Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.01.13 09:49



изгледай поне един филм, например Вътрешна афера, интересен е...пък там говорят с факти, не с конспирации...защото аз тук съм го говорила много пъти, без ефект.
Много филми описват историята на банкерството, как още от наполеоново време печелят пари и от двете страни и разпалват нарочно войни, защото от тях акумулират още повече.
Как в днешни дни заробват народи и държави чрез кредити.
Имаше даже един филм за икономическите убийци, хората излизат и говорят как се убиват държави - подкупи, ако не работят с убийства, ако не работят, се заробват чрез кредити...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.01.13 09:50



а не, аз минах към свръхчовеците



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.01.13 09:51



Силата говори тихо и спокойно и не се надува.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано08.01.13 15:29



При мен и с астрологията, както и с всичко останало липсва особена систематизация и в процеса, и в градежа, и в надграждането...

благодаря ти. разбира се, че е добре, когато има системност и аналитичност. но сегашния ми вид е твърде... марс в теле спи зимен сън.

за йогата се отнася същото.

за ректификацията - сега отново си мисля, че общината е по-валидна.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано08.01.13 22:29



Нали сме на ясно с цената

От астрологична гледна точка можеш да я платиш- само изгряващото ти слънце е екипно.
Общо взето, това се случва, когато на оня въпрос дали ти е по-приятно да харчиш или да пестиш, отговориш, че е второто:)
Виж какъв смисъл има ритуала с постенето и ограниченията


според мен никога не сме докрай наясно с цената, докато не се наложи да я платим, по-важният въпрос, който стои тук е дали авансово я плащаме или след, и доколко сме нясно с тая последователност



нали с други думи казваш, че е време за действителна промяна

и честно казано не виждам как някога доброволно ще предпочета спестяването пред харченето, освен ако не заменим "спестяване" с "печелене"

за постенето и ограничението? - в друг смисъл никога не съм имала проблем със самоограничението, по-скоро е обратното
виж - за постенето е друга тема - веднъж опитах и не успях...



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано08.01.13 22:38



чии факти? - като онези дето не са сигурни наполеон кинта и десет ли е бил или десет сантиментра повече, воден за исполински ръст тогава
как ще те заробя, ако ти не искаш да ходиш на малдивите?!
наполеоновото време нито е зародиша на банкерството (пак според едни факти), нито първоизточника
кое според теб е работимо? - натуралната размяна ли?

проблематична си остава спекулата, която се шири във всяка област, и която поради конюнктура позволява значителен паричен оборот

Редактирано от abroadabroad на 08.01.13 22:55.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.01.13 23:23



ох боже, аз говорех по спомени, ровейки се из акъла си, наистина не съм силна по помнене на факти, помня само идеи и в момента, в който схвана идеята, просто захвърлям факта.
Никакво намерение нямам да спора, има филми, гледай и тогава опровергавай, така просто на око и щото се почесваме късно вечер и се чудим да си лягаме ли или да се сдерем - ми не става...просто коментирай гледан филм, ето сега ще се опитам да изровя кой беше филма за икономическите убийци.

Говорейки свободно с Джон Перкинс (2007)
Дълги години Джон Перкинс е бил "икономически убиец", в света на международните финанси. Функция, която той извършва чрез убеждаване на държави от третия свят да предприемат мащабни проекти за обществени строежи. Днес разбираме, че тези проекти финансирани от Световната банка и Международния валутен фонд (МВФ) служат за обогатяване на американски корпорации, докато в същото време създават осакатяващи дългове за тези държави, правейки ги зависими от САЩ.




Има го и като текст писан, човек само да отдели малко време. Погледай и тогава обясни защо не е вярно.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано09.01.13 00:05



ох боже
----------------------------------------
Никакво намерение нямам да спора, има филми, гледай и тогава опровергавай, така просто на око и щото се почесваме късно вечер и се чудим да си лягаме ли или да се сдерем - ми не става...просто коментирай гледан филм, ето сега ще се опитам да изровя кой беше филма за икономическите убийци.


о, боже
тва с почесването вечер или денем аз или ти?
та, не си падам по теориите за спорта или за дърленето, акцента пада върху теориите, ей тъй, символно, защото ни влязъл бръмбар в главата и се въртим в кръг до откат, и по-лошо дето не щем и идея си нямаме да чуем другия
филма, дето го коментираш ми се налага да го живея



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано09.01.13 07:18



При ПТП през последния век имаме повече жертви отколкото при всички досегашни войни и природни катаклизми.
Нали няма да обявим коли, влакове и самолети за сатаниски.

Гледаме на банки и банкери като на изпит за човечеството:)



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано09.01.13 07:20



Торо твърди, че истински свободен е тоя, който харчи и е наемник:)

/интересно как това се стикова с доминиращата житейска философия в Щатите и с успешността им като общество:)/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.