Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да не четеш и да не слушаш другите ???нови [re: Brahman_]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.01.07 19:55



Чета само първите три реда, като ти цитираш мен там, значи чета себе си.След като те известих какво правя, за да ме цитираш мен в началото значи или си глупак или обратно-не си умник.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.01.07 19:56



Така да бъде.
Теб какво точно те притеснява?


Или дирът навръх нова година празен, та се чудиш къде да си начешаш крастата.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Търся си одиторнови [re: ssonia]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.01.07 20:01



Е не, аз също знам.
Знам, че на няколко пъти очеизвадно натъртих, че няма да се занимавам с процесинг спрямо въпросната персона, а она продължава да рупа и да се дърпа, че не ще да ми се отдава.



На това впрочем в процесинга му се вика аберация - т.е. отклонение от здравия разум.
Обаче с аберации от такъв размер аз наистина не мога да се справям.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Търся си одиторнови [re: Kaily]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано01.01.07 20:13



Е да, отдалече и с просто око личи, че темата е евтина провокация


И може би наистина не си струва да се дават обяснения, че не всичко на света може да бъде претеглено - един прост пример е майчината любов. Друг обикновен пример е, че и при инвестициите в големия бизнес не е 100% сигурна възвращаемостта, още по-малко печалбата




Тема Re: Лисицата и гроздето ....:):)нови [re: Brahman_]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано01.01.07 22:18



На тебе, бармане, за какъв ти е да се дървиш, че си учител по йога. Бягай да миеш чинии и недей да досаждаш на хората в интернет с простотията си и щуротиите на климактериума.



Тема Re: Търся си одиторнови [re: ssonia]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано01.01.07 22:29



Бизнесът заделя рисков капитал. За развитие.
Търси изобретения, иновации, прави венчърни предприятия и разчита 1 от 10 такива да потръгне, за да избие останалите.
Това за бизнеса.

С духовното търсене е същото, губиш си живота, а я постигнеш, я не постингеш. Тук съотношението даже не е 1 към 10, а 1 към милион.

Ма има некои дето си въобразяват, че няма да проправят собствена пъртина към неизвестното сред виелиците, а некой килим с цветя ще им застеле.
От мен в тая тема това се иска-ще ми застелеш ли персийски килим с бои с гарантирано качество да мина по него отвъд.

Не е чудно че некои искат просветление да продават, чудно е че има идиоти, де искат да го купят.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Търся си одиторнови [re: kaндидaт-пpoцecиcт]  
АвторBuda (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 16:08



Здравей............прочетох ви репликите които си разменяте по тази тема. Това не е хубаво, но относно твоето запитване за одитор искам да ти кажа че аз имам кетап за това и претендирам че съм добре подготвен...............НО, както и Кали ти казвам че няма да ти взема пари, единственото ми условие е взаимния одитинг, щото ми писна сам да си сканирам локовете, а енграмите ми да си стоят стабилни и да ми свалят постоянно нивото



Тема Re: Търся си одиторнови [re: ssonia]  
Автор huanji ()
Публикувано03.01.07 22:45



Мислех да й кажа, още от самото начало на темата, че човека е тук с определена цел. Мноо плитка постановка...





Тема Re: Търся си одиторнови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано03.01.07 22:48



Хе-хе, изкарала е достатъчно практика, където трябва тя. Има си име, но не само. Работила е с половината хора от старата генерация и са били доволни. Общо взето си разбира от работата.





Тема Re: Търся си одиторнови [re: Buda]  
Авторkaндидaт-пpoцecиcт (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 09:02



Какви курсове, къде си преминал и какъв документ имаш за това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.