Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: 8 юни и преминаването в ново ниво на съзнаниенови [re: Kaily]  
Автор geri® (циник)
Публикувано29.07.04 12:26



Да бе да :))

Използувала си торсионни полета? Или мислиш че това което си използувала е торсионно поле? Къде го намери, че и аз да опитам :))

А това за шамарите само потвърждава тезата за хазарта в избора. Както и да е...



Тема Re: 8 юни и преминаването в ново ниво на съзнаниенови [re: geri®]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано29.07.04 15:29



Хазарт в избора?
Ти нима мислиш, че в твоя избор, какъвто и да е той, няма хазарт?

Скоро писах някъде, превеждах де, че минимум около нас има 18 000 фактора, максимум 72 млн.
А човек може да обмисля около 7 максимум едновременно.

И да не са верни тия цифри, ти от цялото богатство на битието около себе си, не подбираш ли по някакъв принцип важните фактори, не ги ли отсяваш и не действаш ли според тях?

И ако си въобразяваш, че логически си подбрал най-важните фактори, спомни си, че това, което днес уж знаеш за сигурно, утре в друга обстановка може да се окаже съвсем пък неработещо.

Ако си достатъчно логичен, ще установиш, че и ти играеш хазарт, обаче залагаш на "печеливши" комбинации, които са печелили в миналите тиражи.
Нищо повече.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: 8 юни и преминаването в ново ниво на съзнаниенови [re: Kaily]  
Автор geri® (циник)
Публикувано29.07.04 16:16



"Ти нима мислиш, че в твоя избор, какъвто и да е той, няма хазарт? "

Има, но с това което знам се стремя да го доведа до възможния минимум :)


"Ако си достатъчно логичен, ще установиш, че и ти играеш хазарт, обаче залагаш на "печеливши" комбинации, които са печелили в миналите тиражи. "

Дори така да е, доколкото разбрах, ти оценяваш факторите още по-сляпо - не по характеристиките които те са проявили преди, а просто щото са ти симпатични в момента. Т.е. от многото милиони възможности ти избираш една която ти се струва добра, а не такава която би била добра според оценката на по-важните фактори. Или ти също правиш оценка на факторите на база опит/учено, но несъзнателно?

Например, ако в десет тиража на тотото се пада все числото 2, и тръгнеш днес да попълваш фиш, ще попълниш ли 2? :)



Тема Re: 8 юни и преминаването в ново ниво на съзнаниенови [re: geri®]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано29.07.04 16:36



Ако попълването на числото 2 ти дава сигурност, попълвай го.

Вкарването на числото 2 в твоя фиш е точно толкова сигурно, колкото моето попълване на фиша със затворени очи.
Разликата между мен и теб е, че аз съм с ясното съзнание, че е божа работа, а ти си въобразяваш, че играеш на сигурно.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: 8 юни и преминаването в ново ниво на съзнаниенови [re: Kaily]  
Автор geri® (циник)
Публикувано29.07.04 17:57



"Вкарването на числото 2 в твоя фиш е точно толкова сигурно, колкото моето попълване на фиша със затворени очи.
Разликата между мен и теб е, че аз съм с ясното съзнание, че е божа работа, а ти си въобразяваш, че играеш на сигурно. "

Ето виждаш ли разликата да знаеш или да не знаеш. Ако печалбата зависи само от падането или не на числото 2, ти ще си разчиташ само на 50% шанс.

При много последователни падания на 2 вероятността да падне отново 2 намалява много бързо. :) Опитай с ези/тура да изкараш по-дълга серия само ези или само тура. Ще установиш че след около пет последователни езита почти със сигурност се пада тура. Ако бъдем точни, след серия от пет езита в само три от сто случая се пада пак ези. В десет такива тиража аз ще спечеля над 8, ти около 5. Няма място за харесване, чувства и т.н. :) Тука бог е с много ограничени възможности да повлияе.



Тема Re: 8 юни и преминаването в ново ниво на съзнаниенови [re: geri®]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано29.07.04 18:24



Ма, слънце,
и ний сме учили теория на вероятностите, не ни мисли толкоз прости окултисти.

Каквито и да са ти вероятностите и и сметките, идеята ти в крайна сметка опира до оня действителен случай с виден лекар, който при поредната операция рекъл на пациента да бъде спокоен, че ще оживее.
Щото според статистиката 1 на всеки десет пациента оживявал, пък лекарят вече имал девет неоживели.

Щом има процент вероятност, няма сигурност, а щом няма сигурност, си е божа работа отде и да го погледнеш.

Не ме убеждавай сега че ще си заложиш цялото имущество на сигурно следващия тираж, щото при теб шансът няма да е 50%, а 99%...

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: 8 юни и преминаването в ново ниво на съзнаниенови [re: Kaily]  
Автор geri® (циник)
Публикувано29.07.04 18:37



"Не ме убеждавай сега че ще си заложиш цялото имущество на сигурно следващия тираж, щото при теб шансът няма да е 50%, а 99%..."

Ако шансът е 99%, бих взел и заем отгоре на имуществото :)



Тема Re: 8 юни и преминаването в ново ниво на съзнаниенови [re: Kaily]  
Автор2 тъпи въпpoca :) (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 09:31



Каква е разликата между печата на третото око и ”сатанинския” печат свързан (666)? Единтвено ”струяща прекрасна синя светлина” ли е признак за печата или други явления в третото око могат да бъдат такива, напр. цвета на светлината?





Тема Re: 8 юни и преминаването в ново ниво на съзнаниенови [re: 2 тъпи въпpoca :)]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано09.08.04 21:20



Въобще даже не е тъп въпросът.
Аз също си блъскам главата какво точно значат тия думи в библията с печата и даже днес пак се бях сетила за това.
Навремето писах и в Християнство, но отговор не дочаках.

Ще се радвам на коментари по въпроса с тия печати, както и точни цитати.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: 8 юни и преминаването в ново ниво на съзнаниенови [re: Kaily]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано09.08.04 22:13



Чакай деееее,те повечето хора за сега не знаят дори кой е 666. Очаква се да стане пределно ясно в близките няколко години, така че търпение.

Печата няма да е на определени хора, ще е на всички, което ме навежда да доста кофти тълкувания:

13:16 And he causeth all, both small and great, rich and poor, free and bond, to receive a mark in their right hand, or in their foreheads:
Имайки предвит че е формулирано "в" тяхното чело, а не "на" мисля че можеш да се сетиш каква е идеята.

Реално погледнато обаче не виждам, какво значение има. Какво ти се бърка The Beast с твоето развитие?Даже на моменти ми е тъпо че и аз отделям време за този въпрос, но пък на мене това си ми е интересно още откакто се кефех на Кроули (който се представяше за The Beast доста обедително, даже за тогава бях сигурен че е той).

Редактирано от BrandofAmber на 09.08.04 22:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.