Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: Kaily]  
Автор huanji ()
Публикувано22.12.12 13:03



Ти може да не си, но си спомням как отворих преди години една книга на Друнвало и вътре пишеше ден по ден, какво ще се случи. Лошото е, че хората, които са били лъгани, вместо да потърсят отговорност, продължават да вярват.

Иначе, да, ние си говорим за промените от години и ги усещаме осезаемо.





Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: huanji]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.12.12 18:22



Кой беше тоя Друнвало?
Какво е разправял?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано26.12.12 01:55



сънувах наситено в нощта срещу Коледа, като отприщена стихия
отново не запомних конкретни събития (помнех само няколко минути след пробуждане), но остана спомена за много и съществени промени, значими при това - различни хора, сменящи се картини по съществени тематики, нещо се отвори точно в тая нощ, казват било показателно - ще видим, този път дано





Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.12.12 12:34



Дано!

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано26.12.12 12:49







Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано28.12.12 18:37



Сънувах, че съм отишла в моя друга къща. Където има неща от миналото ми - вещи, дрехи. Намерих някои, които сякаш отдавна търсех - стари рокли, едната плетена. Майка ми беше с мен. После си тръгнах сама, беше нощ. Срещнах една приятелка, която ме караше да й намеря копче за панталона. Аз й казах, че ако намеря - ще й звънна. Качих се на автобус - съвсем празен, с жена шофьор. Караше с бясна скорост, а навън беше зима с киша и мокро. Валеше. Стигна до едно възвишение и тръгна надолу, ужасно бързо. Мислех, че ще се разбием, излизахме от пътя, едвам се задържах, да не падна.

Тогава се събудих.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано28.12.12 18:38



За капак от сутринта разсипвам и изпускам всякакви неща - кана с вода, цяла купа тесто за палачинки, прах за пране, кофата, с която мия пода... Сякаш ръцете ми са гумени.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано28.12.12 20:08



често това означава, че някой те "мисли"
та, в този ред на мисли - как си, сигурно ли е, че е менингит?
гледах картата ти тия дни и не че съм професионалист

, но чак за такваз инфекция не намерих следи...



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано28.12.12 20:36



Вече нищо не знам

в пункцията не намерили да изолират причинител - бацил демек, но имало данни, че нещо в мозъка не е наред, защото бил мътен и по съставки незнам си какво си, та ме натъпкаха с антибиотици. На скенера не се виждала исхемия и аневризма, но можело да е някаква малка, която да дадяла такива изменения в ликвора... ц ц ц... вече не ме боли толкова тиквата, и виждам по-добре, което си е значително подобрение...



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано28.12.12 20:45



а мойта карта - както знаете никога не е сигурна - /поне в диапазона 12.30-13-30/ или поне докато не се гътна да я ректифицирам окончателно. ако я дръпнем на 13.30 май показателите за тиквата биха се напаснали.

Редактирано от belika на 28.12.12 20:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.