Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ИНФОРМАТИВНО СЪОБЩЕНИЕ  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано23.03.11 18:16



По неведоми причини изтрещялото мангалче пак е в криза и почна да дига стари теми. С прясна от тази заран (регистрирана днес, в 9,21) регистрация.



THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано01.03.11 12:18



Абе видях, че темите са разбъркани.Гледам в клуба на разведените (дето откачалките също се вихрят)и клубарите помагат да се подредят темите, вдигат новите.
А каква е причината за поредното изтрещяване.......може фази на луната.





Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано01.03.11 12:57



'Еми к'о искаш

Всеки с бръмбарчето си. Нормалните си честитят Баба Марта, ненормалните омазват с лайна клубовете дет' са им били шута. А после иринчето се пита к'о ли е станало дето тя го не знае, та така се случва ВСЕ на изтрещялата и на онзи запъртък, жимито. Който до ден днешен му смъди че беше изритан от клубовете, изтриха му екс' модераторската регистрация, и не получи така бленуваните от него


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано01.03.11 20:12



Представяш ли си каква криза ги тресе?

Интелектуална, сексуална, всякаква ...

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Отдавна твърдянови [re: Bиливap]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано01.03.11 22:49



че е желателно комплексите, кризите и агресиите на разните им изтрещяли откачалки да се избиват в нета а не върху беззащитните им близки и/или околни - деца, възрастни родители/съседи/бездомни, домашни или бездомни гадинки (кучета, котки, други млекопитаещи или 'фърчащи...И дори влечуги и/или безвредни насекоми).

То вЕрно че избиване на комплексите на он'ва мангалче в клуба пречи малце на функционирането му. Ама от една страна клуба не е единствения, същото мангалчето го прави и в КнР, а от днес и в "40-50".



От друга страна настръхват ми косите (или плешивините, щото според иринка съм И плешив) като си представя какво би могло да стане с дъщеричката на мангалчето, ако и отнемат възможността да си избива комплексите в нета. ТОВА беше и причината че (със съгласието на другите модератори) си разменихме не малко бележки с Химбеер в опит да я убедя да изтърпи едномесечен бан и след това да продължи да пише, спазвайки клубните правила.

Резултата е известен:

'Еми да, с правила не се търгува, или се приемат или не.

П.С. Иринке, да кажеш нещо по въпроса?


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Отдавна твърдянови [re: Mitre6opa]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано01.03.11 22:53



Сега искам ясно да декларираш - с кОса ли си или без коса

За другото не си виновен. И нямам идея колко ще продължи.



Тема Относнонови [re: Фиши]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано01.03.11 23:45



"Сега искам ясно да декларираш - с кОса ли си или без коса..."

СЕГА съм с коса! Светло сива и къса (2-3 см) , щот' се подстригах преди седмица

. Лятото (към великден по нашенско) си бръснех кратунката и я поддържах лъскава седмица две. После си я бръснех за 9/9 и си я поддържах къса до следващото бръснене. До преди 2007 години имах плитка до под рамената.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Редактирано от Mitre6opa на 01.03.11 23:46.



Тема Re: Отдавна твърдянови [re: Mitre6opa]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано01.03.11 23:58



Бе що преговаряте с терористи?



[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]

Тема Re: Относнонови [re: Mitre6opa]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано02.03.11 11:31



Бил си Рокер?!





Тема Re: ИНФОРМАТИВНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: MитpeШoпa]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано02.03.11 17:19



към темата : искам да допълня, този крети Химбийр, Джейми и т.н си е позволил да постне в попръжните пост с една безвкусна секс снимка и определено не е моя работа това..., пуска и бележки явно както мога да прочета в КнР, там не мога да отговоря имам си бан...та , ако трола си вилнее ясно , ама по интересното е как никой от тези супер морални модератори не го спира?



Тема Мила мамо я кажинови [re: Фиши]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано02.03.11 18:40



... рокерите "добрите" ли са или "лошите"




THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: ИНФОРМАТИВНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: dymo]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано02.03.11 18:57



Снимката в "попържните" вече я няма. Значи някой си върши работата все пак. Но да парафразирам един умен човек, пишещ и тук: "с технически средства социални (и/или психиатрични) проблеми не могат да бъдат решени". Да дойде партайгеносинката ирини да ти даде отговор на другите въпроси в този ти пост или в другата ти тема.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Мацке, регардснови [re: dymo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано02.03.11 20:49



казвам го без грам ирония. Знаеш, че не сме си взаимни фенове от едно време, но това не пречи да призная, че имаш разум в главата си. Знаеш какво имам предвид.
Колкото до алтавата понемчена свиня(тук следва справедливо възмущение на малоумните патки), просто ми давайте линкове без да се обяснявате- ясно е, че мунювците са нелечими и чистим.



Вярваме в Бога и Светия Дух, Който е бил в тези големи светци.Ти koму вярваш-на комшията ли?

Тема Re: Мила мамо я кажинови [re: Mitre6opa]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано02.03.11 23:10



Рокер с главна буква и с усмивка може ли да е лошо нещо, моето момче





Тема 'ми не знам танови [re: Фиши]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано03.03.11 00:20



попитах

Рокер съм по душа, още от времето когато заглушаваха "западните" радиостанции. И когато ни разпаряха "кюнците" (тесните панталони) по Ръкси стр' и околността. В течение на времето музикалните ми предпочитания се измениха но си останах бунтар в душата, и нонкомформист. Плитката (то си беше буйна конска опашка де, заплетена в плитка с гумена финтифлюшка накрая, за да не ми пречи на шофиране с отворен прозорец) беше беше една от малкото външни белези. За който обръщаше внимание - имах си и други. Почти както го казал аФтора на сигнатурата ми


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: 'ми не знам танови [re: Mitre6opa]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано03.03.11 08:43



Младостта е прекрасно нещо. Така вярва в някои неща!





Тема Re: Мацке, регардснови [re: Kиpo]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.03.11 10:24



ами благодаря, не следва да си злопаметен Кире, позитивен и устремен в бъдещето без мрачни мисли за отминалото,
всичко тече , всичко се променя

днес е 3 март, завиждам тайно... в България е хубав почивен ден

радвайте му се



Тема Re:нови [re: Mitre6opa]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано03.03.11 10:38



Жалко, че не си плешив.

За мен е супер секси ако един мъж е плешив, нисък, дебел с коремче.Поне коремче имаш ли?



Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано03.03.11 10:51



Ами по нашенско, кат' си поддържах кратунката лъскава по седмица две лятос, изглеждах плешив

Имам си и бирено шкембенце вече. А дали на 173 см съм нисък или не...'ми не знам, то си е субективно.

П.С. Забравих да добавя, ПИН кода на двете ми СИМ карти е 0000, ПУК'а не ги помня, нося обувки 42-44 номер...Други въпроси?


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Редактирано от Mitre6opa на 03.03.11 11:36.



Тема Re:нови [re: Mitre6opa]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано03.03.11 11:41



Е значи лятото малко ще се доближиш до идеала ми.





Тема Re:нови [re: Mitre6opa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано03.03.11 15:32



Митре, аз не знам дали си секси за черешка, ама за мен си секси, пич



Аз сериозно се поколебах дали да не еба принципите си и да не те отъркалям по дюшека...


Най-малкото, по хедонизъм бая си ходиме, и направо сме безсрамни на кефчета и салтанати


Ох, да ме пази бог от такива като теб, че принципите ми отиват на кино




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема РОКСИ! ЕДНОМЕСЕЧЕН БАН ЗА ИЗНАСЯНЕ НА ЛИЧНИ ДАННИ!нови [re: !Roxana!]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано03.03.11 15:39



МАЙТАААААААП!


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: РОКСИ! ЕДНОМЕСЕЧЕН БАН ЗА ИЗНАСЯНЕ НА ЛИЧНИ ДАННИ!нови [re: Mitre6opa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано03.03.11 18:38






Шти изям ушите бре, пезевенк!


Дип че не знам кога ще е следващия път да се върна...може да е след една година, знае ли човек....ше одъртееме бе! ше ставаме само да се напиеме, за другото ще е по-трудно




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: ИНФОРМАТИВНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: MитpeШoпa]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано05.03.11 00:59



Изтрещялото мангалче пак се опита да осере клуба, дигайки 7 стари теми. И избутвайки темата на адвокатката и, ирини, на втора страница (ама аз я върнах на първата

).

Да перефразирам една готина сигнатура: " Трябва да се свикне че и психясалите имат нет"


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: ИНФОРМАТИВНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: MитpeШoпa]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано05.03.11 11:06



Казват луд умора нЕма, та и клубното мангалче също: През няколко часа дига стари теми които избутват последните три, нестатични, теми от първата страница на втората.

По този начин новата тема на Ирини, за мулти' култи и филетизма (БАШ на адвокатката на мангалчето), снощи беше избутана на втората страница. За да не се случи това и на автори на други нови теми добре би било да ми пратят на ЛС или Емейл линк към ОТВОРЕНАТА им тема веднага след нейното публикуване. И да си запазят линка, за всеки случай. По този начин ще мога да направя темата им статична.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.


Тема Re:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано05.03.11 13:13



Като спомена за изтрещялата мангалка се замислих, че не само акъла и го няма, ами и личната и хигиена също.

Справка клуб 'Българи в Европа', темата за отпуските



Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано05.03.11 22:58



Черешке, това са уникални бисери, дано не ги изтрият!

Цитат на химбеер:
Хм, при вас явно е начин на живот- прането и готвенето.
Няма лошо, но на мен не ми е в дневния план



Представяш ли си?



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Впечатляваш се!нови [re: 4ereshka2]  
Автор Melany99 ()
Публикувано06.03.11 03:44



Не си чела преди време никитофин в женския, където ни обясняваше, че ние се къпем всеки ден, щото сме били мръсни. Тя си била чиста и нямало нужда да се къпе, че дори и водела децата на детска градина по пижама и без да си мие зъбите.

Доста други бисери имаше...





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано06.03.11 11:45



Ние се занимаваме с прозаични неща като пране.........а двете IT гурута (както ги определи Мускатчето) имат 'възвишени' занимания като спамене, вдигане на стари теми....

За какво и е на жената да пере, я колко стари теми може да вдигне за това време



Тема Re:нови [re: Melany99]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано06.03.11 11:49



В 'женския' не пиша, но понякога чета.......и 'бисерите' за къпането ги прочетох.





Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.03.11 13:18



Въпрос на приоритети, както самата тя казва ...

За мен е странно прането да не ти е приоритет (готвенето ... айде, донякъде разбирам да не е приоритет и да се храниш само с полуфабрикати), особено на една жена, но ...

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Впечатляваш се!нови [re: Melany99]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано07.03.11 00:53



Ъ???
Признавам, не следя често женския, явно ще трябва да започна да го правя!
Ей, хора, от това става бестселър, бе!



Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема Re: ИНФОРМАТИВНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: MитpeШoпa]  
Автор MитреШопа (пиещКафе)
Публикувано07.03.11 11:22



Това, според партайгеносинката ирини разбира се, не е мангалщина а поведение на коректен потребител спазващ клубните правила.

Редактирано от MитpeШoпa на 07.03.11 11:31.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано07.03.11 12:25



Понеже кукуто е вдигнало 60 теми (Митре го беше писал) подозирам, че освен прането е зарязала и къпането.......





Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.03.11 20:46



От толкова активна тролско-спамърска виртуална дейност, не остава време за елементарни неща от живота като къпане, пране и готвене
Чудя се детето къде се вмества в пълния й с дир-ска дейност график?

Приоритети явно, мдааа ...

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Хм...нови [re: Bиливap]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано13.03.11 09:46



Мангалчето винаги е нащрек к'о ста'а в клуба. Снощи се не мина час от както статичните мнения бяха разковани и оно пак осра клуба. Явно страда И от перманентен дрисък, освен необуздана злоба.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: Mitre6opa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано13.03.11 22:01



Как няма да е нащрек - то друго има ли какво да прави?

И то през уикенда? Това нейното започва да ми прилича на вманиачаване и болезнена липса на внимание към особата й извън виртуалния свят.
Гледам, че се самоопределя като "кифла", та явно има трезва преценка за себе си

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема През уикенда 2 пъти се из'Аканови [re: Bиливap]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано14.03.11 13:23



и тази заран, с 2 нови акаунта, един от тях бая плодовит:



Бая време 'зима да напишеш 44 поста и после да ги пускаш през минута двеама дет' се вика - луд умора нЕма. И мерси на черешката дето дигна няколко от избутаните теми.

П.С. Какво точно означава "кифла"?


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: Mitre6opa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.03.11 21:55



Кифлата е тестено изделие, обикновено с нещо като мармалад от вътрешната страна, шоколад или друго





Означава още и жена, отличаваща се с нисък интелект - тоест химбер се е самоопределила прекрасно в случая, за което й пиша едно плюсче

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема въпреки ежедневното сраненови [re: Mitre6opa]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано22.03.11 11:19



на разни инфантилни закръглени госпожи, клубът си функционира





Тема Re: въпреки ежедневното сраненови [re: 4ereshka2]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано22.03.11 20:01



Да корегирам леко заглавието на поста ти: "въпреки няколкократното ежедневно осиране"



Статистики:

Средно дневно има минимум 4-5 опити за осиране (понякога повече) с нови регистрации и с към 5 до 10-15 (рекорда е 42) нови флуд теми. Инвестиция във време за осиране - минимум час, понякога повече. Инвестиция във време за триене - към 5-10 сек/тема, + еднократно 2-30 сек за бан по юзърнейм+АйПи.

Ефект - всеки да прецени.

Евентуален изход от положението: В една заключена тема ей тамо в средата на първата страница. Сега всеки да прецени кой крив, кой прав.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор leonora7 (momi4e)
Публикувано23.03.11 03:54



Аз съм видяла, един изтрещял простак тука и това е така наречения администратор( чух , че той бил мангала).
На него ли подгазъваш?
Аз не пиша тук, освен клуб, пътешествия, за да не се превръщат в клуб Гърция на море, за което още няма клуб.
Но клубовете са убити.
Тук не се пише, така или инъче, а се четка, на вашия Киро, който знам е от циганските-Видински села .
И да бъда честна-никка не ме засяга.Просто ми стана интересно от вчера, тук като получих заплаха!( щото съм нова?)
Нищо лично, щото по клубовете освен пътешествия не пиша!
Ако ме затриете, аз ще си направя нов акуант, ама дори и този труд не биб си направила.
Клубовете губят!

Аз ще обикалям, континентите, някой ще плаче,че Торите били на влас, без всякаква обосновка, защо плаче девойчето, не виждало......................

Редактирано от leonora7 на 23.03.11 04:12.



Тема ха-ханови [re: leonora7]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано23.03.11 10:13



Абе ти да не си внучка на дядо Оро- музиканта? Поразително си прилича стила ви на писане.


Въпросния админ не го познавам лично, не съм чела много негови постове и нямам впечатления. Нямам зор да се подмазвам на никого тук.
Но съм щастлива, че в дирника намирих още няколко добри приятели.
А този който губи всеки ден 1-2 часа да спами е жалък нещастник



Тема Re: ИНФОРМАТИВНО СЪОБЩЕНИЕнови [re: MитpeШoпa]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано24.03.11 20:34



За който пропусна цирка днес: Изтрещялото мангалче дигна към 200 теми с 6-7 нови акаунта. Инвестирала е към 2-3 часа в подготовките. Горкото и дете с такава майка ама...



По тази причина всички теми на първа страница са статични. Моля който отваря нова тема да ми прати (чрез бележка) линка лъм нея за да нога да я направя статична, ако междувременно изтрещялото мангалче я избута надолу с още 5-10-100 свои теми.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано24.03.11 20:50



Една нормална майка би предпочела да изкара тези 2-3 часа с детето си, отколкото да прави нови акаунти и да демонстрира виртуална диария в някакъв форум, но както самата химбер казва - въпрос на приоритети.
Поне стана ясно, че като прави нови акаунти, не чете с какви правила се съгласява



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Психясалото мангалче кОпа ли кОпанови [re: Bиливap]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано25.03.11 11:03



дупка в морето: Станала с гъза нагоре, регнала си е още 4 нови акаунта и сере ли сере

Ама сере с гъза нагореА в случая - от втора страница нататък.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Психясалото мангалче кОпа ли кОпанови [re: Mitre6opa]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано25.03.11 11:13



Гледам, че от 2 до 7 страница е срано...


Едва ли и остава време да се изкъпе



Тема Re: Психясалото мангалче кОпа ли кОпанови [re: 4ereshka2]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано25.03.11 11:42





По собствени признания на въпросната персона, стана ясно, че прането там не е приоритет. Защо си решила, че къпането е?

Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема Re:нови [re: Mitre6opa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.03.11 19:15



Подозирам, че в момента усилено регистрира акаунти в подготовка за нова "атака", ако се разкачат закачените теми



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.03.11 19:18



Тая сериозно е пускала теми да спами втора страница и нататък



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема 'Ми като написах че мангалчетонови [re: Bиливap]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано25.03.11 20:41



е станало с гъза нагоре и сере от челна стойка БАШ това имах предвид: Темите от първата страница ги направих статични снощи малко преди 20,00. Истрещялото мангалче обаче продължи да пуска нови теми с няколко от 8те си нови акаунта до към 20,30. Последните от тях изтрих, после реших да ги оставя: Може би иринка да иска да се увери че онуй мангалче ги дриска, а не някое зелено човечЕ от съзвездието Алфа Кентауер.

И тази заран мангалчето си регна над десетина нови регистрации, с част от тях си отвори към 50 прозорчета с нова тема във всяко, написа нещо с копи пейст и пусна лайномета. Темите от днес са на втора и трета страница. Само че след толкоз време (към 2 часа да регистрира над 10 нови Емейла + още толкоз регистрации, и да отвори толкоз теми) е забравила къде падат лайната като сере от челна стойка.




THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Редактирано от MитpeШoпa на 25.03.11 22:12.



Тема Както е казал пророк Ко'елет: Нищо ново няманови [re: Mitre6opa]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано26.03.11 18:35



И днес мангалчето е инвестирало над два часа да изпляка над 140 нови спам теми

и 'сите от втората страница нататъкПомолих комодераторите да не ги трият, от съпричастие към изтрещялото мангалче дето кОпа ли кОпа дупка в морето, без никой да му обърне Фнимание.

П,С, Иринке, все още ли се съмняваш кой се опитва да осере клуба?

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re: Впечатляваш се!нови [re: Melany99]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.03.11 23:04



Май ти липсвам много


За мен е комплимент, че така добре си запомнила и ме цитираш точно толкова време след като спрях да си губя времето с местните малоумници.
Айде приятно къпане и сране по непознати - разбрахме че това са ти единствените ценности, пък за друго и време не ти остава като гледам.




Тема нещо диранови [re: jensen-110062]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано26.03.11 23:08



ми е прецакал ника. Ама аз съм си де, да не решиш че се крия нещо






Тема ми така денови [re: 4ereshka2]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.03.11 23:13



каква причина може да има чист човек да се къпе (изключваме плуване, джакузи и т.н. водни процедури за удоволствие и релакс)


По твоята логика хората, които се къпят по 3 пъти на ден имат къпещите се по веднъж за адски нечистоплътни




Тема кво става с ника минови [re: jensen-110062]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано26.03.11 23:16



защо се променя непрекъснато




Тема Re: Както е казал пророк Ко'елет: Нищо ново няманови [re: MитpeШoпa]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано31.03.11 23:27



И днес (31/3) изтрещялото мангалче е изплякало 115 (с думи - сто и петнайсе' ) теми. Ама от втората страница нататък, където никому не пречат.



Не коментирам що за малоумие е това, всеки да си вади изводите. Като неизлечим оптимист очаквам Иринка да коментира явлението.

П.С. Ако някой има проблеми с постване на мнения - да драсне бележка/Емейл на модераторите.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Както е казал пророк Ко'елет: Нищо ново няманови [re: Mitre6opa]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано31.03.11 23:38



Като неизлечим оптимист очаквам Иринка да коментира явлението.

И аз, и аз... !!!



Мангалката himbeer клонира и моя никнейм. Проверявайте профила!

Тема Я не се бутай на опашката и пререждай!нови [re: Petkana_Divata]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано31.03.11 23:46



'Зимай си номерче и си изчаквай реда. Ама май ще стигнем до отговора за "ветераните парт' членове - комунисти", като в онзи виц


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.