Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: за парите или как да ги понесемнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.01.13 12:26



Всъщност оня ден видях такъв бизнесмен, който движи прогреса...Огнян Донев, знаеш ли го?
Оплака се, че здравните осигуровки са несправедливи, защото той плаща здравни, пък не ползва общодостъпната здравна система и затова плаща напразно.
И още заяви, че хората от ВМЗ Сопот са търтеи, които чакали на държавата за заплати, а не трябвало да правят така...страхотен прогрес, няма що.

Всъщност идеите и великите мислители и визионерите движат обществото, а бизнесмените не виждат по-далеч от носа си и заради печалби, които на практика не им трябват, съсипват планетата.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: за парите или как да ги понесемнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.01.13 12:28



А пък аз ще отделя за себе си и близките си, колкото ни трябват да преживеем следващите десетилетия сносно и отстатъкът ще задвижа да променям общественото съзнание, ще използвам за будителство.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: за парите или как да ги понесемнови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано27.01.13 12:38



това е валидно само за последните 100-200тина години обаче. което съвсем не е цяла вечност.





Тема Re: за парите или как да ги понесемнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано27.01.13 16:15



ето , всички имаме праг - сега трябва да определиш колко е сумата, за да изкарате прилично 20 години и колко ти трябва за будителство.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: за парите или как да ги понесемнови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано27.01.13 16:17



А аз щях да ги разпределя между злато, земя и банка:)
пак не разбрах какъв ти е прага - колко пари са това ?
ще те притесни ли това, че биха могли да те преследват лоши хора



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: за парите или как да ги понесемнови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано27.01.13 16:19



Бел, за теб имам друг въпрос - ще те притесни ли това, че ако имаш много пари ( много според колкото ти определиш ) и не можеш да ги дадеш за благотворителност или прочие неща ?
ей така, имаш ХХХ сума, огромна по твоите представи, но не можеш да дадеш нито цент за другите по някаква причина



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: за парите или как да ги понесемнови [re: silver.moon]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано27.01.13 16:33



ако ще си говорим толкова хипотетично - ако имам например 20 милиарда евро - и не мога да ги дам за благоторителност правоверна - ще си купя нещо подземно и ще върша подземна справедливост на едро - алкайда, ира, или нещо подобно и ще трепя на ред световни вредители и ще освобождавам от иго глобални сектори - информационен, интернет, ще пусна онлайн всякакви разработки за лекарства за рак, и подобни - за да може всички учени по света да ги ползват като база за реално достъпни работещи лекарства, или конкретни държавнически като заличаване до крак на руската мафия и олигархия, палестинската автономия - вече ще бъде палестинска суверенна държава, държавата на кюрдите, и други такива, в които аз вярвам за справедливи. разбира се, че няма гаранциии и тук за справедливост - нали най-дълбоките дяволии били постлани от добри намерения. а в случая аз си чета моята си справедливост с мойте си скромни опит, мозък и очи.



Тема Re: за парите или как да ги понесемнови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано27.01.13 16:36





това дори Бог не може да го направи

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: за парите или как да ги понесемнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.01.13 16:52



1 милиард ми трябват, отдавна съм го определила


1 милиард за да ми е спокойно за всички

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: за парите или как да ги понесемнови [re: silver.moon]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано27.01.13 17:10



бог няма да коменнтирам. но имайте повече вяра на хактивистите






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.