Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано09.01.13 07:22



По мои наблюдения - /особено при включен или действащ Сатурн/ имаме отложено плащане


Права си- въпросът трябва да се занимава с „печелене“ и „харчене“:)
По повод промените – наричай си дните 12 дена напред:)

За постенето – даже и не съм опитвала:) По празниците имах повод да се замисля дали да не опитам вегетарианството. Поводът беше едно младо момиче /на 30г/ - от половин година е вегетарианка. Но май промените във външния вид и поведението не са точно такива, каквито ги мисля.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано09.01.13 07:24



Това с йогата го пращаме на подсъзнателно ниво и ако и когато му дойде времето ще си го ползваме:)

Пък с ректификацията – ами това са послания – може от хороскопи, може от руни или карти, може от общото информационно поле, т.е. от разум и интуиция – търсим работещото и полезното:)



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.01.13 11:06



Ами тиказваш, че това са кщонспирации и няма нищо вярно, аз така те разбирам.
При това не искаш да изгледаш нито един филм, който говори за това и според мен дава факти и доказателства.
Т.е. твърдиш нещо и не искаш дори да изгледаш материал в полза на противното, защото си сигурна в собствените си твърдения.
Е така го разбирам, правилно ли?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.01.13 11:07



АН, прост изгледай поне един филм, а?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.01.13 11:08



аз не го твърдя

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.01.13 14:20



"Търговията на дребните лихвари е омразна и то с основание - тя прави печалба от самите пари, вместо от процеса, който парите са направени да обслужват. Тяхната обща черта очевидно е безсрамната им алчност."

- Аристотел (384-322 пр.н.е.), Гръцки философ

"Банката печели от лихвата върху всички пари, които тя създава от нищото"

- Уилям Патерсън, основател на Bank of England през 1694г.

"Нека издавам и контролирам парите на една нация и не ще се интересувам кой пише законите."

- Амшел Майер Ротшилд (1744-1812)

"Малцината, които разбират системата ще бъдат дотолкова заинтересовани от нейите изгоди или зависими от нейното благоразположение, че няма да има съпротива от тази класа, докато от друга страна, огромното мнозинство от хора, умствено неспособни да осъзнаят огромното предимство, което Капиталът извлича от системата ще носят нейния товар, без да се оплакват, и може би дори без да подозират, че системата е враждебна за техните интереси."

- Лондонските братя Ротшилд в писмо към съдружници от Ню Йорк, 1863г.

"... достатъчно добре е, че народа не разбира банковата и парична система, защото ако това стане, аз вярвам, че ще има революция преди утре сутринта."

- Хенри Форд (1863-1947)

"Конфликтът, който се носи през вековете и който ще трябва да бъде решен чрез борба рано или късно е: народът срещу банките."

- Лорд Джон Актън (1834-1902), Първи барон Актън на Алденхам

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: Kaily]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано26.01.13 08:56



тази нощ сънувах, че някой - беше тъмна личност, но не с персонализирано лице - ме нападна с много агресия, и ми преряза големите артерии от двете страни на шията с нож, за секунди. Рукна много кръв. паднах и започнах да прималявам... някакви хора се опитваха да ги придържат, за да съм губела по-малко кръв, щял да дойде лекар, който да ми сложел тапи... времето минаваше, а помощ не идваше. кръвта беше навсякъде, болка не чувствах, нито страх, но опитвах да гледам нагоре, за да не виждам алената кръв, напояваща всичко... накрая май загубих съзнание и се събудих с усещане за задушаване...



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано27.01.13 06:53



Аз след подобен кървав сън имах едно тежко ПТП.

Имаме квадратура между Марсовете в хороскопа – едно на ум за инциденти.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано27.01.13 11:01



ами... не е изключено - аз продължавам да изпускам всякакви неща и да се усещам доста некоординирана в пространството





Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано14.02.13 19:56



По-миналата нощ сънувах нещо странно. Не исках да ви го споделям, защото е и тъжно, и леко кукаво...

Кучето ми е доста болно от известно време, и вече не мисля, че ще има някакво подобрение. Мъчи се, а страданията й ми късат сърцето.

Сънят ми беше, че съм пътувала някъде, прибирам се, а тя ме чака в коридора пред огледалото. Поглеждам я, гушвам я, заставайки срещу огледалото. А там - в отражението си, гушнала кученцето - виждам себе си и младо красиво и крехко момиче в тийнейджърска възраст, което ме гледа с тъжни големи очи. Много слабичко, болнаво и анурексично. Гледа ме право в очите, и без думи ми каза, че е моя дъщеря.

От тогава не ми излиза от ума, че е време да спра мъките й. Още преди години лекарите я отписаха и ме посъветваха да я приспя. Май моментът за това съвсем наближи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.