Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано11.03.13 17:50



щом си го запомнила, значи има защо.
следвай събитията

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано12.03.13 06:40



На мен ми се иска да просънувам нещо и ефекта или резултата да се прояви в будния живот. То е като сбъдване на желание, но въображението в будно състояние е различно от това в сънищата.

Аз сънувам последователни и свързани сънища, когато нещата са на кантар:)



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано12.03.13 22:13



На мен ми се иска да просънувам нещо и ефекта или резултата да се прояви в будния живот. То е като сбъдване на желание, но въображението в будно състояние е различно от това в сънищата.



на мен също:)


Аз сънувам последователни и свързани сънища, когато нещата са на кантар:)


на кантар като пред личен избор, или на кантар като предстоящи събития, дето не знаеш накъде ще наклонят везната?

*трета поредна нощ сънувах, но този път доста вяло, поради безпаметност - но дори и това си е значимо като за мен



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано13.03.13 06:07



Нали предизвикателството на сънищата е в сравнително ограничения личен избор, пък майсторство е някакво контролирано сънуване.

Т.е. по-скоро ми прилича като на кантар, не зависещ пряко от теб. Първо някак ще се подредят външните събития, а после ти ще направиш личния избор. А трудността идва от чакането.

Във всеки случай не е оферта да излезе човек от системата, защото не са му издържали нервите – ще издържат и още как:)



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано13.03.13 22:52



Във всеки случай не е оферта да излезе човек от системата, защото не са му издържали нервите – ще издържат и още как:)


тия дни, няколко седмици ми се струва направо невъзможно, но не намирам решение в рамките на здравия разум

, може и от там сънищата, реални, няколко поредни нощи, може пък и медитациите да са спомогнали, да пробват и те да отприщят запушеното, кой знае
а сковаността е дългогодишна, и задържането изглежда почти непреодолимо
контролирано да си мечтая за чудо ли

как се разбираше, че сме на прав път - като се чувстваме доволни, спокойни и търпеливи - три прости думи, а толкова далечни и недостижими не помня точно от кога

трябва си решение, някакво, но решение



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано14.03.13 05:23



ако не намираш решение в рамките на разума, следвай сърцето си.
ей така, затваряш очи и си визуализираш ситуацията, после внимателно проследяваш какво ще ти каже сърцето, не разума.
вярвай си повече и ще стигнеш по далече.
нещо като интуиция, нещо като 6 чувство .
има едно упражнение - представи си дадената ситуация, после си представи най лошото решение на тази ситуация, сега си кажи, но откровено , ако ти попаднеш в най лошата ситуация, би ли се справила?
ако отговора ти е да - не се тревожи, вече си готова за предизвикателствата .
ако отговора е не - виж какво те спира да се справиш с най лошия вариант и го изчисти.
Кайли ни каза - ако следваме възторга си, това ще ни отведе далеч.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.03.13 11:47



А кой е вариантът, който ще те кара да се чувстваш доволна, спокойна и търпелива?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано14.03.13 12:26



тъй като е вътрешно състояние, не съм сигурна, че мога да изброя първо, второ, трето, наличието на които да ми го причини
може би комбинацията от някаква вътрешна сигурност + спокойно ежедневие



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: silver.moon]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано14.03.13 12:30



ще пробвам, макар това с най-лошия вариант да не ми се понрави много





Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано14.03.13 12:35



а снощи сънувах, че водя работен разговор на палубата на кораб, за къде пътувах, обаче, и други детайли не успях да възстановя на сутринта




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.