Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: World Champ]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано25.10.11 11:48



разбирам хората, които не искат да виждат по улиците забулени жени, защото ги е страх от тях, но всяка забрана върху облеклото е опасен прецедент, утре ще дойдат радикални десни на власт и кой знае какво друго ще забранят, веднъж кат се започне, нататък се продължава много лесно, свободата ни е по-важна от фалшивата сигурност, която дават забраните.



Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор KoндЮ oт Cлиeн (napalmoff )
Публикувано25.10.11 12:35



И аз разбирам мюсюлманите, ама веднъж като стъпят Ал Кайда или Мюсюлмански братя пъдене няма. Затова трябва да се отсеят нормалните мюсюлмани от екстремистите, за да не може да има почва за развитие на екстремизъм с обратен знак и в Европа. Или с други думи казано. Всяко действие има противодействие. Еднакво по сила обратно по посока





Тема Re:нови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано25.10.11 12:54



то е същото като да отсееш престъпниците от нормалните мирни граждани, няма как да ги разбереш че са престъпници докато не извършат престъпление и не бъдат заловени

определени кофти политици имат изгода да демонизират мюсулманите и да плашат хората с тях, щото изплашени хора лесно се управляват, не трябва да се забравя че ние с вас разчитаме на тях (нормалните мюсулмани) да ни заработват пенциите ...



Тема Re:нови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор Melany99 ()
Публикувано25.10.11 17:04



Най-очевидното решение е да забраним на различните от нас да живеят в Европа, но това ще нанесе много повече вреди в дългосрочен план, отколкото ползи.

За какво да им забраняваме. Просто в Европа трябва да живеят хора възприели европейските ценности и система. За тези които не искат... Свят широк

Защо да не може да си живеят по Африка, Азия и Латинска Америка без да се мотат по Европа?

Може да им се сложат по някакви сензори, ако прекрачат границите на континента да получават някакъв шоков удар? Имаше една серия с капитан Пикар за една такава планета...





Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.10.11 19:16



Най-очевидното решение е да забраним на различните от нас да живеят в Европа - Не мисля, че е необходимо. Достатъчно е да уважават и спазват тукашните порядки, закони и норми, пък нека си имат различна религия и култура.



Забраната да се обличат както им повелява традицията Каква традиция, когато самите мюсюлмани го отричат?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.10.11 19:24



Карането насила на жените в семейството да се забулват в чаршафи, определено е популярно сред екстремистите и не се вписва по никакъв начин с ценностите на Европа. А от такива екстремисти Европа няма нужда.
Много е опасно Европа да се отрича от постигнатото през вековете в името на ... криворазбрана толерантност? Все пак трябва да имаме някакво чувство на самозащита без да се отричаме доброволно от цивилизацията и успехите й?
Аз харесвам европейските култура и ценности и ще се противопоставя на всеки опит да се подменят с тероризъм, екстремизъм и архаичност, пък ако ще някой да ме нарече неполиткоректна или друго.


За противодействието ... Брейвик, 22 юли, Осло.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор KoндЮ oт Cлиeн (napalmoff )
Публикувано25.10.11 19:52



За щастие Европа вече се отърсва от криворазбрана толерантност.





Тема Re:нови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.10.11 20:07



Да, така е. Все повече хора проглеждат за опасностите и признават (дори и само пред себе си), че прословутото мултикулти се провали с гръм и трясък заради недомослия и наивност.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Ми в същностнови [re: DarkSide]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.10.11 20:23



и в най-разкрепостената държава има ограничения. Например забранено е да ходиш дибидюс гол. Е има изключения де. Ама дали ще те пуснат в летище чисто гол? Или в мол?
Разлика не виждам да има. В смисъл - каква е разликата в това да си чисто гол и да си целия в чувал? Все е въпрос на външен вид. А не на действия. Само вид. Нищо друго освен външен вид.
А да не говорим за разни далеч по дребни неща. Опитай да ходиш с яке на което има SS, свастики, и реклама на Хитлер. Така че забрани и ограничения има. Трябва да има, и ще има.
Всичко опира до дозата. А дозата прави лекарството.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ми в същностнови [re: bira_more]  
Автор KoндЮ oт Cлиeн (napalmoff )
Публикувано25.10.11 22:15








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.