Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.03.13 12:15



аха, ама нещо температура имаш ли? Щото това с главоболието жестоко и всичко боли ми е много съмнително да е грип, според мен е от вибрациите...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано18.03.13 06:08



тр.Сатурн хич не те оставя на мира

- докато тр.Юпитер е из 6-ти дом, няма страшно:) - броим сегашното състояние за някаква превенция:)

за съня - при мен подобни сънища са редовни и имат отношение към работа и реализация - точно както си пише по съновниците- иди че не вярвай на колективно несъзнавано, традиции, съновници и пр

ще видим как ще е при теб- прилича на хубав предсказателен сън по две теми

а аз тая нощ също сънувах кола- рисковано шофиране, макар че тоя шофьор все така кара - не е много добър знак по моя въпрос. но малко по-късно - следващ сън- служебен кабинет в короната на едно дърво - аз бях в него, но не моята работа ме вълнува, та ще видим как ще изглеждат нещата днес.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (ентусиаст)
Публикувано20.03.13 14:50



откак се пооправих съзнанието отново взе връх и нищо не сънувам

предните сънища манифестираха ли се?
при мен, както и в живота, нищо не дава бърз резултат





Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано20.03.13 17:21



аз пък миналата нощ сънувах много хубав сън, нищо конкретно не запомних, но бяха приятни нещата, които се случваха в съня.

а днес - от сутринта най-различни хора ме взимат за мезе, все едно съм последната дупка на кавала, марс в телец е бесен - всичко това се намотваше от много време, аз си мълчах и опитвах кротко да споделя, че не е така работата, но днес просто ми идва да набия някои хора заради безобразията им. тъжното е, че тези им действия спрямо мен ще подействат прецакващо на други хора, зависещи от мен. много много съм бясна.





Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано21.03.13 06:38



Оу, при мен сънят от ония вечери се прояви типично – не от към добрата и желаната страна – но можеше да бъде и по-зле.
Общо взето при 8-модомните Луни нещата се случват и се изживяват доста специфично и даже драматично – моето момиче е с такава Луна:)

А продължавам да сънувам всяка нощ – малко обикновени и банални неща, без да им откривам послания и значения, но си е доста голяма сънищна активност.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано21.03.13 06:40



т.е. наобратно - хубав сън и после неприятна събитийност?



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (ентусиаст)
Публикувано21.03.13 22:23



мда, да можеше да сънуваме нещо хубаво, което тутакси да се реализира, или да не сме максималисти за бързината, но поне да стане



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор abroadabroad (ентусиаст)
Публикувано21.03.13 22:25



то и при тебе, като при мене - съдбата май бърза работа няма


преди тоя сън нямаше ли едни други не до там романтични?



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано22.03.13 08:57



не, едните други се появиха тази нощ. истински кошмар - имаше от всичко - аз бях по-черна от дявола за камари хора, продължих си с обречените курсове и бях заклеймявана и поваляна от всякъде. накрая не разбрах дали още бях жива. беше сън на възмездието.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано23.03.13 06:15



а аз имах хубав, реалистичен сън - иска ми се да го видя в будния живот:)




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.