Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
АвторBuda (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 09:18



Ихааааааааааа..........какъв си ми мнителен, направо се почувствах като на разпит...!!! Имам документ за ХДС, а скоро ще взема и ХДА, ако са ти известни тези абривиации, членувам също в Ай Хелп, но тези неща едва ли ще ти помогнат ако аз персонално не съм имал желанието да чета повече и да се ограмотявам с трудовете на Хъбард.
Между другото има една българка, която работи към Сциентологичната църква в Италия. Тя е одитор 5 степен и може да те изчисти максимум за около 50 часа, на ще ти взема по 1 500 долара на интензив от 12.5 часа...............там ще бъдеш най-сигурен. Казвам ти го щото виждам че съмнението яко те е обзело, а с него трудно ще се изчистиш



Тема Re: Търся си одиторнови [re: Buda]  
Авторxx (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 10:04



Kvo e tova oditor ?



Тема Re: Търся си одиторнови [re: xx]  
АвторBuda (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 11:23



Нали каза че си чел туй-онуй на Хъбард........най-добре прочети "Дианетика-модерна наука за душевно здраве" там има основните понятия........иначе одитор е човека, който те слуша и насочва по време на процесинга, с негова помощ успяваш да преминеш и да изчистиш енграмите и това е начина на чистене......................и още нещо - нарекъл си се кандидат процесист, а правилното наименование е преклир



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор Oзиpиc ()
Публикувано04.01.07 19:09



Бухал и светулка

Измежду полските треви
блестеше в нощните тъми
една светулка лъчезарна...
(С това си качество, уви! и тя е злощастна
кат другите светлини на нашата земица!)
Внезапно бухалът, врагът на всички светлини,
най-грозната, най-злостната и най-коварната птица,
подгони светлата мушица
и най-подир я улови...

- Какво ти сторих?... - Ти ми пречиш!
Умри! - Че как ти преча? - Светиш!...

След таз присъда кратичка и ясна
светулката угасна
и се във вечност пресели,
или с по-други речи -
в търбуха
на бухля!...

Стоян Михайловски





Тема Re: Търся си одиторнови [re: Buda]  
Авторkaндидaт-пpoцecиcт (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 20:27



Много си тъп и самоуверен, щом мислиш че писаното от човека нарекъл се "хх" е писано от мен. като те чета с какъв менторски тон ми говориш, едва ли ще можем двамата да се чистим взаимно. Твоята позната от италия.... хе, хе - те там на място в Италия и дори в Дания, няма да ми вземат толкова.



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано04.01.07 21:08



Ситуацията, като гледам, стана патова.
Натискате си един на друг бутоните и си пищите.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
АвторBuda (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 09:14



Лесно е да обиждаш, трудно е да кажеш нещо стойностно, а ти със сигурност не можеш да го направиш........................не знам защо, но си мисля, че ти не си търсиш одитор, а само си чешеш устата...........всъщност това което ти говоря е твърде конкретно за да може невежия ти мозък да го разбере и..........имам една нова информация за теб - одиторите в България са съвсем малко за да ги отхвърляш с лека ръка, но ти си знаеш................или пък нищо не знаеш



Тема Re: Търся си одиторнови [re: Buda]  
Авторkaндидaт-пpoцecиcт (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 09:37



Двамата кандидат-одитори, които се появиха до сега, очевидно не стават за нищо и по-добре да мина без тях. За мое добро е


Имаш мнооого път да извървиш, докато се доближиш до понятието за одитор. Въпреки това, ще ви дам един скромен съвет с невежия си мозък - регистрирайте си сциентологична организация в България и работете по правилата. Тази самодейност, която развивате е съмнителна и смешна.



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
АвторBuda (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 10:23



Това, което също не знаеш драги ми преклире е че има регистриран Дианетичен център в България, който си е напълно легитимен и одобрен от I help, а другото което отново не знаеш е че Сциентолозите няма да ти дадат повече от 3 безплатни часа и после ще ти съдерат кожата и малко по-после ще се опитат да те привлечат в организацията си за да ти продадат и костите..................това разбира се са нормални неща за материялния ни свят. Колкото до мен, знам че има още много да уча в одитинга, но най-малко ще се доказвам пред теб, а и все повече разбирам, че трудно бих те обучил за да ми предоставяш одитинг, щото ти си страдаш от стандартната българска болест да си мислиш че знаеш всичко



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано05.01.07 13:23



Ма миличък, аз се занимавам с процесинг, не се занимавам със сциентология.
Ах това изясняване и изчистване на думички, много ти куца, почни с него.
Процесинг не е равно на сциентология.
Там се бъркаш.

И нямам никакво намерение да се занимавам със сциентологични църкви лично аз.
А ти чисти думички, то това е основното упражнение на сциентолозите по света.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.