Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Търся си одитор  
Авторkaндидaт-пpoцecиcт (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 13:31



Чел съм някои работи за Дианетиката и за Хъбард, но не знам много за тях.
Ако може някой одитор да ме оправи да започна да оцелявам на високо ниво - да печеля по много пари, за карам луксознои коли и да си хевана фолк певица за гадже, веднага се заемам с новата религия

Не се шегувам. Ето ги Джон траволта, Том Круз, Чик Къреа, Присила Пресли, говори се и за Майкъл Джексън - все дианетици и наистина живеят на високо ниво.



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано30.12.06 13:53



Нали се сещаш, че за да те оправя, трябва да ми дадеш толкова пари, че и аз да почна да живея на тия високи нива.
А, доколкото разбирам, ти още ги нямаш.
Параграф 22?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Търся си одиторнови [re: Kaily]  
Авторkaндидaт-пpoцecиcт (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 14:02



Въпросът е по-скоро можеш ли да го направиш. Това, че искаш много пари, все още не означава че ще ми гарантираш желания резултат. Като те чета и ти не си по високите нива май


Благодатя за бързия отговор все пак.



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано30.12.06 18:59



А ти мислиш, че ще кажа не ли?



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Търся си одиторнови [re: Kaily]  
Авторkaндидaт-пpoцecиcт (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 21:25



Разчитам на честната ти дума, а не на алчността





Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано30.12.06 22:32



и аз



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Търся си одиторнови [re: Kaily]  
Авторkaндидaт-пpoцecиcт (Нерегистриран)
Публикувано31.12.06 17:20



И какво казваш последно? Можеш или не можеш? Ако можеш, какви гаранции даваш?



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано31.12.06 19:38



Мога.
Гаранции не давам.
То гърнето не зависи само от грънчара, зависи и от глината.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Търся си одиторнови [re: Kaily]  
Авторkaндидaт-пpoцecиcт (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 12:28



Така е, ама няма ли поне някой китап от сциентологичната църква, че си минала обучение, лицензия да процесираш или нещо подобно?



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.01.07 13:29



Имам само кетап че съм просветлена, ко ти върши работа.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Търся си одиторнови [re: Kaily]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано01.01.07 14:04



Имам само кетап че съм просветлена, ко ти върши работа.

Хихиии

Не вярвам да му свърши работа на човекя Той иска нещо по така, нещо по стабилно, ама ти го нямаш. Нито пък ми се вярва, че на твоя "китап за просветление" ти свърши работа не теб. Няма да може да го излъжеш да му вземеш паричките Виждаш ли китапите са най малко важното. По важно от китапите е да имаш "име" да си известна, да те признават. Това ти липса на теб също. Най важното е разбира се да имаш знания, да можеш наистина. Тук точно ти е слабото место. Ти си гола вода, нито имаш знания, нито можеш. Само си една голяма уста, с празни приказки

Редактирано от Brahman_ на 01.01.07 14:36.



Тема Re: Търся си одиторнови [re: Brahman_]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.01.07 14:43



Добре де, ти що остави оная тема и се навря в тая?
Пита ме илядо пъти какво не знам, като изплюх камичето, зае.а темата.
И се навре тук.
Да не страдаш от жлъчка бе?



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Търся си одиторнови [re: Kaily]  
Авторkaндидaт-пpoцecиcт (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 15:13



Не му се карай на Брахмана, защото най-вероятно е прав. Китап за просветление може да имат половината пациенти в психиатрията. Аз искам нещо по-реално, а и няма да се злад да можеш да покажеш и нещо свършено до сега - ето този човек беше процесиран от мен и постихна такива и такива успехи, нали разбираш. Парите са нещо много конкретно и реално. Щом ще ги давам искам да получа и нещо конкретно насреша. Не само празни обещания и после като не излезе нищо да се оправдаеш че си ми взела парите с това, че глината била калпава. Човек който си дава парите срещу китап за просветленост, меко казано е неразумен.



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.01.07 15:58



Чуй ме сега внимателно-никога не съм ти предлагала процесинг и никога не съм искала пари срещу това.
Ония, които са ми "клиенти" сами си знаят какво са постигнали. Някои от тях тук таме са коментирали методите ми и какво са постигнали.
От никого досега не съм взимала също пари за процесинг.
Помагам на който има нужда точно от мен и който ме потърси. Това става тихомълком и иззад светлините на рампата пред всички, както правиш ти.
Който ме търси и провокира по такъв явен начин, за мен няма нужда от процесинг, аз оправям проблеми, не създавам ОТ-та.
Работя до рилиз. И работя доброволно и върху доброволни "пациенти".

Процесингът отдавна не се използва само от сциентолозите, ако беше метнал око на заглавната тема, щеше да видиш, че споменавам Менсинг и Фанч примерно - и двамата не са сциентолози.

Та в резюме-процесингът не е задължително свързан със сциентологията, моят процесинг изобщо не е свързан със заплащане и аз не създавам ОТ-та.
Търси кой да те прави богат другаде.

Май го подметнах още в началото на темата-ако бях намерила цаката на богатството досега, щях да съм толкова богата, че нямаше да има нужда да правя процесинг за пари, правейки другите способни да бъдат богати...а може пък и да съм намерила цаката, щом го правя безплатно, кой знае.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Лисицата и гроздето ....:):)нови [re: Kaily]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано01.01.07 16:34



Съборената Катедрала писа:
Чуй ме сега внимателно-никога не съм ти предлагала процесинг и никога не съм искала пари срещу това.

Тя лисицата като видял че не може да стигне до гроздето и казала че е кисело



Съборената Катедрала писа:
Ония, които са ми "клиенти" сами си знаят какво са постигнали. Някои от тях тук таме са коментирали методите ми и какво са постигнали.
От никого досега не съм взимала също пари за процесинг.
Помагам на който има нужда точно от мен и който ме потърси.


Аре стига сега с тези номера на стара селска врачка! Като видя че няма гювеч, няма как да ти се отвори мегдана, пари няма да ти дадът, и взе да се оправдаваш. И се опитваш да събираш дивиденти поне малко, като се пишеш светица. Виж ти само колко съм добричка, помагам на хората безплатно. Ами човека те попита съвсем нормално в началото, искаше да му помогнеш, ама ти започна с парите първо И после когато разбра, че няма да те огрее започна да се правиш на светица. Ох аман от селски врачки и гадателки Ама не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава.

ПП Непременно ще продължим разговора по темата която започнахме, не се притеснявай де. Ще и дойде времето

И още нещо, приказките които си превела са чудесни!! За къв ти трябва да се дървиш като учител процесор и т.н. Я ги зарежи тия глупости, карай си с това което има стойност.



Тема Re: Лисицата и гроздето ....:):)нови [re: Brahman_]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.01.07 17:09



Рядко досадно същество си.
Мисли каквото искаш, само не ми се пречкай в краката.
Вече те предупредих, че по-дълги от 3 реда постинги не чета. Така че от твоя прочетох-Съборената Катедрала писа:
Чуй ме сега внимателно-никога не съм ти предлагала процесинг и никога не съм искала пари срещу това.


Каквото и да значи това, не ме интересува.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Да не четеш и да не слушаш другите ???нови [re: Kaily]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано01.01.07 17:38



Добре правиш така: ДА ЧЕТЕШ САМО СЕБЕ СИ! Няма да имаш проблеми никога с нищо. Ама толкова си умна, знаеща, законите на вселената се ракриват пред очите ти сами, няма нужда да четеш нищо друго освен това което вече си писала.

Супер

Един съвет, не си прави труда да четеш изобщо и по едно изречение дори. Не ти трябва, нали всичко знаеш Просто пиши си във форума и не се притеснявай да четеш какво пишат другите хора. Дори още по добре, вземи да си говориш сама, без да слушаш какво другите ти казват. Абе ставаш пациентка с жълт картон и отиваш във веселата болница, там е пълно с такива като теб, дето сами си приказват



Тема Re: Търся си одиторнови [re: Kaily]  
Авторkaндидaт-пpoцecиcт (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 18:18



Виуж сега Kaily, не мисля че точно ти можеш да постигнеш резултата, за който твърдиш че си способна да постигнеш. Виждфам, че си неуравновесен човек. Освен това очевидно намекваш, че извършваш някакъв си твой процесинг, различен от този на сциентолозите. Както разбираш не искам да експериментирам със себе си, а да постигна определен резултат.
От другите неща, които си писала, виждам същи така, че имаш склонност към мистика и неща които не могат да бъдат претеглени и измерени т.е. неща които лежат в сферата на абсолютната неопределеноост - всеки може да си въобрази или измисли каквото и да е и ако много вярва в него, не може да бъде убеден че всичко това не съществува. На мен не ми е необходим такъв подход. Търся човек който знае какво прави.
Не си сертифицирана по никакъв начин и очевидно не можеш да посочиш конкретните резултати от досегашната си работа. Следователно не мога да ти се доверя да бърникаш в съзнанието ми.



Тема Ти я съсипа :)нови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано01.01.07 18:56





Сега ще и се налага на жената да ходи самата тя на процесинг някъде, или на редовен прихиатър дори....

Редактирано от Brahman_ на 01.01.07 19:03.



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано01.01.07 19:16



Простете, че се намесвам, но бих искала да вметна, че, доколкото съм запозната, и квантовата теория е легнала върху допускането за абсолютната неопределеност, т.е. в грешка е може би този, който мисли, че има точно определени неща и че някой може да знае какво прави. Не е зле да се добави, че каквото и да е абсолютно се отнася единствено към Божественото.

Единствено Бог "знае", всичко друго е възгордяване.






Тема Re: Да не четеш и да не слушаш другите ???нови [re: Brahman_]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.01.07 19:55



Чета само първите три реда, като ти цитираш мен там, значи чета себе си.След като те известих какво правя, за да ме цитираш мен в началото значи или си глупак или обратно-не си умник.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.01.07 19:56



Така да бъде.
Теб какво точно те притеснява?


Или дирът навръх нова година празен, та се чудиш къде да си начешаш крастата.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Търся си одиторнови [re: ssonia]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.01.07 20:01



Е не, аз също знам.
Знам, че на няколко пъти очеизвадно натъртих, че няма да се занимавам с процесинг спрямо въпросната персона, а она продължава да рупа и да се дърпа, че не ще да ми се отдава.



На това впрочем в процесинга му се вика аберация - т.е. отклонение от здравия разум.
Обаче с аберации от такъв размер аз наистина не мога да се справям.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Търся си одиторнови [re: Kaily]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано01.01.07 20:13



Е да, отдалече и с просто око личи, че темата е евтина провокация


И може би наистина не си струва да се дават обяснения, че не всичко на света може да бъде претеглено - един прост пример е майчината любов. Друг обикновен пример е, че и при инвестициите в големия бизнес не е 100% сигурна възвращаемостта, още по-малко печалбата




Тема Re: Лисицата и гроздето ....:):)нови [re: Brahman_]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано01.01.07 22:18



На тебе, бармане, за какъв ти е да се дървиш, че си учител по йога. Бягай да миеш чинии и недей да досаждаш на хората в интернет с простотията си и щуротиите на климактериума.



Тема Re: Търся си одиторнови [re: ssonia]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.01.07 22:29



Бизнесът заделя рисков капитал. За развитие.
Търси изобретения, иновации, прави венчърни предприятия и разчита 1 от 10 такива да потръгне, за да избие останалите.
Това за бизнеса.

С духовното търсене е същото, губиш си живота, а я постигнеш, я не постингеш. Тук съотношението даже не е 1 към 10, а 1 към милион.

Ма има некои дето си въобразяват, че няма да проправят собствена пъртина към неизвестното сред виелиците, а некой килим с цветя ще им застеле.
От мен в тая тема това се иска-ще ми застелеш ли персийски килим с бои с гарантирано качество да мина по него отвъд.

Не е чудно че некои искат просветление да продават, чудно е че има идиоти, де искат да го купят.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
АвторBuda (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 16:08



Здравей............прочетох ви репликите които си разменяте по тази тема. Това не е хубаво, но относно твоето запитване за одитор искам да ти кажа че аз имам кетап за това и претендирам че съм добре подготвен...............НО, както и Кали ти казвам че няма да ти взема пари, единственото ми условие е взаимния одитинг, щото ми писна сам да си сканирам локовете, а енграмите ми да си стоят стабилни и да ми свалят постоянно нивото



Тема Re: Търся си одиторнови [re: ssonia]  
Автор huanji ()
Публикувано03.01.07 22:45



Мислех да й кажа, още от самото начало на темата, че човека е тук с определена цел. Мноо плитка постановка...





Тема Re: Търся си одиторнови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано03.01.07 22:48



Хе-хе, изкарала е достатъчно практика, където трябва тя. Има си име, но не само. Работила е с половината хора от старата генерация и са били доволни. Общо взето си разбира от работата.





Тема Re: Търся си одиторнови [re: Buda]  
Авторkaндидaт-пpoцecиcт (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 09:02



Какви курсове, къде си преминал и какъв документ имаш за това?



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
АвторBuda (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 09:18



Ихааааааааааа..........какъв си ми мнителен, направо се почувствах като на разпит...!!! Имам документ за ХДС, а скоро ще взема и ХДА, ако са ти известни тези абривиации, членувам също в Ай Хелп, но тези неща едва ли ще ти помогнат ако аз персонално не съм имал желанието да чета повече и да се ограмотявам с трудовете на Хъбард.
Между другото има една българка, която работи към Сциентологичната църква в Италия. Тя е одитор 5 степен и може да те изчисти максимум за около 50 часа, на ще ти взема по 1 500 долара на интензив от 12.5 часа...............там ще бъдеш най-сигурен. Казвам ти го щото виждам че съмнението яко те е обзело, а с него трудно ще се изчистиш



Тема Re: Търся си одиторнови [re: Buda]  
Авторxx (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 10:04



Kvo e tova oditor ?



Тема Re: Търся си одиторнови [re: xx]  
АвторBuda (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 11:23



Нали каза че си чел туй-онуй на Хъбард........най-добре прочети "Дианетика-модерна наука за душевно здраве" там има основните понятия........иначе одитор е човека, който те слуша и насочва по време на процесинга, с негова помощ успяваш да преминеш и да изчистиш енграмите и това е начина на чистене......................и още нещо - нарекъл си се кандидат процесист, а правилното наименование е преклир



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор Oзиpиc ()
Публикувано04.01.07 19:09



Бухал и светулка

Измежду полските треви
блестеше в нощните тъми
една светулка лъчезарна...
(С това си качество, уви! и тя е злощастна
кат другите светлини на нашата земица!)
Внезапно бухалът, врагът на всички светлини,
най-грозната, най-злостната и най-коварната птица,
подгони светлата мушица
и най-подир я улови...

- Какво ти сторих?... - Ти ми пречиш!
Умри! - Че как ти преча? - Светиш!...

След таз присъда кратичка и ясна
светулката угасна
и се във вечност пресели,
или с по-други речи -
в търбуха
на бухля!...

Стоян Михайловски





Тема Re: Търся си одиторнови [re: Buda]  
Авторkaндидaт-пpoцecиcт (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 20:27



Много си тъп и самоуверен, щом мислиш че писаното от човека нарекъл се "хх" е писано от мен. като те чета с какъв менторски тон ми говориш, едва ли ще можем двамата да се чистим взаимно. Твоята позната от италия.... хе, хе - те там на място в Италия и дори в Дания, няма да ми вземат толкова.



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано04.01.07 21:08



Ситуацията, като гледам, стана патова.
Натискате си един на друг бутоните и си пищите.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
АвторBuda (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 09:14



Лесно е да обиждаш, трудно е да кажеш нещо стойностно, а ти със сигурност не можеш да го направиш........................не знам защо, но си мисля, че ти не си търсиш одитор, а само си чешеш устата...........всъщност това което ти говоря е твърде конкретно за да може невежия ти мозък да го разбере и..........имам една нова информация за теб - одиторите в България са съвсем малко за да ги отхвърляш с лека ръка, но ти си знаеш................или пък нищо не знаеш



Тема Re: Търся си одиторнови [re: Buda]  
Авторkaндидaт-пpoцecиcт (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 09:37



Двамата кандидат-одитори, които се появиха до сега, очевидно не стават за нищо и по-добре да мина без тях. За мое добро е


Имаш мнооого път да извървиш, докато се доближиш до понятието за одитор. Въпреки това, ще ви дам един скромен съвет с невежия си мозък - регистрирайте си сциентологична организация в България и работете по правилата. Тази самодейност, която развивате е съмнителна и смешна.



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
АвторBuda (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 10:23



Това, което също не знаеш драги ми преклире е че има регистриран Дианетичен център в България, който си е напълно легитимен и одобрен от I help, а другото което отново не знаеш е че Сциентолозите няма да ти дадат повече от 3 безплатни часа и после ще ти съдерат кожата и малко по-после ще се опитат да те привлечат в организацията си за да ти продадат и костите..................това разбира се са нормални неща за материялния ни свят. Колкото до мен, знам че има още много да уча в одитинга, но най-малко ще се доказвам пред теб, а и все повече разбирам, че трудно бих те обучил за да ми предоставяш одитинг, щото ти си страдаш от стандартната българска болест да си мислиш че знаеш всичко



Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано05.01.07 13:23



Ма миличък, аз се занимавам с процесинг, не се занимавам със сциентология.
Ах това изясняване и изчистване на думички, много ти куца, почни с него.
Процесинг не е равно на сциентология.
Там се бъркаш.

И нямам никакво намерение да се занимавам със сциентологични църкви лично аз.
А ти чисти думички, то това е основното упражнение на сциентолозите по света.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.