Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:39 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано21.02.13 16:38



Я пък ти – какви са тия 40 години

– толкова си млада, че още ги броиш на десетки годините си - изобщо нямаш бърза работа:)
Чудя се коя да е същностната характеристика на министъра, която да го отличава от всички други длъжности:)

Тая пък нощ сънувах най-странния си сън в живота – с участие на извънземни:) А тия дни не съм чела или гледала фентъзита- снощи бях на съвсем земен театър:) Още не съм му избрала земни аналогии на съня, даже не знам дали да го броя за добър или лош, защото нещо се криех от извънземните, че може би дори и се страхувах – а не се страхувам уж от нищо:)



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано23.02.13 08:07



не знам за министъра - предвид последните събития в милата ни родина, а и предвид какви хора до сега се бутаха да министерстват - явно не са много положителни тази същностни характеристики отличаващи министъра от неминистърстващите в земните си животи.

а не се страхувам уж от нищо
за извънземните - на мен ми се струва положителност този сън. а за страха и пълното ти безстрашие - познато. ама не ти ли омръзна да си играеш на свръхчовек?

страхът като такъв си е доста добро качество - така поне си мисля аз на този етап от пътуването. защитно, а и говорещо за задълбоченост. способността да дръзваш да го преодолееш в името на нещо е качество за сила. способността въобще да нямаш страх - граничи с глупост - поне в моя случай, докатто си играех на безстрашна по всякакви параграфи. не че съм престанала напълно де, но съм се укротила напоследък.

а за годините - мислех да не ви споделям, но съм напълно шокирана от родителите си. баща ми е приятел с един гинеколог, на който преди години ме бяха натресли за пациентка. ходили да пият бири хората и обсъдили мен и живота. и обажда ми се бащата преди дни - да ми обясни кой от къде е. как ми било време, и как като няма мъж на хоризонта - той проучил нещата и щели да ме уредят да ме оплодяли инвитро, защото с майка ми много искали да им родя внуче, а това ми била житейската мисия, нямало време та да се подготвя ии да действали.

ужасих се. никога не си е позволявал подобни лични инвазии. иначе си е класически инвазор. обадих се на майката да й се скарам - а тя - заяви, че отдавна обсъждали въпроса по между си, и в общ план, като изключим нахалството му - той бил прав.





Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.02.13 05:37



За твоя сън с министъра – важен е като персонален символ, но щом не те е заинтригувал, значи не е толкова важен.
Пък за моя сън с извънземните, точно емоцията беше странна. Мнооого рядко имам сънища с емоции- все съм наблюдател, даже ако участвам пряко.
Но си избрах някакво съответствие от будния живот, а на следващата нощ коригирах в сънищата каквото можах- ще видим как ще се развият нещата.
В твоите сънища има ли емоции?



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано25.02.13 13:44



Хубаво е, че си успяла да внесеш корекции в нещото, което те е ритеснило в предишния съм



дали имам аз емоции в сънищата - ами имам, да - сънищата ми обикновено са като част от моя реален живот в тукашната действителност - дори да присъстват някакви непознати и неособено реалистични елементи - те и моите възприятия за тях в състояние на сънуване са си като да са истински - и предизвикват всики възможни емоции, мисли и усещания - каквито биха предизвикали тук и сега.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано05.03.13 00:14



миналата нощ сънувах, че съм много смел алпинист. харесваше ми.

това е картата на човекът, който изгоря пред общината във Варна - Пламен Горанов. Часът е имагинерен.

планети в критични градуси. скорпионски марс и тази точна критична опозиция....


Редактирано от belika на 05.03.13 00:16.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано06.03.13 05:04



Марс в Скорпион не се плаши от аналогиите на знака. На светило в падение не му е чужда идеята за смърттта. Има и акцент върху огъня. Явно има нужда и от подобни актове.
Идеята рисунки на децата на емигранти да са изложени в парламента е трогателна, но избираните от нас управници все се оказват твърде дебелокожи за да усещат деликатни послания.

А аз сънувах едни червени мокетени пътеки. В следващия живот смятам да се преродя на някой топъл Средиземноморски остров.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано06.03.13 06:02



преди малко си отворих наталната карта, просто следвах инструкциите , и с голяма доза скептицизъм очаквах резултата.
обаче !!!!!!
направо съм шокиран , прочетох два пъти разчетената ми натална карта и не можах да повярвам на очите си.
пълно, на 100 % съвпадение , това бях ( съм) аз.

моля те да ме извиниш, аз по някакъв начин съм изказал съмнения или негативно отношение към нещата, с които се занимаваш.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: silver.moon]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано06.03.13 06:42



Преди две - три години каза, че си се променил и че се харесваш.
Хубаво е, че се харесваш, но не смятам много-много да ти помагам да утвърждаваш новите си Азове. Само един-два се приближават до същността ти.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано06.03.13 07:18



кои нови Аз-ове се приближават до същността ми ?
питам с най добри намерения

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: silver.moon]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано06.03.13 07:34



Добър въпрос, но човек си ги търси сам и се завърта около тях.
После, дори тия, които отстрани изглеждат несъщностни, може да са важни и полезни.
Надали волята ни може да се мери със звезди и намерение, независимо какво твърдят духовните учения. Последните често ни манипулират за да ни помогнат и да ни дадат тласък.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.