалансировке, которая затрагивает основы практически всего. Мы говорили, чтобы вы взяли паузу, и мы показывали, что закладываются семена для более важных вещей. Мы говорили, что вам может быть трудно в этом году [2013], и что некоторым из вас будет труднее, чем другим. В данный момент я собираюсь перечислить некоторые из тех вещей, которые были трудны, и рассказать вам о том, что произойдет дальше.

Здоровье — это первое. Мне нужно развивать эту тему? В 2013 году было больше болеющих старых душ, чем когда-либо прежде. Как будто вдруг нахлынуло эзотерическое нашествие болезненных состояний. Вы проходите перебалансировку! Вещи пока еще не совсем в правильном положении, но они уже почти становятся таковыми.

И еще, дух не работает по календарю, и когда наступит 1 января 2014 года, будьте осторожны и не празднуйте в том смысле, что теперь всё будет просто замечательно. Потому что все вы разные, и пути ваши разные и перебалансировку все проходят разную. И решения для ваших вопросов и проблем тоже разные, но я хочу вам сказать, что в этом 2013-м году были заложены семена перебалансировки, и в 2014-м году они дадут ростки.

и специално за АН

Если вы доверяете только своему интеллекту, то ничего не будет работать. Ваш интеллект не подключен к вашему врожденному!

Известно ли вам, что ваше соединение со своим Высшим-Я, та самая прекрасная серебряная нить, отнюдь не является продуктом синапсов мозга. Вам это известно, правда? Нельзя проверить интеллектом величие божественного. Это нужно делать сердцем, врожденным и эмоциональным телом. И лишь затем сбалансировать это интеллектуальной частью своего мозга, — и тогда вы овладеете этим умением!


Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.