Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 21.09.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (ентусиаст)
Публикувано31.03.13 23:55



имах тревожен сън снощи - отново в дома, в който съм израснала (забелязала съм, че все там е сцената на тревожните сънища)
телефонен разговор с майка, почти плачеше, обвиняваше, разочарована от мен (не помня в каква връзка), баща ми беше наблизо, но в друга стая, наблюдаващ
не помня детайли, но се събудих от неприятнато чувство на съня - чувство на вина...
обичайно сънищата с двамата родители са закрилящи, свързани с някаква проявана сигурност в реалността, но този беше по-неприятно различен



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано01.04.13 07:08



А при мен вчера при тр.Луна в аспект с натална и с У на 8-ми дом майка плака по телефона за починал съсед и далечен роднина.
Но не съм имала сънища във връзка с това – то не ме и касае. Но се сетих, че тоя съсед веднъж ме помоли за нещо, а аз отказах- и снощи усетих вина за отказа си.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.04.13 12:17



А пък аз реших да почна да помня сънищата си и си дадох зор за това, оная нощ се будих 10 пъти след всеки един сън, иначе не ги помня. И сънищата са ми само идиотщини и притеснения, от това да ме гонят гола по стълби, през това да бързам за автобус, за който очевидно съм закъсняла, да карам кола и да не разбирам знаците, а отстрани да ме следят ченгета, да съм в трамвай без билет и да идва контрола...за една нощ всякакви такива ежедневни и безкрайно изнервящи, пък после се чудя що на будно хем уж съм спокойна, хем съм все закъсала с нервите.
Направо се изумих.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано02.04.13 06:43



От страни звучи интересно, но понякога такова сънуване е и малко уморително, но пък с потенциал





Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.04.13 11:40



Какъв потенциал? На мен ми изглежда като съзнанието ми е чисто и светнато, ама подсъзнанието ми върти номера.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано03.04.13 07:43



трудно можем да сме обективни за подсъзнанието. Но в сънищата, така да се каже, липсва цензура.
под въпрос си е обаче интерпретацията. Пъзел с объркани парченца и да се подреди вярна картина е сложно. Но поне ъгълче да намерим.
така или иначе изостратят бдителността и обогатяват вътрешния живот.

и аз тая нощ сънувах твърде объркани сънища с транспортни средства.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.04.13 10:52



Аз с тия интерпретации отдавна съм се научила да не ги правя, имаие хубава притча по въпроса, дето ученик търчи при учителя, сънувал това и това и той му казва да изпие чаша чай.
Не виждам никакъм смисъл да ги тълкувам, може да значат това, може онова, а може и съвсем друго, като накрая може и нищо да не значат, какъв е смисълът?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано03.04.13 14:16



нощес сънувах, че свекърва ми ме вози, пък тя е по-лош шофьор и от мен - лошо взехме един завой, не пострадахме, но после не можахме да запалим колата.

а сутринта не се учудих като ми звънна свекървата и каза, че е зле - та до преди малко - 3 пъти ходих до болницата, веднъж до личната и лекарка и 2 пъти до апартамента и - вече е в болницата.
Та как да не уважавам сънуването - но човек трябва да си познава собствения процес на сънуване и тогава е подготвен.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано03.04.13 14:38



дано бързо се оправи. стискам палци.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.04.13 15:51



Пожелавам и бързо оправяне...

а колко пъти си я сънувала и нищо не се е случвало?
Или някой друг или нещо друго и нищо не е последвало...

А какво впрочем и се е случило? Щото тия дни нещо кръвно, замайвания, сърце, май земята започна по-силно да се премества...

Редактирано от Kaily на 03.04.13 15:53.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.