Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: Kaily]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано21.12.12 09:07



Иха! Подготвила си се и за прехода, и за Коледа, и за РДто



Много хубаво изкарване за сега, малко по-късно пак ще честитя - по-така


Честит 21.12.12, Кайли!



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано21.12.12 09:25



Ихааа! Честито - за украсата, дано да има и добра доза празнично настроение при всички, защото само на чувство за дълг - не се живее



Както вече съм казвала - Луна и Марс в Теле съвети относно мотивацията от Марс в Скорпион трудно ще приеме. Пък за чувството за дълг - темата е друга. А и много гръцка и мюсюлманска е такава една теория за обяснения на мотивите. И не топли.

Повечето неща, които аз правя са заради вяра или от любов. Това с дълга никога не съм го разбирала на нива украси за празници пък съвсем. Не случайно Християнството така бързо е било по популярност къде по-древни религии, че и до днес е водеща религия.

Ако питаш юдеи - те ще ти кажат, че основен двигател им е самосъхранението или интересът.

Различни мотивации имат различните хора просто. Не е нужно да търсим един и същи корени на мотивациите при всичките си мисля.

Пък египтяните - древните са имали съвсем други мотивации.

Иначе относно познатите ми техники на мотивации на самоход, практикувани от околните ми марсове в скорпион - да отбележа, че нерядко остават с пръст в уста, точно заради аутистичния си подход - включен на автопилот нерядко, без да отчитат съществени фактори като настроения, конкретики и усещания - и у себе си, и у другите. Така и ефектите от техните добрини и украси нерядко се получава обратен - и за тях, и за другите. Правят, каквото смятат за правилно, пък да става каквото ще. Заради дълг, заради самото правене, да отчетат дейност, и да се покажат правещи.

Може тук да ме опонирате, че съм анархист, а скорпитата отговорни семейни хора - и в известна степен ще сте прави Аз и да имам семейство и деца обаче - пак ще заложа на анархията като по-благотворна

А какво ще готвите вие? Аз май няма да готвя - ще мина с ошав, ябълкова баница, и евентуално малко сармички със стафиди. 10ките манджи по списък този път няма да ги правя, аз от години не ги правя, но...

Редактирано от belika на 21.12.12 09:26.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: Kaily]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано21.12.12 09:46









Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано21.12.12 12:18



Времето променливо, без сняг, днес е по-меко, вчера валя един ситен леден гаден дъждец.
Чакам още по-чалко от час да правим световната медитация.

1. Отпуснете тялото и ума като следите дъха си за няколко минути.Свържете се с нашата основна група за активиране в Гиза, Египет, както и с многото други групи по света, така че да създадем Едно същество в действие.

2. Има много кораби на положителни извънземни цивилизации около Земята, буквално покриващи небето по всички места. Тези кораби са невидими с невъоръжено око, защото те са обвити, така че Кабала да не може да ги открие. Изберете кораб, който е точно над вашето местоположение и се свържете енергиjno със съществата в рамките на този кораб по начин работещ за вас.

3. Представете си ярка бяла светлина, слизаща от кораба директно през тялото ви към центъра на Земята. Сега поканете този кораб да се спусне, да кръжи непосредствено над вас и да се свърже с вас по какъвто и да е начин подходящ за вас. Поискайте от съществата на този кораб да помогнат на човечеството в процеса на освобождение. Отправете безусловно решение за Разкриване и Пръв Контакт. Ако 144 000 от нас направят това, велики неща са възможни!

4. Може да получите силен енергиен отзвук, но бъдете подготвени за това, че може да се случи физически контакт. Останете в единство със съществата от този кораб за известно време.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано21.12.12 12:20



Честито на всички ни.
Само че за разлика от астрологията, където все чакате нещо да ви се случи, тук се налага ние да го случваме.
Ако не се събере критична маса хора, желаещи новия свят, той може и да не дойде.

Така че внимавайте с желанията днес и си насочвайте намерението.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано21.12.12 12:23



ето, току що писах за чувството за дълг - към земята

А иначе то тук няма кисело зеле и ошаф, та какво ще ядем засега е неизвестно.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано21.12.12 23:14



Хорарната си ползва Меркурий, пък ние си ползваме логиката – и без това все нашата логика си ползваме

в случая май трябва да е според контекста избрания сигнификатор за ключ, т.е. надали Меркурий ще свърши работа, освен ако не е прогресивния


в картите на Ленорман, по които съм се увлякла напоследък Ключът (33), например, е много положителна карта, освен че е от активните
Букет (9), Детелина (2), Сърце (24) носят още по-силно положителен заряд, но сами по себе си не са активни, независимо за външна или вътрешна намеса иде реч

като в астрологията има такива с двуяко значение, но пак се делят на активни и пасивни



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано21.12.12 23:16



Обаче и без никакви специални астрологични индикации ми направи впечатление в последно време, че уж всичко е наред, пък хората имат тревожни сънища и са някак нервни, или обратното – проблеми всякакви в реалния живот, пък хората някак ведри и обнадеждени на подсъзнателно ниво.

и пак - трябва да има обяснение защо при даденост и подходяща динамика нещото си не се случва, защо?



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано21.12.12 23:23







Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано22.12.12 07:35



Казваш, че дългът на Марс в Телец е да се противопоставя на всякакви дългове, правила, ред и пр:)
И че Слънце, в опозиция на знака, където Марс е екзалтатор, му приглася:)
Ами така е:) /сетих се как това си кореспондира с избраната професия и упражняването и:)/

Всичко съществува и действа за да реализира, да материализира някакви енергии.
Как по друг начин да го наречем, ако не дълг към себе си?
Пък конкретната форма на мотивация за действие бива различна- любов, омраза, пари, слава и т.н.
И е ценност някаква – духовна, материална.
Ценностите ни са доста, даже се променят, а чувството за дълг към себе си, докато съществуваме, си стои.

А за ритуалите по трапезата – досега не съм била домакинята за тия празници и дано още много години да не съм:)
Но заради уважението към ритуалите ще приготвя нещо- напр. три рула- картофено, месно и плодово:)

Та ти обичаш кулинарното изкуство – защо ти е да се бунтуваш срещу дългове и ритуали ей така заради бунта:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.